Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

lia
26. sep 2007

varila som,ale uz nic,mama mi povysavala,bojim sa,lebo som si nasla trocha krvi.
uz dosiel pasinko 🙂 ,aspon ze to,lebo ja som teraz bez neho na nervy.

jul
26. sep 2007

ty sa mas,ja som ako prst,len s Walťom,boli sme chvilu vonku,ale len zvedavy bol,stal a pozoroval ludi jak stara baba zvedava,tak sme isli domov.A macka za nim utekala 😅

jul
26. sep 2007

ides mu nalozit papu? co si varila? ja nic 😅 poobede som lezala 🙄

lia
26. sep 2007

este sa sprchuje.varila som take talianske rizoto s parmezanom a ladovym salatom.navarila som toho za kybel,tak som nalozila aj nasim a este som im aj nabalila domov 😀

lia
26. sep 2007

aj ja som tak dnes bola jak dilino s nelou vonku.chodime vacsinou s kamoskou vencit,ona ma nelinu sestru a mne sa nechcela zase vytoto...nelinka.tak som ju okaslala,prechadzam sa s nou,hypnotizujem a ona nic. 😠

jul
26. sep 2007

mnaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝 😝
liuššš,nedrááááááááždi!!!! ja strasne lubim rizoto,len mne sa nece varit len pre seba 🙄

lia
26. sep 2007

kedy ti pride R??

jul
26. sep 2007

😀 R isiel na trening ,pride az o pol 10-tej 😝

jul
26. sep 2007

a Walťo spinka....

jul
26. sep 2007

boooze ,aka som hladna,dala by som si to rizoto 😠

lia
26. sep 2007

a co trenuje R??ved dondy,je ho vela,nabalim ti aj pre R 😉

jul
26. sep 2007

R rizoto nelubi,on len maso 😠
je na poulicnych bojoch az v raci,tak sa to vola,je to taky mix bojovych umeni 🙄

jul
26. sep 2007

kebyze sa to da poslat cez pc,len by som vysunula to kde sa dava cd a vysiel by mi plny tanier aj so salatikom mnaaam 😀 😀 😀
ja som si dala jablko 😒

lia
26. sep 2007

cooo??to som este nepocula.
ved tam je aj maso,hribiky,lupane rajciny,mrkvicka,hrasok,a nakoniec smotana na varenie

jul
26. sep 2007

ani ja,len mame takeho kamarata co ho tam zlanaril,a on je uplny maniak na bitky 😅

jul
26. sep 2007

liušška,idem si nieco spravit pod zub,zatial papa 😉

lia
26. sep 2007

ty mas napady 😀 ,to by bola mala porcia 😀
aj ja furt papam jablcka,nic ine mi doteraz nechutilo,som zvedava,ci sa mi vratia chute,lebo vela veci som teraz nemohla.

jul
26. sep 2007

ja lubim len tie zelene jablka,tie jem na kilaaaaaa 😝 😝

lia
26. sep 2007

aj ja som len tie jedla,ale teraz v tehu sa mi to otocilo a jem len cervene 😅 😀 .ale tie zimne,vies??
ok,chod papat,ja sa idem rozpravat s R 😉

loss
27. sep 2007

ahojte 🙂

dalida
27. sep 2007

Dobry den, dievcence. Ozyvam sa po dlhsom odmlcaní, ale... Tak zajtra idem na ultrazvuk, 10 DMC... Picham si fostimol... Neviete, ake by mali byt velke foliky v 10 DMC? Loss, jul je uzasne vidiet vedla vasho "mena" to cislo a za nim tt. Tesim sa s vami a prajem prijemne a bezproblemove tehulkovanie.

ajka23
27. sep 2007

halooo 😕
dalida, ja ti neporadim... ☹

pipka
autor
27. sep 2007

ajojteeee 🙂

pipka
autor
27. sep 2007

dalida, tak to asi nevieme nikto, ale viem, ze ked su uz dostatocne velke a zrele mali by mat tak cca 2,4 mm, ale aj to sa mozno mylim. 😅
Ja ked som teraz chodila na sono pred IVF, tak cca ten 10 DC vravel cisla ako 12, 16, ale aj 10 atd...tak neviem... nakoniec mi narastlo 11 folikov a 9 z toho bolo dozretych kvalitnych vajok. 😉

lumah
27. sep 2007

dalida ja som mala v 10DC 18 velkosť, ešte v ten večer som si mala puchnuť pregnyl a o dva dni prísť na IUI

lumah
27. sep 2007

dalida ale ako vraví pipka, 24, max. 25 by malo byť zrelé

pipka
autor
27. sep 2007

babulky, stale mi svieti hore 1 nová IP, ale ked tam kliknem, tak nic 😒 stalo sa to aj vam? 😕

dudu
27. sep 2007

kuk, kde ste?? 😕

dudu
27. sep 2007

kukuk, este ste tu naboli? ☹

dudu
27. sep 2007

kukuk, este ste tu neboli? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre