Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
1. okt 2007

ja sa pri tom setreni na vas tesim 😀
Ajus a zajtra na obed ta cakam 😉

loss
1. okt 2007

pipi ako tak ako sa citis,ako sa mas 🙂

lia
1. okt 2007

ahojte,

lossik,nezobrali ta do nemocky??si pn??
pipi,ako sa citis??kedy ides na krv??ja som uz taka zvedavaaa 😉

pipka
autor
1. okt 2007

Ajoj lossik, zalomila som pri telke, zobudila ma az pripomienka, ze si mam dat utrogestan 😅
mam sa fajn, snad bude vsetko v poriadku, veeelmi na mna mysli. 😉 a ty sa mi ako mas? Pocula som, ze ti nieco bolo!? 😒

pipka
autor
1. okt 2007

liuska, akurat som na teba myslela, aj sms-ku som ti napisala, ale asi ti dojde az rano 😵
na test idem az buduci pondelok, snad to dovtedy vydrzim 😕
liuska, prides aj ty ku nam vo stvrtok? 😉

lia
2. okt 2007

dobre ranko,

ja som nemohla spat v noci ☹ ,potom som nejak zaspala a uz od 6:30 buntosim.
pipi neslubujem 😔 .idem si teda zapnut telefon.

dudu
2. okt 2007

dobre ranko, babulky
jul, aj ja sa na teba tesim 😅 , ale nezlakni sa, mam novy uces, som ostrihana na postupno, ale dlzku vlasov mam zachovanu a farbu mam taku bordovo hnedu.... no ved uvidis

Ajus.. presne tak stretneme sa pred Gf preto aby julka nezabludila, aj ked som nevedela, ze vies kde pipka byva 🙂

dudu
2. okt 2007

Haloooooooooooo 😨 ☹ kde ste? ja teraz namam co robkat, mozem pisat a tu nikde nikoho 😠 ☹

ajka23
2. okt 2007

halooo 😉
pipi, fakt ma ten dnesok mrzi... 😖
dve hodiny sa babrem s rucnym pranim a zmykanim... 😠 😠 😠 a este k tomu mi je blbo... 😝
dudu, si tu? 😉

pipka
autor
2. okt 2007

ajojte, tak som konecne nakrmila toho mojho srotovnika a odprevadila ho k dveram, nech ide zase korunky zarabat 😀 Ajus, zjedol aj to, co malo byt tvoje 😅
a polievocku si veeelmi pochvaloval Brokolicova kremova s nastruhanym syrom 😝 😵

ajka23
2. okt 2007

no vidis, aspon si to nemusela vyhadzovat... 😉 nejak dlho si ho mala doma, nie? 😒 ci len na obed bol? 😕

pipka
autor
2. okt 2007

dosiel o pol dvanastej, nahltal sa a o dvanastej uz bol fuc 😀 umyla som riady a som tu 😉

ajka23
2. okt 2007

bolia ma ruky z toho prania, ako na potvoru sa toho nejako vela nazbieralo, normalne by to bolo na 3 pracky, tak si to vies predstavit... 😖 😖 😖 nahadzala som to do vane a tam to prala, ach moj chrbat... 😒 😝

pipka
autor
2. okt 2007

boooze, ty si vies vymysliet robotu a este ked je ti tak zle 😅 🙄

ajka23
2. okt 2007

musela som, lebo sa ma zhorsovat pocasie a nevyschlo by mi to a zajtra idem do roboty, rtak by nebolo kedy a ten moj bol vcera hrat hokej, tak tie veci som musela vyprat... 😖
normalne mi bolo vcera do placu, otec mal ist do PP a vecer o 11tej ked prichadzal mangel, tak pozeram, kto to kraca po ulici... 😠 no nebol to on? 🙄 🙄 🙄
ema ma rozbity chvost, tak ked sa velmi tesi, tak mi maluje steny, je mi zo vsetkeho na nic... 😔 😔 😔
mam dnes blby den, asi ta mrcha v povetri to robi... ☹ este ze som nedosla, skazila by som ti naladu... 😢

pipka
autor
2. okt 2007

aaaale neboj ajus, to je len dnes, uvidis zajtra bude ovela lepsie a vo stvrtok to roztocime 😀
stvrtok aj piatok mas volno? Dnes ti nevolali?

ajka23
2. okt 2007

iba stvrtok by som mala mat volno, dufam, ze sa zajtra nieco nezmeni... 😖 piatok robim... 😝
dnes nevolali, uz by to nestihali... 😀 😀 😀

pipka
autor
2. okt 2007

tak kasli na pranie, vyloz nohy a relaxuj 😀 alebo strc emu do vane, ta ti to tam tym chvostiskom vyperie 😀 😀 😀

lia
2. okt 2007

pomylila som sa,uz mi naozaj hrabe.to,co som poslala do missediek,som chcela napisat sem 😖 .
nemozes sa vypnut aji??

ajka23
2. okt 2007

ahaaa, uz chapem, tak nie som az tak spomalena... 😉
vypnuta som bola vcera, cely den, ale zajtra, ked budem v robote mi to mozu oznamit osobne, toho sa bojim... 😖

pipka
autor
2. okt 2007

lius, ideme si to precitat tam 😀

ajka23
2. okt 2007

pipi, emu do vane nedostanem, tie diery v rukach mi nestoja za to... 😀 myslis, ze by som mala batikovane tricka? 😕 😀

lia
2. okt 2007

idem sa obliect,este som v pyzame,pojdem pomaly von s nelinkou.
tak pekny dnik 🙂

ajka23
2. okt 2007

aj tebe pekny, ja som dnes pyzamo velmi skoro rano odlozila, normalne sa nechapem, na mna su to veeelke pokroky... 😀 😀

pipka
autor
2. okt 2007

ja som pre zmenu spalila rezne prave 😠 supla som ich do fritezy a zabudla na ne popri konikovani 😅 tak budeme olupovat prezle 😀 🙄

ajka23
2. okt 2007

ja som spalila zemiaky, pamatas si, tak to je este dobre... 😉
co furt varis? chces byt tlsta, ci co? 😀 😀 😀

pipka
autor
2. okt 2007

ja dnes od rana varim, a teraz toto 😠 to zato, ze ma drahy pochvalil 😅

ajus, cerveny batik je dnes in 😀

ajka23
2. okt 2007

sak posli nejake tricka, ja ti ich obatikujem, zadara... 😀 😀 😀
vcera mi obatikovala rifle, tela... 😠

peggyyy
2. okt 2007

ahojte baby

ajka23
2. okt 2007

cau pegg, co mas nove? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre