Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
4. okt 2007

ajus videla, jasne cool film, ja Sveraka milujem 😉

pipka
autor
4. okt 2007

mne uplne staci, ze dojdete, uz sa na vas taaak tesim 😀 aj Vilko sa tesi....ze bude mat klud pri pocitaci 😀 😀 😀

ajka23
4. okt 2007

a horem padem, alebo hrubes a mares?

pipka
autor
4. okt 2007

to som tiez videla, vacsinu ceskych komedii mam doma na dvd, tak si nieco musim pustit, nech sa napravim 😉

ajka23
4. okt 2007

ked vam poviem aku som mala ja noc, tak ta pipi isto tromfnem... 😖 ale az osobne... 😉
mozno mam blbu otazku, ale viete mi povedat ako spoznam vysusenu marisku? 😕 😕 😕

ajka23
4. okt 2007

inac, dnes ten siamsky chlapcek marek zomrel... 😔

ninka1234
4. okt 2007

pipka ja som tým tiež prešla keď som vtedy prišla o tie dve dievčatká a potom som vôbec nemohla otehotnieť takže viem čo prežívaš aj o čom rozprávaš

pipka
autor
4. okt 2007

nikdy som nefajcila travu..cudne co? 😀 ale vyzera vraj ako tabak, ale ma taku sladkastu vonu, vraj... 😒

ajka23
4. okt 2007

no, vies, nasla som a neviem vlastne co, tak sa pytam, tiez som to nikdy nefajcila... 😖

pipka
autor
4. okt 2007

😔 😔 😔 chudatko

ajka23
4. okt 2007

vcera som sa dala zaockovat, tak uvidime, ci si na mna tento rok chripka trufne... 😠 😠 😀

pipka
autor
4. okt 2007

ajus, kde si nasla, v robote u chlapcov? 😕 😨

lumah
4. okt 2007

ajka aj ja sa chcem dať, len čakám či nie som tehu, ak som, nedám sa

ajka23
4. okt 2007

nie, ono to suvisi s mojou veselou nocou, skoro som volala policiu, ale viac az na stretku... 😉

pipka
autor
4. okt 2007

ajus, tak to sa teda na teba este viac tesim 😅 😀

ajka23
4. okt 2007

to by si neprezila, keby som neprisla, co? 😀 😀 😀

ajka23
4. okt 2007

pipi, co je KET? 😕

pipka
autor
4. okt 2007

to teda nie 😀 a hlavne si navigator trasy 😵 😵 😵

ajka23
4. okt 2007

ha, vidis aka som v dnesny den strategicka osoba? 😀 😀 😀 aku mam motivaciu ich k tebe doviest? 😒 cimm ich bude viac, tym viac zjedia a mne menej ostane, tak neviem, neviem, ci sa im neskryjem... 😀 😀 😀

pipka
autor
4. okt 2007

kryoembryotransfer, cize ked ti vlozia rozmrazene embryjka

ajka23
4. okt 2007

to mas ty? 😕

pipka
autor
4. okt 2007

nie ja som mala zatial len ET, to davali rovno tie oplodnene a tie zvysne mame zatial v mrazaciku, ak by to teraz navyslo 🙄 tak potom ma niekedy caka KET

ajka23
4. okt 2007

tie neboli zmrazene co ti davali? 😕 aky je v tom rozdiel? 😕

pipka
autor
4. okt 2007

nie, ved ich oplodnili v miske, a na druhy den ich davali dnu a mrazit ich davaju az tie, ktore zatial netreba, cize u nas tri na treti den, pripadne po predlzenej kultivacii na piaty den.

pipka
autor
4. okt 2007

ked nechapes stale, vysvetlim ti nazorne, ked prides 🙂

pipka
autor
4. okt 2007

Ajuska, musim ist varit, pre mojho stravnika, ked ho nachovam, dojdem 😉

dudu
4. okt 2007

lenze babky, viete, ze tie rozmrazene nemusia prezit rozmrazovanie, teraz mi to povedala jedna kaamoska, a je stoho dost vedla, lebo mali tri a ani jedno jej neprezilo. Bola normalne nastavena ze pojdu dnu a chuuuuda ☹ nic, tak so ju utesovala, lebo ona nema internet a je z prievidze.

jul
4. okt 2007

ahojteeee 😉
tak ja som uz hore 🙄 ani neviem preco 😅

dudu
4. okt 2007

akoze uz, 😠 ved ja som od 6- tej na nohach, to sa tym tehotnym zije 😉 😀

jul
4. okt 2007

pipi prosim Ta len nedepkuj,babatka potom budu smutne a oni chcu byt len vo veselom brusku!
ja dobre viem co prezivas moja,viem ake to je tuzit po miminku a nedari sa 😢 ,ale ved Ty si tehulka a uz na Teba lezu tie splasene hormony,preto mas take sny.Inac aj moja kamoska mala strasne sny ked ostala tehu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre