Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

wighy
2. feb 2007

ahoooooooojky Kila, zas mas vela robotky??? Noooo bola som u lekvaaara, kooonecne to mam za sebou 😀

ajka23
2. feb 2007

wigh, mas uz nejake foto? 😉

kila
2. feb 2007

Wighy, ani nehovor, robotu mám vyše hlavy... 😝 lenže ja už nevládzem, preto som tu... 😝 robota ma aj tak počká, neurobí to za mňa nikto, v pondelok budem mať viac energie... 😝
No a čo bolo u lekára? Nenaťahuj! Videla si fazuľku? 😅

wighy
2. feb 2007

ajka jasnackaaaaa 😀

nooooooo uz maaaam aj svoju prvu fotecku 😅 , babo ma 1,1cm, a podla usg som 7tt+2d, a krasne mu bilo srdiecko aj som ho pocula, neuveritelneeee 😅

ajka23
2. feb 2007

kila, v piatok nerobi uz nikto naplno, nie 😉 😉 😉 ja by som to dnes v robote asi neprezila, uz vcera som mala sama so sebou velke problemy a kazdy sa ma pytal, ci som chora, hoci to bilo do oci... 😠 😠 😠

ajka23
2. feb 2007

wigh, tak sa pekne vyliec, aby fazulka pekne dalej rastla... 😉 manzel bol pri foteni?

kila
2. feb 2007

Ajka, ja si nemôžem dovoliť ani byť chorá, no ale našťastie ani nie som... 😅 Máš super motto, musím si ho osvojiť a najmä presadiť do praxe... 😀
Wighy, super! 🙂 🙂 🙂 Strašne sa teším s tebou! 🙂 🙂 🙂

wighy
2. feb 2007

nebol so mnou manzel, lebo som bola 1x u toho lekara a nevedela som ze ako to bude a taaak, ale uz sa stihol zstavit doma aby si pozrel fotecku a isiel spat do prace 😀

kila dakujeeem mooc

babulky idem si troska lahnut lebo ma zacina boliet hlava a tak sa radsej supnem do postielky 😅

ajka23
2. feb 2007

kila, no vidis, to moje motto sa hodi na tento tvoj pracovny piatok... 😀 😀 😀 😀 kludne si ho osvoj 😉 😉 😉

ajka23
2. feb 2007

wigh, tak sa do tej postele idem supnut aj ja, hadam sa tu vecer stretneme... 😉 😉 😉

pimpa
2. feb 2007

Ahojte snazilky!!!
Tak ako to vyzera s tymto vikendikom? Idete niektora snazilkovat? Nech mam komu drzat palce?
Mne prave konci mrcha, tak som dnes naslintala do kukatka 😝

petulienka
2. feb 2007

Ahojte baby,

mozem sa k vam pridat s otazockou?

pimpa
2. feb 2007

Ahoj Peti!
Pytaj sa smelo 😉 Co ta trapi???

petulienka
2. feb 2007

dakujem 🙂

no my sa snazime uz od svadby ( 7 mesiacov ) ale nie je to nejako intentivne, no mam taky zvlastny pocit, ze by sa to na tento krat mohlo podarit, pretoze mrcha mi skoncila minuly tyzden a potom ma zacali pobolievat prsia ako pred mrchou a pobolievaju dodnes ( cca 1 tyzden) a mam ich tazsie a nafuknutejsie. kamaratka mi vravela, ze ona zistila podla podobnych prioznakov ze je v tom, tak ma napadlo napisat Vam, ze co si o tom myslite? ci by to mohlo byt uz konecne to nase vytuzene??? ☹ 🙂

pimpa
2. feb 2007

Hmmm, to znie zaujimavo 😉
Zavisi to aj od toho, aku si mala mrchu. Vraj je to tak, ze ked je zena tehu a pride jej mrcha, byva slabsia alebo kratsia ako inokedy. Mas este nejake ine priznaky? Tuto zimu ma vraj mnozstvo zien uplne rozkyvany cyklus kvoli striedaniu teplot vonku, tak sa da v tom tazko vyznat. Skus si par dni merat rano bazalnu teplotu, ak si tehu, mala by sa udrziavat okolo 37 stup.
Drzim ti palceky, nech to skoro pride. Aj my snazilkujeme 7 mes. ale manzel chodi casto na sluzobky do Prahy, tak to tiez nie je velmi intenzivne.

govinda
2. feb 2007

petulienka, ak si myslíš, že by si mohla byť tehu, tak si sprav testík 😉

petulienka
2. feb 2007

NO ved urobit si test to je to co ma napadlo ako prve, len sa bojim ze sa sklamem, tak som sa zaprisahala ze pokial mi nebude zle, alebo nebude meskat mrcha, tak si ho nekupim 😀
no ine priznaky??? Neviem, ja si to asi nechcem tak pripustat, ale obcas ma poboli v podbrusku, dokonca posledne asi tri dni ma aj obcas napne na zvracanie, ale to len fakt sem - tam. a baby, mozno blba otazka, nesmejte sa zo mna prosim, ale musim sa opytat, lebo som to v zivote neskusala... (urcite viem, ze sa budete na mne rehotat 😀 )bazalka sa meria normalnym teplomerom? 😲 😖

govinda
2. feb 2007

petka, áno, najspľahlivejší je klasický ortuťový. A nikto sa ti nesmeje, ja som sa to isté pýtala pred dvoma týždňami 😀

Tak ti držím palčeky, nech ti to vyjde. Nechodievaš napríklad často cikať? Aj to by mohol byť tehu príznak 😉

petulienka
2. feb 2007

ja neviem, ako kedy...

vravim, nechcem sa moc sledovat, aby som sa na to neupäla... ☹

govinda
2. feb 2007

peťka, to je jasné, nechaj tomu voľný priebeh, to je správny prístup. Budem ti držať palčeky a určite nás tu informuj, budeme netrpezlivo čakať 😉

evelyin
2. feb 2007

Má zmysel robiť test 5 dní pred očakávanou mrchou?

petulienka
2. feb 2007

govinda,

to si pis, ze dam...

len dufam, ze to bude coskoro... preoze neviem co si potom mam mysliet o tych "priznakoch" ked som to nikdy po mrche nemavala... vzdy ma pobolievali prsia iba pred mrchou... tak neviem... ☹

govinda
2. feb 2007

evelyn, to je podľa mňa skoro, môže nastať zbytočné sklamanie. Radšej počkaj na termín mrchy, prípadne 2-3 dni po termíne NEočakávanej mrchy. Aj keď niektorým kočkám test ukázal // aj pred mrchou. A nekupujte si rapiclear, je nepresný a niekedy (dosť často ukazuje falošne pozitívne výsledky). A je jedným z najdrahších.

kočky, ja sa s vami lúčim a prajem vám krásny večer a krásny víkendík. papa

govinda
2. feb 2007

petka, snáď to bude dobrý príznak 😉

letím kočky, papapapapappa

petulienka
2. feb 2007

papapa a dakujeeeeeeeeeeeeem

ajka23
2. feb 2007

snazilky, kde ste??? ☹ ☹ ☹ podte pismenkovat... 😉 😉 😉

wighy
2. feb 2007

ajooooj ajkaaaa 😅

ajka23
2. feb 2007

wigh, ty spionka... 😀 😀 😀 😀 😀
ako sa mas?

wighy
2. feb 2007

ajkaaaa hi hi hi hi hi 😀 😀 😀 ja som vzdy a vsade a vidim vsetkooooo 😀 😀

boli ma hrdielko tak kloktam slanu vodu a nic a ty, je ti uz lepsie???spinkala si???

ajka23
2. feb 2007

len som sa tak povalovala, bola som vencit hava a umyvala som celodenne riady... 😀 😀 😀
a som rada, ze mam svokru, lebo sme boli u nej gratulovat k narodkam v pondelok a este dnes dojedam, co nam pribalila, inac by som asi umrela od hladu... 😅 😅 😅 konecne som nasla prvu vyhodu... 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre