Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ivka22
29. mar 2007

No v to dufam a pevne verim...o prve babo sme prisli, teraz som brala 1cyklus clostilbegyt a nasledne pregnyl, tak verim, ze sa nam konecne podarilo splodit fazulku 🙂))
len som sa chcel uistit este predtým ako pojdem k lekarovi... 😉 obavam sa aby tie hormony nemohli ovplyvnit vysledok testov...a tie // ☹

tituska
29. mar 2007

dufame s tebou, ze sa fazulka ujme a zadari sa splodit mimi....urcite je uz v brusku 😉

kila
29. mar 2007

Predbežne ti už gratulujem Ivka, aspoň k dvom paličkám, určite máš fazuľku v brušku, nič sa neboj... 😉 držím palčeky aby všetko dobre dopadlo... 😉

ivka22
29. mar 2007

Ste veeeeelmi zlatunke baby, dakujem.... peven verim, ze uz je so mnou 🙂))
Dam vam vediet hned v sobotu ako to dopadlo, vtedy mam vysetrenie, takze som normalne zvedava....
Vsetkym snazilkam zo srdca prajem mimi... 🙂 🙂 🙂

kila
29. mar 2007

Ďakujeme Ivka! 🙂 Koľko ste sa snažilkovali?

tituska
29. mar 2007

dakujeme ivka, inak prepac za otazku.Ty mas 22 rockov? 🙂

ivka22
29. mar 2007

Pri prvom mimine asi pol roka, potom sme mali par mesiacov pauzu a potom opat...no neslo to, lekar mi zistil, ze sa mi netvoria folikuly - teda ani neovulujem a teda je to tazsie s otehotnenim...no na druhej strane ma uistil, ze tomu treba len dopomoct, kedze prvý krat sa nam to podarilo, nevidi dovod aby sme nemohli mat deti...tak mi predpisal clostilbegyt a pregnyl...a brala som ho tento cyklus prvý krat a az bude vsetko ok, tak sa nam to zadarilo 🙂 , ak nie, tak ho este budem brat dalsie 2 mesiace....

kila
29. mar 2007

Zadarilo sa! Určite! 😵

tituska
29. mar 2007

urcite ano 😀

ivka22
29. mar 2007

Tak a som spat...skoromanzelik mi prave priniesol dalsie testik...spravila som a ...je mi smutno, pretoze neviem co si mam o tom mysliet...je tam jedna výrazna ciarocka a ta druha je taka slaba, ze ju pomaly ani nevidno a ona by sa mala zosilnovat, ze?
Nemam z toho dobrý pocit....prave naopak, bojim sa toho zleho zistenia, ze babo nebude... ☹(((((

bublinkajasminka
29. mar 2007

ivka - držímti palčeky aby to bolo bábenko, tá čiarka bola viackrát čo písali kočky taká slabunká a až potom bola viac vidno...ja som smutná, lebo folikuly mám ukážkové ako povedal doki, všetko ok - ovuláciu cítim, vždy bolí jeden vaječník a napriek tomu sme sa snažili 4 mesiace nič.... prečo???

trpezliva
29. mar 2007

Ahoj Ivka, robila si si ten test poobede, preto bola slaba ciarka..neboooj, urcite to bude dobre!

ivka22
29. mar 2007

ano testik som si robila cca o 14,00 hod rovno ked som sa napapala a este ostrokyslu polievocku 😉
No bojim sa toho najhorsieho...musim s tym ratat,a pripravit sa na to...ak by teraz babo nebolo, tak nas caka dalsi cyklus cakania s clostilom a snazilkovania a partner musi ist na spermiogram, ci co...atd atd...hmm....je to zlozite...nechce sa mi do toho...

ninka1234
29. mar 2007

pipka kde si? už sa neviem dočkať 😉

jul
29. mar 2007

jeee ninka,ty si uz 6tt 😵 😵 😵

lia
29. mar 2007

ahojte 😵

jul
29. mar 2007

pipka no co je s tebou???? 😕
som strasne zvedava ci sa to podarilo 🙂

jul
29. mar 2007

ajoj liuska 😵
tak ako sa mas?

lia
29. mar 2007

dobre julis 🙂 a ty??mas nejake priznaky uz??

jul
29. mar 2007

jaaaj moja,ja mam priznaky tusim uz od zaciatku,snad vsetky 😖

lia
29. mar 2007

aj ti byva zle??odkedy vies ze si??

ninka1234
29. mar 2007

ahojte , jul mne sa ten týždeň na 6 zmenil len dnes

pipka
autor
29. mar 2007

juliska, nepodarilo ☹ ved som to vravela uz vcera, fnuk.

ninka1234
29. mar 2007

ahoj pipka to ma mrzí ja som dnes celý deň na teba myslela ☹

jul
29. mar 2007

lius hej hej,aj zle mi byva ,uz som aj 2x blinkala.Mne test ukazal dve// uz 7 dni po oplodneni,ale boli straaasne slabucke 😵

jul
29. mar 2007

ninka,ja viem,ja som si to vsimla,ze si mala este vcera 5tt 😵
ja idem do 5tt teraz v sobotu.

lia
29. mar 2007

a pleco si mi nenapisala??fňuk 😢

pipka
autor
29. mar 2007

nic to, zivot ide dalej, dame si teraz pauzu, lebo uz mi z tych hormonov hrabe a dalsi mesiac skusime zase

jul
29. mar 2007

jaaaj moja liuska,som si myslela,ze ta to nebude zaujimat,sak mas ty svoje starosti 😢 😔

ninka1234
29. mar 2007

jul aj mne je zle a nielej ráno ale aj počas dňa a dosť ma bolia kríže

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre