Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
8. mar 2007

na chvilocku musim odist, ide mi sesterka na navstevu...paa 😉

tituska
8. mar 2007

ok...paaaaa 😀

martinkamm
9. mar 2007

ahojte babulky ja sa uz trapim v skole ☹

marlenka56
9. mar 2007

ahojte babulky ako sa mate? nieco nove, prajem vam pekny piatok ...

pipka
autor
9. mar 2007

ajojte, tiez prajem krasny den. Dufam, ze bude aspon trosku slnecnejsi ako ten vcerajsi 😉

ajka23
9. mar 2007

pipi, mas IP 😉
kde ste vsetky? ☹

lia
9. mar 2007

pekny podvecer 😵

ajka23
9. mar 2007

ahooooj 😵
je dnes zo mna slamena vdova, este ze tu mam maminu, dnes som hrozne utahana, bola som cely den na nohach, po meste a aj u svokry... 😒
co mas noveho, okrem auticka? 😉

lia
9. mar 2007

nic take aji,vytesujem sa stale,chodim jak zalubena 😀
a u vas co nove??kde mas manzelika??my ideme dnes hyrit,uz sme davno neboli... 😉

ajka23
9. mar 2007

aj ja by som sla , ale kazdu korunku musim obtacat v ruke aj dvakrat, koli tomu nasemu domu... 😖 😖 😖
manzel isiel na jednu spomienkovu akciu, zomrel kamarat takto pred 5 rokmi a este pred tyzdnom sa narodila jednemu dcera, tak maju co zapijat... 😕 😕 😕
neviem, ci nebude mat opite spermie zajtra... 😀 😀 😀 😀

lia
9. mar 2007

jaaaj a novu mam este mrsinu strasnu po dvoch mesiacoch 😠 😠

lia
9. mar 2007

to nevadi aji,hlavne ze nejake su 😉 😀

ajka23
9. mar 2007

ja som mala strasnu minuly mesiac, tak mi nebolo od cias na strednej skole 😖 😖 😖 tak by ta nasledujuca uz nemusela dorazit, no uvidime... 😉

ajka23
9. mar 2007

len aby nemalo to embryo abstinencne priznaky... 😅 😅 😅 😅 😅

lia
9. mar 2007

myslis,ze by netrafilo od opice?? 😀 😀 ale kamoske sa to podarilo tak,ze mali uz potvrdene umele a dosiel jedneho dna manzel pod opicou a bolo zavarene 😀

ajka23
9. mar 2007

tak to je pekne 😀 😀 😀 😀
opiti vraj maju stastie, ze sa im nic nestane, tak mozno maju stastie aj v tomto 😅 😅 😅 len aby mi potom neslopal kazdy den... 😀 😀 😀 😀 😀

lia
9. mar 2007

😀 😀 kto??maly?? 😀

ajka23
9. mar 2007

maly aj velky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 rodina alkoholikov a ja sa k nim radsej pridam tiez 😎 😎 😎

lia
9. mar 2007

😀 😀 to by bola rodinka,na pohledani 😀 😀

ajka23
9. mar 2007

predna hora to isti... 😀 😀 😀 😀 😀
po mrche sa u vas uz zacne nieco diat, ci este nie? 😒

lia
9. mar 2007

hadam ano,ale viac menej netlacim na to,nechavam tomu volny priebeh.momentalne som v takej pohode,ze este sa nic nedeje,nie som este ani stara,takze moze to byt aj o rok,o dva.ale nenahnevam sa,keby som aj hned otehotnela 😀 😉 .
v utorok ideme na konzultaciu sa dohodnut a vy ako ste na tom??
bola si aj u lekvara,ci je vsetko ok??

ajka23
9. mar 2007

lekara si nechavam az po 30tke, ak sa do vtedy nezadari... 😉 aj tak je teraz dobre, ze este babo nie je, ved nemame ani poriadne byvanie, tak hadam tento rok uz budeme vo svojom... 😉 😉 😉 tak ak by sa niekedy teraz zadarilo, tak to bude niekedy koncom roka, co uz by bolo v novom, co je pekna predstava... 😵 😵 😵

lia
9. mar 2007

jeeejj ,to by bolo supiš,nemozes len na to mysliet aji,lebo just sa to nepodari,ale ved to urcite vies 😅 😵

ajka23
9. mar 2007

ja sa na to nesustredim, ale ked si tak na tychto strankach dopisujem, tak sa ani neda mysliet na nieco ine... 😒 uz som si povedala, ze si dam od kona prestavku, ale neda sa, som proste zavislacka... 😀 😀 😀 😀 😀

lia
9. mar 2007

ja som si dala a dobre mi to padlo,poviem ti,ze uz som bola zrela....ved vies kam 😅

lia
9. mar 2007

ale zase som mala inu zabavicku,hladala som si auto a ked mi to teraz tak dlho meskalo,tak uz sme si boli isti,ze mame uz aj mimco v brusku 🙄

ajka23
9. mar 2007

kolko si vydrzala bez kona? manzel sa mi vyhraza, ze mi zakoduje PC... 😠 😠 😠

lia
9. mar 2007

aj mne sa tak isto vyhrazal,ale presne,ze ho da zakodovat alebo ze ho preda.
a sam si vsimol,ze ma to vedelo niekedy poriadne rozladit.
musim priznat,ze mi bolo velmi za vami smutno,ale videla som sama na sebe,ze som kludnejsia,ze sa nesledujem,nic neratam,nechavam to proste tak ,lebo ja som taka,ze ked sa na nieco upnem,tak sa toho nepustim a som strasne nervozna ked ten ciel nedocielim 😠

lia
9. mar 2007

asi od tych mojich narodenin,tak nejako tusim 😅

ajka23
9. mar 2007

mas pravdu, nic netreba prehanat, ale ved v poslednej dobe to tu aj tak viazne, asi si to povedali viacere, ze si treba dat pauzu... 😉 😉 😉
kolko si abstinovala od kona?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre