Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

loss
28. jan 2007

govi tak nech ti to ubehne

marse
28. jan 2007

govi to dufam ze bude plodny, uz by sme mohli vsetky opustit snazilky a vrhnut sa do tehuliek 🙂

govinda
28. jan 2007

loss, snáď ubehne, lebo už ledva odolávam testu 😀
marse, neboj, o chvíľku budeme u tehuliek 😉

lyzenka
28. jan 2007

Losssik,

gratulujem k tehu!!! .....tak to je super, ze ti to uz konecne po tolkom cakani vyslo.....

Treba byt len trpezlivýýýý.........a človek sa ani nenazdaaa a je tehu... 😀

Snad ten februaaar bude aj pre nas niečííím výnimočným......veď sa blíííži Valentííín......tak by sme mohli tie naše polovičky prekvapiť tým najkrajším a najmenšímdarčekom aký len môže byť... 😀

Juuuj, idem ku sporaaaaku......papa

govinda
28. jan 2007

lyzenka, tak to máš pravdu, to by bol ten najkrajší darček, aký si viem predstaviť, darovať drahému napr. pozitívny tehu testík 😉 😵

vierus
28. jan 2007

ahojte kocky 🙂
tak mne mrcha dorazila dnes, co uz, ide sa dalej 😉

govinda
28. jan 2007

ahoj vierus 🙂 tak to ma mrzí, že mrcha dorazila ☹ . Ale páči sa mi tvoj optimistický prístup a je to veľmi dobrý prístup 😉 . Február má byť plodný, tak držím palčeky 🙂

vierus
28. jan 2007

Ahoj govinda 🙂 si v praci?
no, uz to beriem trochu športovejsie ako na zaciatku, aj ked luto mi to je

trpezliva
28. jan 2007

Ahoj Vierus..to mi je luto ☹ . Ale neboj, pojdeme spolu do novembroviek, my zaciname vo februari snazilkovat, to bude akurat tri mesiace po missed ab.

vierus
28. jan 2007

jeej, ahoj trpezliva 🙂 si zlata.
ten cas letiiii, este si ma aj dobehla, tak sa budeme spolu podporovat 😉 drzim palce 😉
ja chodim teraz k lekarovi, tak som nejaka kludna, spolieham sa, ze pomoze

trpezliva
28. jan 2007

No dobehla, to je pravda..ale radsej by som si to s tebou vymenila, cakat 6 mesiacov na palicky je lepsie ako najst palicky, prist o mimi a cakat dalsie tri mesiace na snazilkovanie. Ale nam to fakt velmi rychlo ubehlo...Teraz si uz budem davat pozor, ak nahodou bude podozrenie na tehu, ziadny maraton a extremne behy nepojdem...(aj ked lekar mi to nepotvrdil, ale podla mna za to nepodarene tehotenstvo mohol aj ten maraton v 4tt)

vierus
28. jan 2007

no, asi by si so mnou nemenila, ja som prisla o mimi v 7 mesiaci,ale bolest nas obidvoch je urcite rovnaka. Potom som 6 mesiacov cakala kym sme zacali snazilkovat a teraz sa uz 7 mesiacov nedari 😔

govinda
28. jan 2007

vieruš, áno som v práci 😠
trpezlivá, držím palčeky, nech to vyjde čím skôr 😉

vierus
28. jan 2007

govi, no to mas tazke 😒 a co vlastne robis, ze musis chodit do prace aj cez vikendy?

govinda
28. jan 2007

normálne víkendy nerobím. Pracujem v školiacom centre a teraz tu na 2 týždne prišiel jeden prednášateľ zo zahraničia, tak sú školenia aj cez víkendy. A keďže je tu veľa ľudí na tých školeniach, musí to byť perfektne zorganizované, tak tu musíme byť všetci, teda aj ja.

trpezliva
28. jan 2007

Vierus, mala si to sto krat tazsie, to sa neda ani porovnat. Si silna zena. A urcite sa coskoro dockas babatka. Musim uz ist ideme k svokre na obed. Majte saa. Govi a ty sa setri 😉 .

lia
28. jan 2007

ahojteeeeeeeee,napapane?? 😵

govinda
28. jan 2007

ahoj lia, ja zatiaľ na obed ani nemyslím 😀

lia
28. jan 2007

govi 😀 😀 ,ty si tu stale,aspon ma kazdy s kym pokecat 😀 😵
az do siestej si??
a co tam budes obedovat,chudatko??

kafulienka
28. jan 2007

ahojte, 🙂
ja som dlhsie nebola v tejto teme 😉

Prajem vam naozaj obrovsku trpezlivost, pohodicku, energiu zo sklamania premienat radsej na lasku k partnerovi (trebars...) a vlastne zo srdca kazdej jednej snazilke konecne tie vytuzene //

A prikladam jeden zaujimavy link:
http://www.nasedetatko.com/index.php?popis=20&d...

govinda
28. jan 2007

lia, som tu dnes asi do piatej, možno pól šiestej.
Obedík mi donesú z reštiky okolo druhej a mám tu hrnčekovú syrovú polievočku, tak zatiaľ si dám apsoň tú 😉 😀

wighy
28. jan 2007

goviiii obdivujem ta si sikovna zienka 😅 , ja by som uz urcite urobila cirkus keby som musela taaak dlho robit, raz z a 2 roky to poznam ked ideme na vystavu do Brna vtedy taham aj ja 2 tyzdne v kuse a je to strasneeee

lia
28. jan 2007

to dobre znie,syrova polievocka,ale ja nepapam sackove polievky,je tam strasne vela glutamanu 😖 .
aj zajtra pracujes??ved si nic nestihnes ani doma spravit 😲

wighy
28. jan 2007

ako to zvlada manzelik ze ta nema doma??? a pracuju aj ostatny kolegovia alebo len ty???

ajoooj liuska ako sa ma nelinka???tesi sa snieziku????

lia
28. jan 2007

nelinka??najlepsie 😀 ona ma krasny zivot
my uz nemame sniezik,iba sem-tam na travniku,ale uz skoro nic.vy mate vela??
este ti je zle wigh??to musi byt neprijemne 😒

loss
28. jan 2007

LYZENKA DAKUJEM A ZELAM SKORE OTEHULKOVANIE 🙂

wighy
28. jan 2007

my tu mame ece sniezik clekom dost 😀 takze sa tesim ked idem zajtra vybavovat lekvara zesa budem smykotat 😀 😀

noooo uz som stihla aj objat dnes zachodovu misu 😀

manz 😀 l mi teraz doniesol hraskovu polievku takze snad ju dokazem zjest 😀

govinda
28. jan 2007

liuška, wighy, ja pracujem vlastne nonstop už 2 týždne, lebo som robila aj minulý víkend a celý tento týždeň ešte musím odrobiť a až ďalší víkend mám voľno - teda vlastne budem makať dokopy 3 týždne v kuse 😠 . Ale čo už narobím?

Ja sáčkové polievočky tiež veľmi nejem, ale teraz cez víkend to proste nijako inak nevychádzalo, aby som tu mala polievku, a z reštiky mi ju nechceli doniesť, teda musela som zvliť tú sáčkovú. Je to lepšie ako nič, lebo ja som strašne polievková a keď nemám k obedu polievku, tak sa cítim nenajedená.

lia
28. jan 2007

davaj si prosim ta zajtra pozor,nie ze sa niekde smyknes.daj si poriadne topanky.
zajtra budes uz mat aj obrazocek??
A CO SI PAPALA

lia
28. jan 2007

ze ti doslo zle??na pokracovanie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre