Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

yonanevi
1. mar 2007

cafte ja sa pridavam kvam, este necakame babetko cakame kym sa uplne vyliecim a ideme na to 😀 ale uz sa teraz tesime

martinkamm
1. mar 2007

ahojcek a liecis sa po com???

yonanevi
1. mar 2007

ja mam sklerodarmiu a dnes som dobrala po liecbe v nemocnici posledne antibiotika cakam do maja na kontrolu a ked dobre dopadne a flaky na tele sa zastavia z roszirovanim tak ideme na matersku 😀

martinkamm
1. mar 2007

yoni zo srdca ti zelam aby ti kontrola dopadla uspesne a vyborne a preco sa ti zacali tvorit flaky to si mala z coho ak sa smiem spytat?

jul
1. mar 2007

martinka,kedy necakas mrchu?

pipka
autor
1. mar 2007

ajoj jul, tak ako si na tom s mrskou?

pipka
autor
1. mar 2007

juliska, minule si mi zmizla a neodpovedala si mi na moje otazky 😎 😎 😎

yonanevi
1. mar 2007

martin. to proste vznika z nicoho, priste to mas odrazu na tele je to svojim sposobom oslabenie imunitneho systemu, no dufam ze ot bude oki, lebo men sa uz o babetku aj sniva

tituska
1. mar 2007

martinkamm: ahojcek, tak uz som zasa tu....boli sme zaplatit s drahym svadobnu cestu 🙂

pipka
autor
1. mar 2007

ajoj tituska, a kam idete na svadobnu cestu? Daj tip, bo aj my planujeme... 🙂

tituska
1. mar 2007

pipka: nakolko mam saleny strach z lietania, tak klasika....do Chorvatska 🙂 , ale ja milujem to more a mozeme tam ist aj s nasim stvornohym milacikom 🙂 ....no a dolezite je, ze budeme sami a mozeme snazilkovat od rana do vecera 😀 😀 😀

pipka
autor
1. mar 2007

tituska, tak si to uzite, u nas to dopadne asi rovnako. Ja sa sice lietania nebojim, ale draheho srdcovka je chorvatsko, tak asi skoncime tiez na kamienkoch 😀 ale hlavne ze budeme spolu sami dvaja 😵 😵

tituska
1. mar 2007

pipka: dufam, ze si to uzijeme a uz sa na to teskam....a kedy mate svadbu? 😀

pipka
autor
1. mar 2007

9.juna 2007 😉 aj my sa uz teskame 😀

jul
1. mar 2007

ja mam 10.juna narodky 😎

pipka
autor
2. mar 2007

juliska, to je super, tak ked sa prides na nas kuknut, dam ti nejake kvietky...budes si moct vybrat 😀 😀 😀

martinkamm
2. mar 2007

ahojte babulky mrcha mala dnes dorazit ale zatial nic 😀

pipka
autor
2. mar 2007

ajojte, mne mala dorazit vo stvrtok a tiez stale nic 😉 zacala som sice spinit este vo stvrtok, potom to preslo a odvtedy nic, tak cakaaaam co bude... 😕 😕 😕

jul
3. mar 2007

caffte 😉
martinka a pipka....tak to vyzera teda veeeelmi slubne 🙂

jul
3. mar 2007

ja necakam mrchu az v utorok,takze sa este nenacakam 😠

ajka23
3. mar 2007

ahojte necakatelky 😉
nam sa pokazil kotol na kurenie, tak tu uz tri dni mrznem a chlapi sa nemaju k cinu... 😠 😠 😠
pipi, to znie nadejne... 😀

tituska
3. mar 2007

Ahojky krasny vikendik 🙂

ajka23
3. mar 2007

ahojky, aj tebe 😉 v snazilkach som citala o tvojich zahniezdovacich pocitoch... 😵 😵 😵 drzim prstiky 😉

tituska
3. mar 2007

no tak aj ja sebe drzim, lebo vcera sa naozaj snazilkovalo a dva dni pred tym tiez 😀

ajka23
3. mar 2007

vidim, ze ty poctivo snazilkujes 😵 😵 😵 ja mam v byte taku zimu, ze asi sa z postele tiez s manzelom nepohneme... 😀 😀 😀

tituska
3. mar 2007

no to ti teda nezavidim tu zimenku 😲 , chudatko, moznoze aj biciky zamrznu 😀 😀 😀 ...no dufam, ze sa to nestane....musis podstivo zahrievat 🙂
A inak ty si co myslis mozem mat ovu? Ked mam 8 den od zacatia mrchy a jeden cyklus taky a druhy taky 😒

ajka23
3. mar 2007

mozne je vsetko, treba verit... 😉

tituska
3. mar 2007

no tak zacnem....., ale ja tomu uverim az ked to uvidim modre na bielom 😀 😀 😀 A ty ako pokracujes so snazilkovanim, stale cakate? 🙂

ajka23
3. mar 2007

cykly sa mi natiahli na 39 dni, tak momentalne mam este na ovu cas, ale co narobim, ked tu mame taku zimu... 😀 😀 😀 😀 pojdeme aj mimo ovu 😉 😉 😉

tituska
3. mar 2007

tak to je spravna rec...drzim palec a moznoze sa vajicko poblazni a pojde aj mimo ovu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre