Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

ninka1234
16. mar 2007

ahojte ako sa máte ja len tak na skok lebo odchádzam do práce ☹

martinkamm
16. mar 2007

ja osobne sa mam super snazime skumam si krcok od vcera adufam ze o tentokrat 100% vyjde

zabka
16. mar 2007

Ja uz som v praci a moc sa mi nechce tu byt este tu mam internet mozem byt na MK... 😉

ninka1234
16. mar 2007

tak nech ti to výjde a tešíš sa z babetka

martinkamm
16. mar 2007

ninka dakujem velmi pekne a zaroven to zelam vsetkym cakatelkam

ninka1234
16. mar 2007

ok nieje začo zatial pa pa letím už do práce

martinkamm
16. mar 2007

pa ninus nech ti to rychlo ubehne

pipka
autor
16. mar 2007

dob 😵 re ranko

pipka
autor
16. mar 2007

ninus, po tych vcerajsich stresoch verim na zazraky a aj ja dufam, ze to dobre dopadne a snad sa fazulka ujme 🙂

lia
16. mar 2007

dobre ranko pipi,si doma??

pipka
autor
16. mar 2007

ajoj liusik, ano domka, oddychujem 😉

pipka
autor
16. mar 2007

medzicasom mi stale niekto vola, tak mam permanentne pri uchu mobil a sucasne tukam do notebooku v postielke 😀 ale mala by som sa pobrat aspon nakupit, inac asi budem cely den hladna 😅

lia
16. mar 2007

tak to sme dve,az na to,ze ja mam bolesti a nechce sa mi ani pohnut 🙄
mala by som ist nakupit,neste sa mi vstavat 😲

pipka
autor
16. mar 2007

nakupim ti? To ta este stale zubok boli? 😢 nepomohlo pofukanie? 😨 Pofukam ete raz...fuuuuuuu 😕

pipka
autor
16. mar 2007

citala som, ze mas nove auticko, ake? si spokojna? aj ja mam nove, no take staronove, ale je moje a to je hlavne. Drahy mi daroval male saxo, aby som stale nebrala jemu auto, lebo uz som jazdila viac ako on 😀 😀 😀

lia
16. mar 2007

zlataaa 😵 ,ty nic nerob,len oddychuj a neupratuj a nenatahuj sa aspon tieto dva dni,jasnacka??
mam nove,hej,vytesujem sa,AUDI A2.tak to je super,ze mas svoje autinko,je to skvele,ze ho uz nemusis otravovat a odvezies sa kam chces.aj do prace uz chodis na nom??
boli ma ten zub,kost,ucho,nechcem sa stale cpat liekmi,tak dobrovolne trpim 😖 ☹

pipka
autor
16. mar 2007

moooje chudatenko 😔
do prace na nom nechodim, len ak prsi, lebo benzinik si musim platit sama a moje skolkarse korunky na to nestacia 😅 tak ho vyuzivam, ked potrebujem nakupit, alebo si niekam vyrazit, ale nie denne, zatial...ak najdeme sponzora na benzin, tak budem jazdit o sto dvesto... 😀 😀 😀
skus si uvarit repik a vyplachuj si pusu, mne to po vytrhnuti velmi pomohlo

lia
16. mar 2007

vyplachujem,ale povedal,ze to mam robit max.3xdenne.
uz mozem pit normalne,nevies??

pipka
autor
16. mar 2007

myslis pit repik? 😒 to neviem, ja ho pouzivam len na vyplachovanie. Ale ine pit urcite mozes 🙂

lia
16. mar 2007

to je jedno,vcera som nemala vela pit,aby som zastavila krvacanie.

pipka
autor
16. mar 2007

to je cudne, a co mas umriet dehydrovana? Mne strcili do dierky tampon, po dvoch hodkach som ho vybrala a bolo po vsetkom. Potom som od druheho dna vyplachovala aby sa dierka zrastla a po tyzdni som nevedela o nicom 😕

lia
16. mar 2007

dve hodiny si tam mala tampon??ja 20 min. 😝 zasil mi tu ranu ,nechcem sa na to ani pozriet aku jamu tam mam,ale je to lepsie nez minule.
ale uz nepojdem na trhanie osmicky,radsej sa zabijem 😠

pipka
autor
16. mar 2007

moooja, to musel byt fakt desny zazitok ☹ da sa to vyberat aj v ciastkovej narkoze, to ti nenavrhli?

ajka23
16. mar 2007

ste este tu? 😨 😨 😨
mamina mi tu pili usi... 😖 😖 😖

pipka
autor
16. mar 2007

ajooj, som tu 😉

ajka23
16. mar 2007

ako sa dnes citis? kedy budes vediet, ako to dopadlo? 😕

pipka
autor
16. mar 2007

citim sa fajn, akurat som si dala do truby kuriatko, lebo som straaasne hladna. Vysledky sa dozviem presne za 14 dni, takze teraz to len prezit v zdravi 😅 hlavne psychickom 😀 😀 😀 musim sa zamerat na ine ako len cakat...a ked to aj nevyjde, tak mame este dva pokusy, cim viac pokusov, tym je sanca vyssia 😵

ajka23
16. mar 2007

volala si tam koli tym injekciam? 😒

pipka
autor
16. mar 2007

jasne, volala, to by som nevydrzala.Ukludnili ma, ze max dojde ovu o par hodin neskor, a ked som dotelefonovala, isla som si zaviest utrogestan vaginalne a objavil sa ovu hlien, tak som to pre istotu potvrdila aj testom a ovulka bola, tak som spokojnejsia. Ved spermosky maju zivotnost aj dva tri dni 😵

ajka23
16. mar 2007

pipi, to je normalne detektivka... 😀 😀 😀 😀
no, pomaly sa idem pripravit do roboty... 😖 😖 😖 mamina si to tu uzije so psom, tak mam uz od stredy obavy, ale zatial to obe prezili... 🙂 uz mi poriadne ide na nervy, ale uz len do nedele... 😉
tak pekny dnik a obe oddychujte, pa pa... 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre