Ako byť trpezlivé pri čakaní na 2 // ?

pipka
20. jan 2007

Moze byt?

pipka
autor
4. okt 2007

nooo, uz aby boli styri hodiny 😀

jul
4. okt 2007

aji,nebola to manzelova trava? 😕 😅

zabka132
4. okt 2007

ahojte....som tu len na skok...malý mi zaspal, tak dúfam, že mu to vydrží aspoň na hodinku 😎 .

pipka
autor
4. okt 2007

uz mi ide hlados, tak ideme papat a potom dojdem 😉

jul
4. okt 2007

ajooooj zabi 😉
tak ako to zvladate s Filipkom? uz ma 2 mesiace,uz mate aj nejaky svoj rezim zabehnuty ,ze?

ajka23
4. okt 2007

zabi, konecne, uz som sa vypytovala julis, ze co a ako s tebou... 😵 😵 😵

jul
4. okt 2007

pipi,ty zas o jedle 😠 😠 😠 😠

zabka132
4. okt 2007

juliš...ty máš termín v novembri ?😲 a nemala si náhodou niekedy v decembri ?

ajka23
4. okt 2007

zabi, jul sa predbieha, chce to mat skor za sebou, alebo ze by Risko chel uz byt s mamou? 😕 😵

ajka23
4. okt 2007

tak co mate nove? ako svokra? 😠 🙄 😖 😝

zabka132
4. okt 2007

jul, to je teda režim......mladý pán papá ako mu príde...raz spí 3 hodiny, potom zasa hodinu...ale v noci mi prespinká. Väčšinou sa budí len raz a potom okolo tej šiestej - siedmej. Ale v pohode, dá sa to zvládať.

Aji...mala som konflikt so svokrou, už u nich nebývame...tak nemám teraz prístup na net. Ale máme postavený domček...takže v decembri by sme sa chceli sťahovať. Potom tu budem nasáčkovaná furt 😀

zabka132
4. okt 2007

svokra sa teraz tvári akože sa nič nestalo..ale aj keď sa s ňou rozprávam, je mi zle len keď na ňu pozriem. Nezabudnem jej nikdy, že mi urobila takú scénu týždeň pred pôrodom.
Zbytočne ma vystresovala. A aj tomu môjmu drobcovi sa potom nechcelo ísť von z bruška, keď vedel, aká bosorka tam na neho čaká 😝

jul
4. okt 2007

zabi,no jeden pan docent mi zmenil termin,lebo maly je veliky asi o 2 tyzdne 😅 .Ale super,ja by som len rada bola kebyze si uz kopka v postielke a nie do mojho brucha 😀

ajka23
4. okt 2007

zabi, parada, aj s domcekom, aj so svokrou, najlepsie je byvat sami, takto aspon nemusis pocuvat najlepsie rady atd, poznam to... 😠 ja by som ani s vlastnou maminou nevydrzala, nie to este so svokrou... 😀
a co manzel, ako to teraz cele berie? je na tvojej strane? 😕

jul
4. okt 2007

a do okolitych organov 🙄

ajka23
4. okt 2007

zabi, hodis nejake fotos Filipka? som zvedavaaaaa... 😵 😵 😵

jul
4. okt 2007

zabi,to si dobre napisala,ze Fifikovi sa nechcelo ist von,ked vedel aka striga tam nanho caka 😀 😀 😀 😀

zabka132
4. okt 2007

no počkaj jul....keď ti bude mrnčať každú hodinu, tak ho hneď budeš chcieť späť do bruška 🙂 . Inak mne hrozne chýbalo bruško po pôrode. Taký čudný pocit, keď ho zrazu nemáš.

ajka23
4. okt 2007

zabi, este ti nieco ostalo po porode, nejake to kilecko? 😕

zabka132
4. okt 2007

aji...hodím foto...ale dnes nie, pretože som u našich a nemám tu fotky v PC. Ale hneď ako budem môcť, tak sem dačo dám. Prípadne mi nechaj mailovú adresu v IP...potom ti dačo pošlem. Aj tebe jul samozrejme. Ale na teba mám maila.
No, musím už ísť, pozdravujem pipku a držím palce v pondelok.
Zatiaľ papa.

jul
4. okt 2007

zabi,aj Valhali uz ma malu pri sebe,je krasna 😵
zabi,ja budem mat brusisko aj po porode,urcite to budem tazko zhadzovat,uz som pribrala 14 kil 😝

zabka132
4. okt 2007

aji..teraz mám 49 kg....takže nezostalo na mne ani deko. Trošku mám brušné svaly oslabené..ale to sa časom spraví.
Ozaj jul, valhali má malú Emmku.
Ale už fakt idem.
Papa

ajka23
4. okt 2007

ok, drz sa a poslem ti v IP adresu... 😉 budem sa tesit na fotky... 😵 😵 😵
julis, co mi mas donies? 😕 😕 😕

zabka132
4. okt 2007

jul, sme to naraz napísali 😀 o Emmke.

ajka23
4. okt 2007

ja po porode budem mat rit jak skrina, tenke nozicky a veeeelka rit, tot moj osud, dostala som do vienka, genetika nepusti... 😠 😠 😀 😀

jul
4. okt 2007

papa zabi a drz sa 😉

aji,uz to mam pripravene v kabelke 😎

ajka23
4. okt 2007

tesim sa na to ako male decko, neviem preco? 😕 😀 asi je to nejaka uchylka... 😀 😀 😀 😀

ajka23
4. okt 2007

julis, uz ti tistili, preco si blinkala a preco ti bolo tak zle? 😒

jul
4. okt 2007

a co mam ja povedat aji.....ja som zase dostala do vienka velku ritisko,tucne stehniska a gulate kolienka 😝

dudu
4. okt 2007

jul co mas pripravene v kabelke? aj pre mna nieco? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre