Ako často sa snažíte?

lilix
5. jan 2009

Zakladam túto tému, lebo ma zaujíma, ako často keksíkujete? Každý deň, každý druhý, keď je chuť???...

shandy
9. jan 2009

mirushka jasne, sanca je, presne tak urob si ho najskor v den mrchy, ale este ani vtedy sa ti nemusia ukazat // ale tehu byt mozes, takze dufame, verime, ze ich tam najdes 😉

mirushka
9. jan 2009

kiezby ste mali pravdu 😅 dam vediet urcite, ze ako to dopadlo 😵 proste, ja som si to vyratala od toho druheho, alebo mohlo sa zadarit aj siesteho...takze asi priiilis kratka doba na robenie testu 😅
ale uz som si dala zavazok, ze ziadne testy - uz len ked mi fakt bude meskat mrska 😉

lilix
autor
9. jan 2009

mirusha a ako dllho sa snazite?

mirushka
9. jan 2009

lilix - to bol prvy pokus 😅 😎

ivulaa
9. jan 2009

Caute caute...pridavam sa k Vam...zacali sme "pracovat" pred tromi dňami, tak je to fresh 😀 prave brazdim po internete a nasavam dalsie info kedy, co a ako....ale v podstate vsetko uz viem... 😉 pocuvajte hadam nevadi, ze som mala pred par dnami nadchu, ale uz som fit...

mirushka
9. jan 2009

vitaj ivulaa 🙂 tak to sme na tom rovnako 😉 my sme tiez na tom zacali pracovat s novym rokom 😀
kludne zhrn, co vsetko uz vies, sa to moze zist 😉
ja si myslim, ze to nevadi 😉

lilix
autor
16. feb 2009

pozdvihnem iba temu.. 🙂

ibuska
17. júl 2009

ahojte snazilky

lilix
autor
5. nov 2009

pozdvihnem temu, tak piste

florans
5. nov 2009

Ahojte, pridam sa k vam aj ja. Inak celkom dobra tema. Nam sa Martinko podaril hned, tusem len muz na mna kukol, no a druhe by sme chceli a tak skusame cca od augusta. No zatial sa nedari. A skusame to ako sa nam chce. Zatial nejako moc intenzivne surodenca neslilime, kedze nas maximalne Martin vycerpava, ale ak by sa podarilo tesime sa. Vacsinou nam styk vijde ked maly vecer ide skor spat ako o 22, a to je je velmi malo kedy. Caz den sa nam neda, muz chodi vecer z prace. Ale ked mam plodne dni, tak vtedy skusame a aj dufame.

aknomis
5. nov 2009

pridám aj ja príspevok do témy. my sme sa začali snažit v júni 2009. v júli som si našla // a v auguste som potratila... ☹ v septembri sme si dali pauzu a odvtedy sa snažíme a nevychádza to... ☹ sice sa snažíme "len" cez víkendy, pretože ešte spolu nebývame a nie sme z jedného mesta, ale taktiež sa snažíme cez plodné dni, to si naplánujeme aby sme boli spolu, ale nevychádza to ani tak... zdá sa mi, že po potrate už nemám ovu.. a tak som tento mesiac prestala počítat plodné a neplodné dni, proste keksíkujeme ked sme spolu a ked máme na to chut a snažím sa na to nemysliet.. lebo asi aj moja psychika ma na tom svoj podiel..

florans
6. nov 2009

Ahojte, ja som dnes cikala na testik a nic. Taka som bola trochu smutna, no ale nevzdavame sa , ved ide vikend, tak snad sa najde chvilu casu na zarobenie surodenca. JA sa inak bojim, ze co ak som este vselijaka ''ponatahovana" z vnutra po prvom porode. Baby a berete niektora aj kyselinu listovu?
Veru aknomis, je to tazke na to nemysliet. Ale snad sa casom podari kazdej z nas.

beaska
6. nov 2009

aknomis tiez som v juli mala // a v auguste som o to prisla a teraz stale nic ☹ Najprv som pocitala plodne a neplodne potom podla jednej stranky(chcela som dievcatko) ale manzelovi to liezlo na nervy tak teraz je to ked sa nam chce.Priemerne 2-3 krat za tyzden.Ja beriem femibion ale nepravidelne, nievem ale zda sa mi ze som z neho hrozne hladna dost som od augusta pribrala 😠

aknomis
8. nov 2009

beaska:
ja beriem listovku od potratu - femibion a aj acidum folicum. k tomu beriem ešte zinok, raz za týžden mi pichajú B-čko a ešte 2x denne lipovital a veru aj mne váha začína rást.. ale nevadí, sice som trošku baculka aj bez tých liekov, ale až by z toho raz bolo bábo, stojí ta pokazená postava za to..

florans
8. nov 2009

aknomis a to si si sama naordinovala taku terapiu, ci doktor? A to sa z ktoreho pribera? Ja by som chcela zacat brat acidum folicum.

petafr
9. nov 2009

ahojte, my sa tiez snazime od jula, zatial nic, tak uvidime, tento mesiac mam z toho dobry pocit, ze uz by to mohlo vyjst... snazime sa tak asi trikrat do tyzdna, niekedy viac, niekedy menej, mm nehovorim, kedy mam ovulku, takze aspon on sa nestresuje a viem, ze je to prirodzene... takze tak.

aknomis
9. nov 2009

florans:
femibion som si dala sama. a acidum folicum mi dal gynekolog, B-čko mi dal tiež. 2x denne lipovital mi dal gynekolog tiež, lebo mám zvýšenú hladinu pečenových testov. a zinok mi kázal tiež brat on, vlastne ani neviem načo... 🙂 myslím, že všeobecne od B-čiek sa priberá

vladusik
10. nov 2009

Ahojte kočky, florans 🙂 A na čo presne sa užíva ten acidum folicum..?? Dá sa to kúpiť aj bez predpisu, alebo iba na predpis keď aknomis píše, že jej to predpísal gynekológ....

florans
10. nov 2009

Ale ahoj Vladik 😀 , vitaj aj v tejto teme. Ja mam acidum folicum (kyselinu listovu) este ked som bola s Martinom tehotna. A zostalo mi, tak by som to aspon takymto sposobom asi minula. Vladi ja ju mam z roboty,ked k nam prides ti dam. Inak je na krabicke napisane ze len na predpis, ale kamoske to v lekarni predalii. Stoji 1.26 na recept a bez receptu 3.65.

aknomis
10. nov 2009

vladusik: acidum folicum je kyselina listová a dá sa to kúpit aj bez predpisu, takisto aj femibion.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre