Ako často sa snažíte?

lilix
5. jan 2009

Zakladam túto tému, lebo ma zaujíma, ako často keksíkujete? Každý deň, každý druhý, keď je chuť???...

suzan280
8. jan 2009

lenuska, teraz som dala vypocitat lunarny kalendar. presne mi vychadzali plodne dni s menzesom. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
ja viem nemusi to sediet u kazdej, ale sranda!!!! 🙂

lenusska
8. jan 2009

suzan280 - no nemusi ale aj take pripady su...co maju ovulaciu pocas MS...skusala si aj nieco ine? meranie teploty alebo ovu-testy?

suzan280
8. jan 2009

shandy diky za radu. nabuduce to vyskusam. ked si dobre pamätam tak 1x do roka mi vychadza herp. aj to je vela. 🤐

kde ste vsetci??????.

suzan280
8. jan 2009

ja som len zaciatocnicka. len od decembra! 15-ho idem ku dr. a potom uvidime co dalej. ale ovu uz mam vypocitanu.

lenusska
8. jan 2009

No tak uvidis co Ti povie...prajem skore // 😵

suzan280
8. jan 2009

dik lenusska! a vy odkedy snazilkujete?

bublinka11
8. jan 2009

Ahojte kocky...tak aj mne Dr. povedala, ze pocas plodnych dni aj kazdy den, tak pocas plodnych sa snazime, inak je to biednejsie, tak 2-3x do tyzdna. A co sa tych spermii tyka, oni sa skutocne obnovuju raz za 3 dni, ale chlap ich ma dost v zasobe...aspon teda by mal mat, cize neda vam ich naraz vsetky 🙂

suzan280
8. jan 2009

ahoj bublinka! to si myslim ze neda, 😉 ale keby vedel tak by dal.est dobre ze na ovu drahy je doma a aj predtym.aspon si to uzijeme! 😀 😀 😀 😀 😀

klauduska
8. jan 2009

Ahojte kocky...
suzan ako ti vyslo,ze plodne dni mas cez MS?
Ja mam od Vianoc ten ovulacny mikroskop a zatial mi ukazovalo prapadie prave iba cez MS 😅 😅 😅

lenusska
8. jan 2009

suzan280 - prepa bola som pre...my od juna2008 😒

suzan280
8. jan 2009

ahoj klauduska! Menses som dostala 04,01 a ovu budem mat 17,01. Len som dala vypocitat aj cez lunarny kalendar a tam mi vyhodil ze by som mala mat cez menses. ale to nie je pravda. mozno u inych to sedi ale umna nie!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

erzebeth
8. jan 2009

ahojte

mamartinka
8. jan 2009

je tu niekto?neviete mi poradit kedy budem na plodnych dnikoch?

kolienko
9. jan 2009

ahojte,
lilix , no toto . musím ťa vyhrešiť, ani si sa nepochválila, že si založila novú tému ( keksíkovú xixixi) 🙂

mamartinka, to neviem ani ja, ale včera mi poradila jedna baba na koníkovi, ako si zistíš lacno a úspešne ovulku. ja som to neskúšala, ale písala, že jej to ukazuje správne. ja rozmýšlam , že to skúsim, lebo tiež neviem, kedy mám ovulku a do toho ten nepravidelný cyklus... ufff.

a čo sa snaženia týka, tak začali sme od júla 08 podla chuti, niekedy sme sa snažili viac ( až to človeka nebavilo) , tak som povedala, že to budeme robiť podľa chuti. tento mesiac sa chystám k lekárovi, tak som zvedavá čo mi povie.

lilix
autor
9. jan 2009

ahoj kolienko. prepac. aaa ved si nas nasla. pred tebou sa clovek neschova 😝 😝 😉

slnieckova
9. jan 2009

mamartinka plodne dni si mozes zistit jedine pomocou ovu testov alebo meranim BT, inac je to len sazka-sportka 🙂

kolienko
9. jan 2009

baby, aj si niektorá meriate BT?? ako to je pred ovulkou?

slnieckova
9. jan 2009

kolienka ano meriam 🙂 Pred ovu su teploty nizke, po ovu stupaju. Mudre knihy 🙂 pisu, ze ovu je v den poslednej nizkej teploty

kolienko
9. jan 2009

ked som mala skoro stále 36,5 , potom vybehla na 36,9 a o den klesla na 36,3.... tak to som mala kedy ovu?? teraz mi stúpa 36,6; 36,7; a dnes som sa ráno nepozrela na teplomer, tak zistím až ked prídem dom a mám 26.DC

slnieckova
9. jan 2009

kolienko to je takto tazko 🙂 najlepsie je znacit si to kazdy den a urobit si graf na www.wunschkinder.net alebo www.fertilityfriend.com (podla toho aky jazyk preferujes 😀) a program ti podla zadanych teplot vyznaci aj ovu.... po ovu by sa teplota mala drzat hore, je jedno ci to bude 36,6 alebo 37,1, pretoze kazda zena ma teplotu inu a ked mavas napr. pred ovu len 35,8 ako napr. ja 😀 tak po ovu sa ti to vobec nemusi vysplhat az na 37.... ale tie teplotky hore by sa mali drzat v priblizne rovnakej linii, popripade stupat....

ten poklas z 36,9 na 36,3 moze znamenat bud bliziacu sa mrchu (pretoze pred mrchou teplota opat klesa) alebo moze znamenat to, ze si mala ovu neskor a pokles znamenal uhniezdovanie vajicka 😉 pretoze aj pri uhniezdovani zvykne byt jednodnovy pokles.... takze dolezita je ta dalsia teplota po poklese... ak sa drzi dole, tak zrejme dojde mrcha, ak opat stupne, moze to byt dobre znamenie 😉

kolienko
9. jan 2009

mne mrška chodí tak všelija, ovu neviem kedy mám a tento mesiac sme sa asi ani moc nesnažili, lebo som bola 2x chorá (črevná chrípka).... podľa jonáša by som mala mať PD 23.01. a predtým som mala 24.12. ani neviem, či sme to skúšali.....

ked budem mať čas, tak si naštudujem tie stránky, škoda, že som sa dnes zabudla pozrieť na teplomer....

ďakujem velmi pekni, si velmi zlatá a ty ako? kolko sa snažíte?

slnieckova
9. jan 2009

kolienko ak si bola chora a mala si aj teploty, tak aj to ma vplyv na bazalnu teplotu, tak mozno aj preto tam boli take skoky....

my? piaty mesiac.... 😖

slnieckova
9. jan 2009

inac kolienko, ak ta zaujima meranie BT, skus kuk tuto temu:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tam ti vsetky velmi rady poradim s cimkolvek 😀

kolienko
9. jan 2009

ok, ďakujem velmi pekne, len teraz mám zhon v práci, doma net nemám, tak az budúci týžden. dotedy budem mať aj nové info o teplote. 🙂 tak to sme skoro rovnako na tom s tým snažením.

no uvidíme ako to bude ďalej..... možno fakt vela robí psychika.....

slnieckova
9. jan 2009

kolienko drzim palceky 🙂 tebe aj mne 😀

kolienko
9. jan 2009

aj ja prajem skorý úspech s // 😀

potom daj info ako sa to vyvíja.....

suzan280
9. jan 2009

konecne dnes som mala kexik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirushka
9. jan 2009

caute kočky 🙂
mam taku otazku - ked som mala plodne asi v case 2. az 6. januar a sme sa snazili takmer kazdy den - asi raz nie - tak kedy najskor by mi test potvrdil tehu? ja uuuzasne nedockava som si 8meho urobila a jasne ze jedna palicka - t. z. ze nie som tehu, alebo mozno som len som sa unahlila s testikom ? 😅 😅

ixi
9. jan 2009

podla mna je to skoro urob si az v den mrchy 😎

mirushka
9. jan 2009

cize este je tam sanca mozno, ze len som si ho prilis rychlo urobila? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre