Ako dlho už sa snažíte?

luluka
26. jan 2008

ahojte babulky,

chcem sa opýtať, ako dlho sa už sanžíte alebo ako dlho ste sa snažili kým sa vám pošťastilo bábätko....??
my sa snažíme už štvrý mesiac a stále nič..... ☹ ☹

zdenkabrt
4. nov 2008

ahojte, my sa snazime o nase miminko uz 3roky. teraz nastupujem na liečbu metformin.manzel je ok ja PCO. uvidime ako to dopadne.pevne verim ze to skonci // 🙂

oneri
5. nov 2008

zdenkabrt co je PCO?

riska
5. nov 2008

oneri, PCO - polycystické vaječníky

oneri
5. nov 2008

a to su ake? maju cysty? ci ako?

laskonka
5. nov 2008

Ahojte ja uz ani neratam ako dlho sa snazime ale je to vyse 2 rokov a mame za sebou 2 neuspesne IVF/ICSI, maznel ma zly spg. a tak nam odporucili IVF ale teraz po 2 neuspesnom sme sa dozvedeli viac o neplodnosti a vieme ako to zlepsit ak mate niekto takyto problem urcite vyhladajte urologa a velmi pomaha vitamin Profertil (stoji sice cca 4000 ale ucinkuje velmi dobre)
Ak sa vam nedari 6 mesiacov je to v pohode potom je dobre urobit zakladne vysetrenia u zeny a ak je to o.k. je potrebne aj vysetrenie spermii.
Drzim vsetkym palce a naozaj sa nevzdavajte 😉

kaki
5. nov 2008

My sa s manželom "snažíme" už 1 rok a 1 mesiac... Zatiaľ sme nepodstúpili žiadne vyšetrenia... Stále myslím že sme obaja zdraví len si musíme počkať.... Ale ja som už dosť nervózna.... Tak sa možno donútim ísť na vyšetrenie....fuuu až sa mi chlpy ježia keď si to predstavím...

zdenkabrt
5. nov 2008

my sme sa tiez dlho nutili, az sme sa nakoniec rozhodli, ze ideme do CAR, predsa len vedia skor zistit pricinu a tak.u gynekologa som bola v poriadku az na nepravidelny menzes a ked sme prisli do CAR, hned to na mna zacal doktor sypat, co mam, co potrebujem. a som velmi rada ze sme sli. aspon som stale blizsie k nasmu vytuzenemu babatku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre