Ako dlho už sa snažíte?

luluka
26. jan 2008

ahojte babulky,

chcem sa opýtať, ako dlho sa už sanžíte alebo ako dlho ste sa snažili kým sa vám pošťastilo bábätko....??
my sa snažíme už štvrý mesiac a stále nič..... ☹ ☹

janulik.j
27. jan 2008

ahojte, my sa snazime treti mesiac ale zacali ma uz boliet prsia ako vzdy pred mrchou, tak som smutna, aj ked viem, ze je to este kratko a snazim sa na to nemysliet, su chvile kedy sa tomu neubranim a prepada ma strach, ze sa to nepodari prirodzenou cestou...

bessi
27. jan 2008

Tri mesice jsou kratka doba, hlavu vzhuru 🙂

janulik.j
27. jan 2008

ja viem aj si to uvedomujem, ale ked my uz by sme tak velmi chceli babo. stve ma, ked vidim niektore tie "nastky", ktore dieta nechceli a neplanovali, a my co to berieme zodpovedne stale nic 🙂

bessi
27. jan 2008

Janulik, o tom mi jeste chvilku povidej ☹ 😠 Ale az se nam to jednou podari, tak si to budeme pekne uzivat 🙂 Jen mam strach, abych z tech deti nevychovala rozmazlene parchnty 😀

sterea
29. jan 2008

My sa snazime 5 rokov a z toho 3 roky za pomoci lekarov, mame za sebou uz 3 neuspesne IVF ☹. Jedine co by som zmenila, keby sa to dalo isla by som o rok skor k lekarovi alebo aspon zacala manzela skor dopovat vitaminami ,pretoze chyba je bohuzial viacmenej na jeho strane. Takze ostatnym by som chcela odkazat aby po roku snazenia navstivili lekara a hlavne manzel/priatel podstupil spermiogram pretoze v dnesnej dobe sa uvadza ze v 50-60 % su na vine muzi ☹.

lyzenka
29. jan 2008

babulky,

nestresujte.....precistite si telo s ALOE VERA gelom.....ja som to tak spravila a po rok aj pol snazenia a iba mesiaci brania Aloe vera sa podarilo. Manzelik uzival King Kong kvapky - tiez asi taky necely mesiac na taku muznost, energiu (ma sedave zamestnanie)...... vela zdaru!! 😀

pointka
29. jan 2008

ja 10 rokov, posledny rok za pomoci CAR

bonavoxa
29. jan 2008

Snažíme se od poloviny září. A pořád nic. Chvíli mi je na zvracení, chvíli mě staršně bolí prsa, ale na testech nic. Už začínám být zoufalá. ☹

janulik.j
29. jan 2008

ahojte, to je hrozne ked citam kolko rokov sa niektore snazite a pripadam si ako blbec, ze som po troch mesiacoch na nervy 🙂 teraz cakam na MS, ale bolia ma prsia ako vzdy, ale stale sa pozorujem, ci sa mi nahodou nezvacsuju alebo co a potom sa na sebe sama smejem, ze mi uz fakt sibe 😝

oneri
2. nov 2008

oprasujem tuto zabudnutu temu, my sa snazime tak pasivne od maja.. nevzdavam sa 😀

anikoad
2. nov 2008

Ja sa snažím od roku 1990! Výsledky som mala vždy OK aj partner, medzičasom som sa rozviedla, ale aj moja nova polovička , s ktorou som už 4 roky je OK a predsa nič. Mám za sebou 3xIVF, teraz sa chystam ešte 4x , ako samoplatca.

mirip
2. nov 2008

takže my sme sa snažili 2roky a 11mesiacov sa zadarilo ale neskôr to bol missed ab. v 11tt takže začíname odznova a kedy sa zadarí ak sa vôbec zadarí to nevieme akurít prišiel dnes prvý menzes po kyrete 😔

oneri
2. nov 2008

anikoad, tak to je dlllha doba. obdivujem ta. a kolko mas rokov? rozmyslali ste nad adopciou?
mne sa tak zda, ze u nas v robote je to zacarovane, az ked kolegyna porodi, potom mozno otehotniem ja, bo uz 3 po sebe rodili v priblizne rovnakom case./chapte, kazda iny rok/ a mam pocit, ze ta, co ide teraz rodit v novembri, ze sa im dlho nedarilo - tiez rok. asi je daco vo vzduchu 😀 😀 odovzdavame si stafetu. slahne ma, ak ma predbehne ta, co sa teraz nedavno vydala.. mozem cakat dalsi rok. 😝 😝 😝

anikoad
2. nov 2008

mam 39 rokov, rozmýšlala som aj nad adopciou, ale pokial mi nepovedia, že nemôžem mat vlastné, vždy verím, že možno...

oneri
2. nov 2008

anikoad, nevzdavaj to, bojuj.. drzim palce 😀

anikoad
2. nov 2008

Dakujem, si zlatá.Zatial to nevdávam...

bodzlomu
2. nov 2008

janulik, vies my sa snazime tak skoro rok a tiez som si hovorila,ze som asi padla na hlavu, ked sa stazujem babam,ktore sa pokusaju roky a nic.....
najskor ma to hroooooozne trapilo, asi prve 3 mesiace merania BT, ale postupom casu som zacala prichadzat na to, ze to tak dalej nepojde a prosto to nechavam na cas....
aj ked vzdy ked pride mrcha ma to riadne mrzi!!! 😔

chapem kazdu jednu babulku ktora sa snazi, lebo niet krajsieho pocitu, ako drzat zdrave krasne a vlastne mimi v naruci 🙂 😵

riska
2. nov 2008

my sa snažíme asi 4, 5 roka... ale stále dúfame... 🙂
anikoad, nevzdávaj to... 🙂

nellie_
2. nov 2008

ahojte, my sa snazime 10 mesiacov....draheho spg je v poriadku, mna 27.11. caka laparka.... 😒 ☹

figurka.m
2. nov 2008

ahoj,my sme sa o prve snazili 8 rokov, o druhe 3 roky,zial v 22tt som potratila, takze zaciname znova

chruminka
2. nov 2008

ahojte my sa snazime vyse roka a pol ,ale draheho spg je zly takze mame uz podanu ziadost na IVF

nyya
2. nov 2008

awojte babenky 😉 ako mi moja maminka povedala:niekedy pride babatko hned a niekedy sa musime snazit dlhsie...mi sa s priatelom snazime asi 3 mesiace a viem ze to este asi neni dlha doba ...viem ze raz babatko pride mam tak pocit v srdiecku a viete co dokonce ked sedim v gauci a kukam televizor niekedy si dam aj dve podusky za moj chrbat...nechapem preco ale moj priatel mi povedal ze to je mozno len taka intuicia 🙂 tak sme sa zasmialy 😉 babaenky nikdy nestracajte nadej vzdy si treba verit a verit co citite v srdiecku....na vsetko mam pozitivnu stranju a verim ze ten vysnivani bocian pride k nam. 😉

chruminka
2. nov 2008

🙂

nyya
2. nov 2008

chruminka:myslis si ze je to inuicia davat si podusky ked sedis za seba alebo to je ok 🙂 ?mozno je to blba otazka ale chcela by som vediet

chruminka
2. nov 2008

nyya ja naozaj neviem? 🙂 ,ale drzim palce!

nyya
2. nov 2008

dakujem 😉

skorki
2. nov 2008

Ahojte, no my sa snazime od konca maja tohto roku, cize asi 5. mesiac. Odvtedy som sa zacala o vsetko okolo tehotenstva - a aj o seba viac zaujimat, na Modrom koniku som sa docitala strasne vela mudrych veci.A ako tak spatne vsetko preberam, mam pocit, ze prvy normalny cyklus som mala az koncom augusta. Myslim, ze som sa dala dokopy trosku Femigardom, alchemilkou a citim sa celkovo lepsie. Tak snad do konca roka...Modlim sa za to... 😔 Inak, niekedy som sa aj za seba hanbila - ze ja, pomaly tridsiatnicka,"vzdelana"😀, neviem o sebe zakladne veci...A ze sa ich dozvedam az tu. Tak, mozno ten cas cakania aj na nieco bol...Ved vzdy je vsetko pre nieco...

kolienko
4. nov 2008

Ahojte, my sa snažíme od júla 08 to je 5 mesiacov a podobne ako skorki, až teraz som si začala lepšie všímať samu saba a zistila som, že nemám celkom pravidelnú mrchu, atd....... 1 mesiac beriam kyselinu listovú......prsia ma už brutálne bolia, tak mrška je na ceste ☹

renatkas
4. nov 2008

my sa snazime 28 mesiacov

nella1
4. nov 2008

ahojte, ako to tak citam tam som z Vas naozaj niektorych velmi smutna ☹ a moooc Vam to prajem aby ste boli konecne stastne a mali svoje vytuzene babatko, musite byt naozaj silne! zvladnete to nebojte. my sa este nesnazime ale ked to citam...mam obavy troska ale snazim sa mysliet pozitivne. kocky a kolko mate rokov ak sa smiem opytat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre