• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
15. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule

ako sa mate? pozeram, ze tu nikoho :unamused:
puma, aj ja ti na pekarnicku poviem len same chvaly - mam a vyuzivam maximalne - ja hlavne na pecenie chlebika a kysnutie cesta..ale uz som skusala aj vianocku, teta mazanec a kamoska bezne pecie sekanu

a inak si predstavte, ze dnes rano mi zacal 16tt (15+0) o ad dokiho z triple testov som uz odchadzala v 17tt (16+2)....som sa smiala, ze este 3 take ultrazvuky a rodim v marci :grinning:
15. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monky pekne :slight_smile: :slight_smile: ale pozeram ze podla MK si 17 tt :wink: to si si uz zmenila akoze?
Ja som bola pri dvojickach dnes, mam dost :wink:
15. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, vavenka, zmenila - teraz pred chvilockou...ale aj tak tomu neverim - pockam este na sono z morfologie - tym sa budem riadit ....mozno klesnem na polku juna :grinning:
15. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky, kedy si mala ovulu, vies?
15. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, uz to mas v IP
15. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ty
:grinning:
15. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti , dobra vila :wink: ...beriem si to k srdcu :wink:
15. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja to kcem mat v ip :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :sunglasses:

prave sa tu kosim na spravach v radiu čo boli... :grinning: :grinning: na tej vzpieračke co pocas treningu porodila a nevedela ze je tehotna... mne to take smiesne pride... inak ja nikdy nepochopim ako zena nemoze vediet ze je tehotna... :sweat_smile: :sweat_smile:

ja si to tak zivo predstavujem ako dvihala cinku, zatlacila vsetky svaly čo ma aby ju vydvihla a zrazu hups a babo bolo na svete.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to musel byt iny šok :grinning:
16. dec 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
bre ranecko
dnes mame s kolegovcami husacinu, padruh je prec do zajtra vecera, musela som vybavit pre adama dogsitting, esteze mamina byva kusok od nas a zlutovala sa...
niet nad ustretovu rodinu :wink:

nicole, o tej vzpieracke som nepocula... som mimo obraz mimo zvuk...
nechces mi snad povedat, ze porodila priamo mi zvihani cinky :grinning:
16. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pumi...
ano presne to ti chcem povedat, podla toho co vraveli v radiu tak porodila presne pri tej činnosti :grinning: :grinning: :grinning:

takze ty dnes ides husacinkovat... :sunglasses: :sunglasses: tym by mna teda nenakrmili :sweat_smile: mne to smrdi.. :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicole, prave som odpadla :grinning:

co sa tyka husaciny, ja to masko samotne nejak nemusim, ale dam si pecienku a lokse a kapustu a viiiiinnnkkkkoooo :wink:
16. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi dufam, ze ti ma kto podať prvu pomoc... :grinning: :grinning: :grinning:

ja ani pecienku nemusim.... ja som taka troska fajinovejšia na tieto veci :grinning: :grinning: a ked ti napisem ze ani vinko nemusim, tak uz ozaj to nejak divne pôsobi.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ale je celkovo alkohol nemusim a idem sa aj tu "pochvalit" ale ja som este nikdy nebola opita... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicole!!! toto nemyslis vazne?
ale nie, klobuk dole, o nic si vlastne neprisla...
ja sa tesim na to posedko s kolegovcami, pokvakame aj o inom ako len o praci... snad teda...
a hlavne, padruh nie je doma, zase by som sa sama lutovala niekde...

idem makat, nech mam ciste bezvedomie po dnesku :grinning:
16. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi tak praci zdar a robote pokoj (ci ako sa to hovori ).. :grinning: :grinning: :grinning:

a s tym alkoholom to myslim vazne... :grinning: :grinning: :grinning: ja som si uz v puberte vytvorila taky nejaky ako keby "blok" ci ako to mam nazvat.. proste ked sme sli na diskoteky tak ja som sa vzdy vedela super zabavit aj bez alkoholu a ked som videla ako nemiestne sa spravali niektore kamosky ked boli pripite, tak ja som si vzdy tak povedala, ze tak toto teda nie ja to nepotrebujem... :grinning:
takze ja ani neviem ake ucinky ma na mna promile v krvi.. :grinning: :grinning: :grinning:
o mne vzdy vraveli ze som taky zvlastny zjav a nechapu ako sa viem vzdy zabavit aj bez alkoholu :grinning:
16. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nellie, tak uz to ani nikdy nevyskusaj, lebo ako tak citam, ty panna neposkvrnena, tebe by sa to nahodou este aj zapacilo :grinning:
len tusim, ale to bude, ked budes potom svojmu decku (dcere) hovorit, ze nech nepoje, ze ved aj ty si to vydzala bez jedinej opice a si tu a nic ti nechyba :grinning: :grinning: :grinning:

ja mam dnes milion roboty, ale ked odovzdame dnes fotoze, tak by sa to celkovo mohlo zvolnit, si myslim.
vela piste, nech mam co citat pri ranajkach. mimochodom nemame chlieb, tak som zvedava, aku alternativu vymyslim. :grinning:
16. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekny den :slight_smile:

Nellie tak to mas super, opica je hnusna, teda mozno sranda v ten vecer, ale dalsie rano - az ma striaslo ked som si spomenula
:grinning: :grinning:
Co mate dnes v plane? Puma ide na husacinu, to by som si dala povedat :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja rozmyslam ze co... Drahy ma dnes posedenie s vrchnostou z prace, ratam tak do polnoci sa isto zdrzi....
Mozno niekoho splasim a pojdeme sa pomotat do nakupneho centra :grinning:
16. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby
ako sa mavate?
co nove?
16. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
panebože nellie, takmer si ma sklamala! :grinning: :grinning: :grinning: To nemyslíš vážne :grinning: Ale je to milé, iba ťažko predstaviteľné (pre mňa) :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: ktovie aku ma nellie stupnicu. ked podobnu tej ako ma MM, tak potom bola opita urcite niekolkokrat, ale vzdy to len nazvala unavou. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podobnu reakciu som cakala.. vzdy sa s nou stretnem.. :grinning: :grinning: :grinning:
hlavne pubertalne sesternice to nechapu, ze ako tak mozem zit.. :grinning: :grinning: :grinning:

shaar ja vôbec nepijem.. moj rekord je pocas svadobneho dna - kedy som vypila pri odobierke pohar sampusu,potom pri vstupe do restiky a este povinny pripitok v restike a to bolo vsetko co som za cely svoj zivot vypila.. :grinning: :grinning: :grinning:

mne to jednoducho nechuti... :sweat_smile: vino mi srmdi a ja ozaj len symbolicky vzdy na silvestra troska sampusu alebo na oslave ked sme tak len cucnem s pripitku a to je vsetko :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám slov (a to nechlascem, ako by sa mohlo podľa mojej reakcie zdať) :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, raz by si okuuusila... :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, super ze zijes tak zdravo :dizzy_face:
16. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
raz spravime velke stretko a nellie sa tam zbľuje z jedenho poldecaka vodky, co jej nalejem do pomarancoveho dzusu a budem tvrdit, ze to je grepovy :grinning:
16. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha aj ja žijem zdravo a preto si rada robím jemné vínne stríčky :grinning: A aj pivo si dám, sem-tam v lete. Nezdravo som ale žila v rannej mladosti, veeeľmi nezdravo :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

najbrutalnejsie to bolo vzdy na chatach kym kamosi pochopili ze ozaj mnou nehnu a potom aj tu vo firme ked som zacala chodievat s kolegovcami na rôzne akcie... ale naucili sa a uz vedia ze sa im neoplati ma nahanat s flasami... :grinning: :grinning:

ale na moju obhajobu - inak som celkom normalna.. (teda aspon myslim) :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď nellie, myslela som si, že si úúúúplne normálna :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nie žartujem. Dúfam, že moja dcéra, ak nejakú niekedy budem mať, bude uvedomelá od rannej puberty rovnako ako ty :grinning: :wink:
16. dec 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok