• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
nellie, a povec, co robila tvoja mamka pre to, aby vychovala taku uvedomelu dceru? :grinning:
16. dec 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenočka a ty si sa kde stratila v tejto našej alkoholickej debate? :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no priznavam mamina bola na nas dost tvrda, ved nas cely zivot vychovavala sama...
ale segra sa aj tak zhumplovala a milion krat som ju kryla ked prisla domov v alkoholickom osiali :grinning: :grinning:
to len ja som bola taka uvedomela.. :grinning:

to doteraz sa jej smejem ako raz na silvestra vyvadzala u nas bare a tanocovala tam na stole a ja som ju potom nahanala po dedine co nechcela ist domov.. :grinning: :grinning: :grinning: to su teda spomienky :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavte, tak mne to nedalo a isla som na sono. Prave som sa vratila. Robil mi vaginalne a videla som dutinku. Napisal mi take rozmery ze: 8,7 - 4/6 a neviem, co to znamena, ale vravel, ze zatial je to v poriadku a na dalsie mam prist 29.12 a ze uz bude vydiet aj plod.
16. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett to 4/6 je podľa mňa že si 4tt+6dní :slight_smile:
16. dec 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ale kazdy inac hovori. Gyn mi povedala, ze podla MS som 5tt+3
16. dec 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie bola som mimo, a teraz letim do sprchy sa nejako dat dokopy
lebo o 17tej mam rande s rodicmi
16. dec 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul áno podľa menzesu, ale podľa ultrazvuku môžeš byť menej alebo viac :slight_smile:
16. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak uz chapem :slight_smile:
16. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka kráásna fotka... aj ja chcem takú :grinning:
16. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute krasky, som sa prisla pochvalit :sweat_smile:
mam v brusku zenskuu jak hrom, bez akychkolvek pochyb :slight_smile: vsetko je ok, foto v albume, vyzerala nadcherne...
A ma uz 300 g kokso, hlavu tam kde mam pupok a akurat mi nohami kopala do mocoveho mechura, herecka :slight_smile:
A doktor povedal ze ma pery jak Angelina Jolie :grinning: :grinning: :grinning: - aj ked neviem po kom :grinning:
Zeny ja sa taak tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam si ma predbehla, dakujem :sweat_smile:
16. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:

vave ten 3D ultrazvuk v 20tt je povinný?
16. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam ano, to je ten morfologicky :slight_smile: to nieje akoze 3D, ale tak doktor mi to do 3D prepinal, takze super......
16. dec 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaha, ja len tak, lebo ešte mi nič také nespomínala, tak som zvedavá, lebo už som 15tt :grinning: a ešte naň nie som objednaná :astonished: :grinning:
16. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, čo stojí vyšetrenie a fotečka?
16. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam vysetrenie stoji 23 eur a fotka 7 - to som bola tiez u Dankovcika

Ten klasicky 3D co sa u neho robi, stoji tusim 67 alebo 76 eur? Neviem teraz :slight_smile: ale tym ze som malu videla v 3D + mam foktu tak si to asi nedam uz, jedine co nebudem mat, je zaznam na DVD... Tak ale este niesom na 100% rozhodnuta :slight_smile:
16. dec 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave predpokladám, že si sa tam objednávala ako na ten NT, že? Je tam dlhá "čakačka"?
16. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, blahoželám k herečke! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou dakujem :slight_smile:

Flam no to vysetrenie sa robi v 20tt :slight_smile: takze na vtedy sa objednas :slight_smile: postup presne ten isty ako pri NT, aj tym istym pristrojom sa to robilo, takze presne tak isto budes postupovat ako pri NT :wink:
16. dec 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz som aj ja naspat :dizzy_face:
pokracujem s dobrymi spravami ako vava, vsetko skontrolovane, vsetko ok, vsetky rozmery ukazkove a hmotnost 305g.
len fotku nemame, lebo viditelnost bola slaba - okrem tuku, co mam na brusku, mam na prednej strane este aj placentu, takze pan doktor kym sa dostal k babatku, tak musel prejst 6cm :grinning: :grinning: tak nevadi, nejak to bez fotky uz prezijeme... a pindur je hlavickou dole, tvarickou k chrbtici, co vysvetluje jeho smirovanie pri kostrci vzadu, asi mi pocita stavce :grinning:
16. dec 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, vieš ako to musí byť nuda furt len v bruchu, tak si chalanisko krpatý našiel zábavu :grinning: :grinning: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka tak gratulujem
mala je podarena

koki a to morfo je povinne ci ako to je?
tam sa uz nieco kontroluje?
16. dec 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaviiii, takze nakoniec predsa len Luise????? :grinning:
GRATULUJEM!

baby (vavi + shaar) drzim palce, nech je vsetko ako ma byt...
dnes mam brutal dilemu...
mozno mi tehosky poradia...
ako ste vedeli - prve dni, ze ste?

idem na tu hus... a mozno sa poslednykrat opijem, na dlhy cas :grinning:
ZARUJEEEEMMMMM!

CAUTE!
16. dec 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, zas? :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravimm zeny :slight_smile:

vavi a shari,super sa tesim s vami :dizzy_face: :dizzy_face: aa vavi tebe este k dievcatku aj ja kcem :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
shaarka,ked mas placentu v predu,citis pohyby?lebo co som citala baby na teme april tak niektore su 23 24tt a necitia koli placente..

puma,zartujes teraz a o par dni nam napises,ze maliari zostali sviatkovat u seba doma a nedosli :grinning:

nelllie,vavv :grinning: no ale to ja by som nekcela nemat vobec chut na alkohol :grinning: ja tiez niesom na tvrde co sa alkoholu tyka,ale vinko a tak na to sa uz tesim :sweat_smile: zatial si to kompenzujem octom,tam je tiez alkohol :grinning:
16. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,myslim gratulujem k dievcatku :wink:
16. dec 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...kujeme :dizzy_face:

pumi, ja som to nevedela, vedeli to testy.

pipi, ja citim uz od 16tt :sweat_smile: a teraz viem, ze som sa nemylila. takze neviem, ci to bude placentou.
jasne, ze teraz citim poriadne, su vyraznejsie a niekedy su to len take single kopacne.
a ked som mala par dni hektickych a nesustredila sa a brusko, necitila som takmer nic a panikarila! :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar to fakt?? aj ja uz chcem
ja zatial nic :frowning2:
16. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenoc, tak skus v noci, ked si lahnes spat, ked teda zmenis vertikalnu polohu na horizontalnu, mozno zacitis :wink:
16. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok