• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ono to vzniklo tak, ze druzstevnici sa burili proti vyrobcom mlieka ze ich zdieraju a vykupuju od nich mlieko za smiesne nizke peniaze a ze im sa to oplati radsej vyliat do pola ako predat mliekarom....

nasi dodavatelia - druzstevnici boli strajkovat v bratislave pred ministerstvom a tam vylievali mlieko do hnoja :sweat_smile:
17. dec 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko sa praje :dizzy_face:
17. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

Kam ste sa vsetky stratili???
17. dec 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vsetky huzevnato pracujeme....popripade tehulky maju ine povinosti :dizzy_face:
17. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuchy, trochu odbocim od temy, lebo musim vam napisat, aky som ja truhliiiiiiiik :sweat_smile:

ked som minule bola na tie triple testy, sestricka mi dala "poharik", ze - doneste mi moc!!!

isla som na WC, zavrela som sa do kabinky pre pacientov a tam na stene plechova tabulka - Hygienicke vlozky balit do papiera!!! a perom ktosi dopisal - Najprv sem nejaky papier dajte!!! A aj kos!!!

tak som sa rozosmiala , ze som sa popritom aj zabudla vycikat do poharika ... spamatala som sa az pred koncom a to som zachytila asi za naprstok mocu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ale nastastie to stacilo :grinning:
17. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuu, ale akurat som sa vratila z mesta, tak ranajkujem, aj pisem, aj sa trasiem od zimy, lebo cosi na mna lezie :unamused:
17. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute caute! Tak sa hlasim dnes aj ja...som po uspesnom vianocnom vecierku a ani ma hlava neboli, to je uspech :grinning: tak snad bude aj v praci dobry den!
17. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky krasna poznamka, tak to na vacsine zachodov v zdravotnickych zariadeniach bohuzial byva... :pensive:
17. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som sa zlakla, ze vsetky ste isli kupovat vianocne darceky. :grinning: A ja este nemam :frowning2:

Bubli a ako bolo na vecierku???

Monky ty si truhlik :slight_smile: Si mi pripomenula prihodu, ked sme boli s havinou u veterinara a dal nam misku, ze zachytte havinov moc :astonished: Tak si ma predstav ako nahanam psa s miskou po luke. A ked uz cikala a ja som sa priblizila tak prestala a pozerala na mna ze co od nej chcem ked cika!!! :grinning:

Ahoj anax :slight_smile:
17. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne prave volali z orangeu ze sice mi konci viazanost az 10.3. ale ako stalemu zakaznikovi mi o 3 mesiace skracuju zmluvu a môzem si uz dnes prist podpisat novu zmluvu... nemate niektora alebo niekdo vo vasom okoli tuto Nokiu??? chcela by som vediet ake ze aka je...

https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html?phoneId=4794
17. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni :grinning:
17. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ja nemam, ja som skor na sony ericssony :unamused: ....mozem ju sudit len podla vzhladu a to vyzera velmi elegantne
17. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ja ju nemam, ale tato je pekna. I ked ja som sa rozhodla, ze uz Nokiu nechcem, lebo dalsiu som bola reklamovat a slapem na starej. Od kedy plati ten zakon, ze viazanost moze byt uz len rok?
Lenuska vecierok bol super, mam z neho fajn pocit, i ked moji spoluvecierkujuci su dnes nemohuci :grinning: ja som O.K...a to ma tesi!!!
17. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky, mne sa stallo nieco podobne - u mojej Dr. je wecko spolocne aj pre pacientky aj pre Dr so sestrickou, len ich wc je oddelene zavesom. tak som sa cudovala, ze jak to tam vyzera a tiez som zabudla schmatnut poharik z policky, v poslednej chvili sa mi to podarilo, ale tiez nastastie stacilo :grinning:

nellie, ja idem do O2, mozno uz dnes. som 100% rozhodnuta. mavam tisickorunove ucty :angry: a to volam naozaj nutne a poskromne :angry: :angry:
17. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli prave som sa docitala ze od januara 2010 to plati... tak teraz mam dilemu co urobit.. :sweat_smile:
ci si zoberiem teraz novy mobil aj pausal alebo si pockam.. ale ked zas teraz su dobre akcie.. do kelu mam dilemu :grinning: :grinning:

ja mam rada Nokie a mam s nimi dobru skusenost,doteraz som mala 6300 a stale je v super stave, len ma uz nebavi :grinning: :grinning:

monky ta zachodova story je dobraaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bubli super ze sa vecierok vydaril :slight_smile:
17. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie podla mna tie akcie predlzia aj na januar. Ja by som pockala na rocnu viazanost, len ktovie, ako to bude vtedy s telefonmi...
Shaar aj ja mam Orange a 1000 korunove ucty, ale teda ja volam a smskujem stale... :wink:
Mam volne minuty po 18,00 a vikendy+sviatky a O2 by som nezaplatila pri mojom volani...ale tym nehcem robit Orange reklamu...ja ich tiez nemusim a chcela som odist!
17. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell kolega ju mal, on bol spokojny, ale on je fanatik do mobilov a po pol roku si uz kupoval novsiu lepsiu s vacsim displejom :grinning: :grinning:

ale skvele sa na nej pozerali videa :grinning:
17. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar takze ide prestupit do O2...

anax - diky.. mne sa fakt strasne paci, tak som rada ze kolega bol spokojny.. :grinning:

ja nemavam vysoke ucty.. kazdy mesiac mam len 20 Eur.. a to mam 60 minut a 100 MMS+SMS ... lebo u nas maju vsetci nekonecne volania a to uz su zvyknuti ma vypnut a volaju oni... :grinning: :grinning:
ale MM mava zato aj 50 Eur ked sa mu zadari.. 35 mava bezne.. a to ma aj zadara volanie...

Bubli ja uz som tak namotana ze asi behnem uz dnes do orangu vyzistit ako to je s pausalmi lebo som teraz somar z toho - pred 2 rokmi sa mi to zdalo jednoduchsie.. a potom asi budu mobily drahe ked bude viazanost na rok a mne vlastne 2 rocna viazanost ani nevadi - uz som na nu zvyknuta.. a ja uz sa tesim na novy mobil, drahy mi ho zevraj zaplati a budem mat dalsi darcek na vianoce... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez orange - mam 2 cisla - jednen pausal nekonecne volania od 8h rano do 18 vecer a druhy od 18h vecer do 8h rano - cize mozem volat nonstop...ale tiez latim cca 40 - 45 € a zda sa mi to dost...tiez by som si mohla vziat novy mobil, lebo mi skoncila viazanost. ale nocny rusim, nechavam len denny
17. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky, a teraz je v orange nejaka taka akcia, ze denne hovory zdarma? a kolko ta to vyslo mesacne?
17. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne sa mi pacia tieto foto - Brandgelina... :grinning: :grinning:

http://smilepanic.com/index.php?option=com_content&view=article&id=69:domestic-
bliss&catid=46:pictures&Itemid=18

skoda, ze im nedali na fotenie ich vlastne deti, ved ich maju dost.. :grinning: :grinning:
ale su super nastylovani paci sa mi to :sunglasses:
17. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar mne to telefonu vravela ze teraz je nejaka akcia ze na 3 mesiace nonstop volanie a su aj tie pausaly ze od 8,00-18,00 ten pausal den ci ako sa to vola.. len tak mlela ze som to poriadne nezachytila a aj daco o 6.000 minutach mi vravela či čo....len musim si to dat u nas na predajni poriadne vysvetlit lebo na nete to maju jak u debilov.. neviem sa vysomarit z tych pausalov :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam Orange uz 8 rokov a som spokojna.

Shaar a teraz maju v Orangi aj akciu Pausal snov. Ak si to dobre poskladas, je to super. Moj drahy si teraz robil zmluvu a ma po 18.hodine do Orangu zadarmo, 70 sms do vsetkych sieti a 200 minut do vsetkych sieti za necelych 30 eur s DPH mesacne. A este mu dali aj na 3 mesiace 1500 minut bonus zadarmo. Takze vola nonstop vsetkym bez rozdielu siete :slight_smile:
Toto sa im celkom podarilo, ale tiez nechcem robit reklamu :slight_smile:
17. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus ano daco o hovorich do vsetkych sieti aj mne mlela - som myslela ze zle počujem :grinning: :grinning:

ja si musim tiez naskladat nieco kde mam hlavne sms nejake lebo ja posielam MM ked je prec za den aj 5 sms-iek takze nejaky balik v ramci pausalu musi byt.. :sunglasses:
17. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie okrem bonusu 1500 minut ma aj 1500 sms na 3 mesiace. Nieco pre teba :grinning:
17. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som sa prave obliala zakysankou, vyzeram ako ogrcana :angry:
Nellie ja mam tych 100 sms a mms a tie mms platia aj zo a do zahranicia, co mi vyhovuje, lebo ked som co len v Cechach, tak posielam sms (mms vlastne, ale s textom) v ramci pausalu.
17. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, to je este akcia spred necelych dvoch rokov, to uz asi len doznieva - platim mesacny rovnaky poplatok a mozem volat len do orange - ine siete si uz priplacam...ale volam len do orange a sms a doinych sieti z nocneho - tam mam aj aj volania
17. dec 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli hej aj ja to mam teraz ze 100 sms+mms a je to super v tom ze su zo aj do zahranicia... :sunglasses: :sunglasses:

a mna orange prekvapil ked sme boli teraz v chorvatsku a sli sme na vylet do Bosny a MM tam v sportovom obchode zabudol mobil, tak ked sme sa vratili do chorvatska som volala z chortvatska do bosny na pevnu linku (este ze sme mali igelitku na ktorej bolo cislo do obchodu :grinning: ) a to kym som sa s tymi sliepkami dohovorila slovensko-anglicky tak to trvalo riadne dlho a ja nervy ze cez slovensky roaming som z chortvatska volala do bosny na pevnu linku asi 10 minut a nakoniec mi to navysilo na ucte len o nejake 4 eura co ma teda fakt prekvapilo :grinning: :grinning: :grinning:

a ako budes eroticky vonat po tej zakysanke bubli :grinning: :grinning: ja som si raz cierne gate ošpricla bambinom a po vysušení to urobilo aujimavy tvar na mojom stehne ze sa mi kolegovci smiali ci sa MM netrafil tam kam mal :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ach jaj, no mne sa uz len to nepaci, ze sa z tych programov nevies vysomarit.
a take ze si nieco kupim a oni mi k tomu daju este pol kravy zadarmo, tomu ja neverim.
preto sa mi viac paci o2, ze tam je secko jasne a priehladne.
17. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky od vsadial na Slovensku zmenim troska temu, lebo mi z tych operatorov uz sibe :slight_smile:

Aj vy ste mali rano sneh???
17. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok