• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Shaari normalne na neho zautocil na luke, posliapal, rohami dodruzgal..... Bol jedna velka modrina, mal stastie ho nezabil :confounded:
18. dec 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie, ano, viem, ale pokial nebudem bojovat za zmenu podmienok chovu, tak som len obycajna mrcha a to kura obcas teda zjem. zial :unamused:

baby, ako peciete strudlu? mne sa stale pripecie spodok az do cierna, potom ho orezavam. mozno je to rurou, ale chcela by som vediet - mam ju dat na plech a na papier na pecenie? alebo na vymasteny plech a struhanku? alebo ako? a mam dat piect na aky stupen (1-6) a na ako dlho? mozno mi poradite, ze co robim zle... ruru mam starsiu, klasicku moru.
18. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moje krsnata su dvojvajecne dvojicky a kazdy je totalne iny... lukas na mamu, tomas na otca... :grinning: :grinning:
nemaju absolutne nic dvojickovske a predsa si ich ludia mylia co teda fakt nechapem.. zevraj su pre nich ako dve vajca... :grinning: :grinning:

leni my sme dostali plny karton - tvaroh, maslo, natierky slahackove smotany, acidka a velke tehly syrov... :sunglasses:
prepchata chladnicka doma.. :grinning:
Vavi v pohode, ja viem na čo sa chovajú. Ale aj tak si myslím, že tie podmienky by mali byť normálnejšie. Vegetariánka nie som, aj keď veľa mäsa nezjem a údeniny už vôbec nie.

Lenuš a čo bolo v taške z DM-ka? Ja by som si ju vedela naplniť dobrými vecami :grinning:
ahojte :slight_smile:

baby potrebujem radu na nejakú syrovú omáčku na cestoviny.... viem približne ingrediencie, ale netuším ako to dochutiť, aby to bolo chutné.... (odmietam cibuľu, oregano a iné koreniny... všetko mi totiž smrdí :grinning:) takú nejakú klasiku nemáte?
18. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam, ja robievam najčastejšie nivovú. Je strašne jednoduchá, ale neviem, či môže byť aj z nivy...?
18. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ne ne, radšej obyčajný syr
18. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, a co cesnak? mnaaaaaaaam :grinning:

vavi, to len tak, sa nanho rozbehol? a mal aj cervene tricko, ci je to len mytus?
jezis, toto je jedna z najvacsich hroz, ake si viem predstavit. napadnutie medvedom (o tom sa mi pravidelne sniva) a napadnutie bykom :grinning: jaj a este smrt od pavuka. :sunglasses: :unamused: :confounded:
a svokor utiekol, alebo byka odlakali, alebo ako? nuz neviem si to predstavit, ale super, ze ho nepolamal alebo neroztrhal :confounded: :confounded: :confounded: bozeeeee
18. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som si, keď smradľavé nemáš rada :grinning: :grinning: :grinning: škoda, je strašne ľahká, rýchla a dobrá :grinning:
Css, Lenus, Nellie, vy ste jak dobre obstali, my sme dostali hrncek a dazdnik s firemnym logom a stolovy kalendar 2010 :grinning:
Sioux jasne..... Beriem..... Ale tak myslim ze ich kravky a prasiatka sa maju celkom dobre :sweat_smile: :sweat_smile:

Shaari ja ti neporadim, v peceni som uplny zaciatocnik amater :grinning:
Siou jedna aj viac veci na skoro kazdu cast tela :slight_smile: Sampon, kondicioner, lak na vlasy, krem na tvar, krem na ruky, telove mlieko, gel na holenie, krem na nohy, peeling na nohy, balzam na pery atd. take malickosti :grinning:
18. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak krémy na ksich eee, tie používam faknové, ale ostatné by sa aj dali použiť. Alebo máš aj darčeky pre kamošky :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie ja by som svoj balicek hned menila za tvoj. Milujem mliecne vyrobky :slight_smile:
autor
a my sme dostali velky prd, samozrejme v statnej sprave. no a aby toho nebolo malo, ani kapustnicu sme tento rok nemali, ked uz sa to cele tak posralo, este aj sef nam odchadza a este nas chcu aj zrusit uplne!
takze mam velke stastie, ze som na PN a na materskej potom. ktovie, aka bude reorganizacia a ci sa vobec budem mat kam vratit... :unamused:
Flam ja som robila vcera akurat - sladka smotana (na slahanie) do toho som vytlacila syr z crievka, nastruhala Nivu - tu v pohode mozes, ak ti nesmrdi, nemala by sa len cerstva, a este klasicky tvrdy syr som nastruhala na zhustenie, sol, cierne korenie, aj cesnak mozes - ja nedavam, lebo potom ho grgam este 2 dni.....
Ved ja tiez pouzivam ,,svoju" osvedcenu kozmetiku. Takze az na par veci rozdam po rodine.
18. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou však daj recept.... ja len zmením syr :grinning:
18. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, nie si sama, ani ja nič nemám z práce. Som ukončila spoluprácu na jeseň a ďalšiu začnem asi až po štátniciach. Ešte aj kalendár som si musela vyrobiť sama :grinning:
18. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme v robote tiež dostali akurát tak jeden veľký prd :unamused: V utorok ideme na obed... čo sa mi teda straaaašne chce.. a šuškajú sa aj nejaké "prémie" v obálke... tak som zvedavá, či to bude aspoň 500,- Sk, keďže posledné mesiace máme menšie výplaty ako v skúšobnej dobe.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam, ja som si neuvedomila, že ako tehulka by si ani nivu veľmi nemala :grinning: . Neviem, či ti to pomôže, lebo ten recept je taký nivový, ale šak na: :grinning:

Trocha masla (margarínu) rozoustiť v hlbokej panvici, pridať mrazený hrášok, dusiť chvíľu kým zmäkne. Pridať postrúhanú nivú, miešať nech sa pomaly rozpúšťa.Postupne dolievať smotanu na varenie (250 ml) a miešať. Hneď použiť na pripravené cestoviny (ja používam zelené tagliatelle), musí sa to dobre zmiešať a hneď jesť.
18. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
..ja tu na vas obcas mrknem ockom a este menej prispievam...takze si ma asi nikto nebude pamatat :sweat_smile:
..dnes by som sa chcela nezblaznit :grinning: mozem sa pridat?
18. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne, ze sa mozes pridat, len asi si baby dali teraz pauzu - aj ja som trosku uzitiocna. o chvilku sa tu stretneme zas :dizzy_face: tak mozes napisat nieco o sebe :sunglasses:
18. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..cau Shaari, tajne som dufala, ze si ma aspon ty budes trosku pamatat :wink:
..ako jedina odtialto si videla nase svadobne fotose xixi
..no momentalne zijeme v UK, uz prestahovani...niekedy davn som spominala, ze sa stahujeme a ja si teraz hladam pracu..ale vyzera to blede, snad po po novom roku to bude lepsie
..no a uz konecne naplno snazilkujeme....myslim, ze sme sa spolu bavili cez IP ked som ti gratulovale k tehotenstvu :dizzy_face:
18. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a u nas kraaaaaaaaaaaasne snezi, skoro som odpadla rano ked sme vstali :slight_smile:
..uz som sa bola aj na zahrade pokochat tou krasou, zacina mi to pripominat Vianoce...konecne, teda okrem tych dvoch pregycovano vyzdobenych domov u nas na ulici..tuto krajinu vkus obisiel oblukom :grinning:
18. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slni, ja si matne pamatam, ale zas vsetko do podrobnosti nie :frowning2: mrzi ma to, ale ja casom infosky vypustim, lebo prijimam nove a asi mam malu kapacitu mozgu. :grinning: tak sa este raz ospravedlnujem :pensive:
taraz vyzeram ako taka kravaaaa aaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a v akej oblasti hladas pracu?
18. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nie, ved to je uuuplne v pohode :wink: ved clovek si nemoze pamatat vsetko a uz vobec nie nepodstatne veci xixi
..no rada by som pracovala v soc. oblasti...proste praca s ludmi....no ale ked to takto pojde dalej tak skoncim v nejakej kaviarni :rolling_eyes:
18. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Shaari mozem jednu otazocku ohladne BT na FF?
..nieco mi tam nie je uplne jasne..a to ja nerada :sunglasses:
..len nechcem debatu prehodit na plodenie a pod. :grinning: to tu moc nefrciiiiii a preto sa mi tu paci :grinning:
18. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja uz som tuuuu. Napapana ako prasa :slight_smile: Som mala pizzuuuuuuu
18. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..to sa niekto ma :slight_smile: ja budem varit zeleninkovu polievku, ale este sa mi nesce
18. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj slniecko. Ja by som s tebou menila, lebo ty si doma a ja fuj v praci :frowning2:
18. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok