• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaari, tu je graf...ale nemerala som skoro vobec..

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c
19. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to aj mna zaujima, ze kde, pipi :slight_smile: my s vavou mame v starej nasu gyndosku, porodnika, tak preto... ona je strasne zlata.
19. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis tatu nemerala si a predsa si tehu :wink:
19. dec 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
aj u Vas tak krasne snezi ako tu v BA?
19. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, konecne som v teplakoch a mozem zacat plnit moj povodny plan :slight_smile:
Pumi, jasne ze sa da aj viac, polovica pochadza od Sobraniec /ta dedina nieje ani na mape/ - su asi 17 km od ukrajinskeho prechodu vysne nemecke :grinning:

Pipi presne ako pisala Shaarka, pre mna je zatial priorita porodnik, a ta, ktoru chcem ja - a asi aj Shaarka, sluzi na Rastislavke....

Fly oco lezi na chire klasickej, na siestom, chytil ho zlcnik a v pondelok by mu ho mali vybrat, len ho vcera chytili brutalne teploty, nemohol pit ani jest a hodne tam na neho dlabu... Ja viem ze su tam aj horsie pripady a nieje tam sam, ale tak on ide byt prvykrat v zivote rezany, tak je dost vyplasenka a vsetko si prilis pripusta :slight_smile:

Tatu parada, krasny vianocny darcek :slight_smile:

Lenoc cau, ´pre mna by uz aj mohlo prestat.... Zevraj na vianoce ma byt PLUS 13 stupnov?????
19. dec 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som pocula, ze ma byt plus 13, skoro som odpadla.
nie, ze by mi to vadilo, ale to snezenie mohlo pockat dovtedy, kym budeme doma...
lebo neviem ako pojdem v tom primrznutom bordeli do roboty :frowning2:
19. dec 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav ak to je predpoved od Ilka, tak o tom pochybujem
tento rok mu to nevychadza ani trosku
ma z toho tipos bingo
19. dec 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi a shaarka chapem :slight_smile: ja mam sukromneho,posobil pred tym v saci,tak neviem on mi ma odporucit toho najlepsieho,v novej urcite nekcem,takze este neviem :grinning:
shaari,ta neviem co za certy,nic mi v potstate nebolo,len sem tam zasvrbenie,raz za den na par minut,len sa mi nezdal vytok,bol sice biely,ale rybky som citila..nevedela som,ci mam taky cuch ze ssi namyslam abo fakt..tak som sla,aaa on ze velmi dobre ze som dosla,lebo ta vaginoza sposobuje otvaranie krcka a predcasny porod :rolling_eyes: takze mam antibiotiku masticku...

inac ja som v prvom trimestri brala 2 antibiotika zinnat(to som este neveddela ze som v tom) s amoclen ci jak sa to pise,ale aj tak nepomohol na tu e.coli az v 2.trimestri mi dal cipky a tie zabrali...

aj ja kcem nieco napiect v utorok,skor nie,aby sa neziedlo pred sviatkami,ale neviem co...ja kcem nieco take lahke,penove slahackovee,taky dezert fajny,nemate recept????
19. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s amoclen ale aj amoclen potom :wink:
19. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj jak tatarka som :grinning: ze nie s amoclen :grinning:
19. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si robit rybaciu pomazanku,drveny tuniak s niecim,nemate nejaky typ na taku fajnu nejaku?raz davno som mala recept aj s paradajkou paprikou,len uz nepamatam co secko som tam davala/...
19. dec 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja robím z rybičiek :grinning: v paradajkovej omáčke + maslo + cibuľka + čierne korenie + soľ + trošku tatarky :slight_smile: mňaaaaaaaaam.... ale teraz mi rybacia nechutí :grinning:
19. dec 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, staci, ak toho tuniaka zmiesas s cibulkou, pridas za lyzicku horcice, taveny syr a vymiesas... dochutis solou a korenim... mnam...
ja som si dnes spravila brundzovu, budem robit vecer palacinky, ja nemusim slane, tak si tam dam tu bryndzu... a padruh ma aj nutelu a dzem.
ale teraz si robim topinky s cesnakom a palivou pastetou - sto rokov som to nejedla a dosla mi na to chut. viem, ze je to nezdrave, ale ked musis, tak musis :grinning:
19. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ked robite tu rybaciu s cibulkou, nestane sa vam, ze sa tak zdrcne? a oddeli sa voda? asi od tej cibule.
teda mne to nevadi, ale MM taku odmieta jest, pokial nie je kremova a v celku :unamused:
19. dec 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki baby,ale nemaam doma taveny syr a ani tatarku :grinning: ale ta z horcicou to si neviem predstavit :sweat_smile: ale moze to byt super :sweat_smile:
19. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi tak potom ti ostava jedine saca :slight_smile:
A tam sa zas nechce mne.... Je to daleko....
19. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, neviete ako dlho po ovu uz nieco vidiet na utz? bo ja som mala ovu niekedy zaciatkom decembra a dokymu idem 22.12...myslite,ze uz moze byt nieco vidiet?
19. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, tak miesto syru daj maslo, aj to je ok...
19. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tatu, tak ako pisala flam v grafoch - aj ja som bola 18.DPO (4tt+3) a bolo vidiet dutinku :wink:
19. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari a ktory DC si mala ovu?
19. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
38. :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s tou rybacou pomazankou mi neviete poradit? :sweat_smile:
19. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka a ako ju presne robis?
19. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis dat tuniaka v oleji, nie vo vlast. stave...
19. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shharka,ja nem :grinning:
pumy dik,urobim asi o tyzden,lebo ja truba som nedala vonku maslo a som uz taka hladna ze nevydrzala som a ziedla som ho cisty s chlebom :grinning: ale teraz je obdobie ked treba jest vela rybky,vyvija sa drobcekovi mozog :wink:
19. dec 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ale nie morske :wink: tych opatrne......VRAJ :grinning:
19. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sonicc, jaaaaaaaaj :grinning: to by ma nenapadlo. a zial tuniaka v oleji nemam a ani nekupujem, ale skusim z neho poriadne vytlacit tu stavu :slight_smile: dik :dizzy_face:
19. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar tak tam kvapni oleja trochu :wink: k tomu maslo-ramu, nadrobno cibulku, plnot.horc.1lyzicku a riadne do kremova vymiesat :slight_smile:
19. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem :grinning: ze zvysky hormonov a antibiotik a ortut ci co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani mastne sa nema tak som vcera do seba natlacila balik chipsov a uvarila fajny gulas :grinning: secko zdrave mi chuti :grinning:
19. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My do rybacej davame aj vajco na tvrdo....
19. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok