• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Kolacik upeceny - vyzera ako bublanina, len je trochu krehkejsi :sweat_smile: :sweat_smile: ale zje sa :wink:
20. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš to, vavi :grinning: .aj ja som s tým mávala problémy, že mi ovocie spadlo až dole, ale ani neviem, ako som to vyriešila. napríklad keď som robila z čerstvých ríbezlí.
20. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou to flamenga ma problem :slight_smile: mne nespadlo nic :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tebe len ten chlapcek v sne :grinning: :grinning: :wink:
20. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bóže a ja že to si ty robila bublaninu :grinning: :grinning: Prepáč :grinning: Ty si tam čo dávala?
20. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aby ste boli v obraze, sa mi v noci strasne veci snivali - mala som dceru a syna - dceru mi ukradla kamoska a chlapcek mi furt padal zo stola na zem a udieral si hlavku, normalne som sa zadychcana zobudila co som ho tolko dvihala..... Otras sen......

Siou dala som na jednu polu banan a na druhu marhule - povodne som chcela jahody, ale zistila som ze sme ich uz zozrali :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.baboobchod.sk/info-naramky.html
len tak ma zaujalo...

ideme na medovinu, aj s dzeckom, tym stvornohym :dizzy_face:
20. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, to sú sny :grinning: :grinning: Marhule a banán, zaujímavá kombinácia :grinning: ale výborná, nepochybujem :wink: :grinning:

Fú, shaari, do tej kosy? U nás je -13. A psiska som aj do záhrady práve vypravila v kabátiku, ale v termo verzii, ktorú nosíme na hory. :grinning:
20. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, už máme -14 :angry:
20. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved to je v ramci vencenia, ked uz ma tu hnacku... :grinning:
teda ked tak nad tym premyslam, tak aj vencenia MM (bez hnacky) :grinning:
20. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou pekne.... Dnes riadne potuhlo......
Si neviem predstavit tych + 13, ktore predpovedaju na stedry den :grinning:
No, ani to tak nieje kombinacia, lebo jedna polovica je len s bananom a druha len s marhulami, takze si mozes vybrat na ktory mas chut :grinning:
20. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kua a smutno mi je, tak som chcela vanilkove rozky skusit, ale drahy zabudol doniest orechy :frowning2:
20. dec 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne furt padá ovocie v bublanine :rolling_eyes: a dosť často sa mi až prilepí na plech, takže keď vyberám narezané kocky, tak sú často čisto "cestové"... ovocie je na plechu :grinning: nechápem :rolling_eyes:
20. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, flam, aj mne sa to stalo a viem, že som to nejako odstránila, Asi po konzultácii so starou mamou, len fakt neviem ako (robievam iba v lete z čerstvého ovocia).

Vavi, z čoho, kvôli ocinovi? :frowning2:

Ja som práve pozerala predpoveď na www.shmu.sk a na štedrý tam majú okolo 7 stupňov. Aj Jurčovič tak včera kdesi predpovedal. No ale aj to je rozdiel oproti tejto ruskej zime :grinning: .

Shaari, chúďa Jella, dúfam, že ryža so smectou zaberú, nech máte pokojné Vianoce. :unamused:
20. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou niee, smutno mi je ze nemam orechy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
O tatina sa nebojim, je to bojovnik :slight_smile: bude mi ho sice luto, ked bude pri stole chlipat vyvar a my sa budeme dzgat klobasovou kapustnicou a zemiakovym salatom, ale tak co uz, zlcniku nevysvetlis ze su sviatky :rolling_eyes:
20. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak smutno kvôli orechom mi ešte nebolo. Možno som bola iba nasratá, že ich nemám :grinning:
Tak to som rada, a presne tak, hlavne nech je s vami, kašľať na žrádlo :sunglasses:
20. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nakup urobeny uz len oddych do rana
20. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si všimla Leni, už máš 17 týždeň :confused: :confused: :dizzy_face:

vám to všetkým pekne letí.... pamätám si ako som vás iba čítala a postune ste sem písali jedna po druhej tie dobré správy :grinning:
20. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou a zajtra uz bude 18tt :wink:
leti to ako voda
20. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa kúčim, idem spraviť telesnú očistu a čaká nás nejaká komédia. pekný večer všetkým :dizzy_face:
20. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kúčim malo byť lúčim :grinning:
No pekne, že 18.! :confused: :wink: :grinning:
20. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou pekny vecer zelam
20. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hej, az smutno mi prislo, lebo: som sa tesila, este som ich nikdy nerobila sama, ich pecenie beriem ako prirodnu aroma lampu - nenormalne prevonaju cely byt a proste je to take tradicne, predvianocne.... Ale slzy som udrzala :grinning: :grinning:

Siou a ty ako si na tom s babatkovanim? Idete do dalsieho pokusu? Ci ako je to s tebou teraz? Asi si to aj pisala, ale nejak si nepamatam :sweat_smile:
20. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, my sme uz po medovine. prechadzku sme ukoncili predcasne, lebo jellu oziabali nohy, raz jedna, druha, a tak sa striedali vsetky 4, krivala cely cas :unamused: trocha sme ju pustili aj v parku pri dolnej brane, mala tam kamosa, ale polisi kruzia okolo, tak sme nechceli dlho riskovat :frowning2: a ta dyna sa tak tesi zo snehu, ze to dava najavo aj hlasom :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nas krpec robil spolocnost pri skrabani auta, a tiez zamrzal chudacik
takze som sa ponahlala
20. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomu, pijeme tomu :grinning: :grinning: :grinning: aaa milujte sa seciiiii :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som plakala od smiechu, jaky zlaty :grinning:
dufam, ze nekradne! :angry:
20. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som poslala 3 sms, chodurovi :sweat_smile: zabite ma :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari :grinning: :grinning: ja som tiez chcela, ale tak brat ma zdrbal nech radsej neposielam ziadnu, ako chodurovi, tak som mu urobila po voli :slight_smile:
A chvalim sa - mam pozehlenu dalsiu kopu dupacov, sice som zasrala zehlicku tymi semisovymi, ci ake to su, aspon budem vediet ze ich treba zehlit cez plienku :sweat_smile:
20. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik za info (ze ako zehlit semisaky) :grinning: :grinning:
idem off, dobru :dizzy_face:
20. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok