• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Bre ranko,

spokojne s vysledkom Superstar? Lebo ja ani nie, ale sral to pes...
Tu u nas je strasna kosa... Este, ze ma padruh hodil do prace autom...
Dnes sa tesim po robote na dennik bridget jones a vecer su pelisky a KBK (ostatny diel :grinning: ) tak uz zacinam vianocnu TV fazu :wink:
21. dec 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre z KE :grinning:
s chodurom som velmi spokojna, i ked favorita som nemala. ale keby to vyhral smajda, tak by sa mi nalada dost pokazila. mamky som sa pytala, preco mu chce poslat sms. no lebo je kosican, odpovedala, a chodil na srobarku (gympel v KE, kde som chodila aj ja) :angry: :angry: :angry: tak som jej povedala, ze smajdovi teda nemusi, ze ja mu poslem 10, a ona nech posle radsej jednu chodurovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bridget mam straaaaaaaaasne rada, videla som asi 50x, ale v povodnom zneni s titulkami. dabingy takych filmov, kde je vela humoru, nemam rada :unamused:
a dik pumi za tv tipy :slight_smile: pochybujem, ze budem mat cast pozerat, ale keby som sa naaaaaaahodou nudila... :dizzy_face:

kosicanky, kde ste boli kupovat stromcek?
21. dec 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, neviem ci je v kosiciach IKEA ale maju super akciu na stromceky...
kupis ho za 15 E a ked ho po Vianociach vratis, dostanes 10E naspat...

a my uz mame aj ozdobeny strom, aj s darcekmi pod nim a tesili sme sa z neho vcera velmi velmi :wink:
21. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, ved to, ze nie je... :frowning2: ma to sere strasne :angry:
21. dec 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu, keby ti stacil stromcek vo stvrtok podvecer, tak ti ho poslem po mojom padruhovi, co sa trepe na vychod :wink:
ale paci sa mi ten napad... celkom mile a fajn od nich, nie?
21. dec 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko na východ i západ :grinning:

pumi, tentoraz posledný diel. Teda ak je naozaj posledný :wink: Mi napadlo pri tom - ostatná rozlúčka :grinning: :grinning:

A posielam tie vanilkové, včera som ich robila a zopár práve raňajkujem :grinning:

440 g hladkej múky, 300 g tuku, asi 3-4 vanilkové cukry, 4 žĺtky a 200 gramov orechov.
Všetko jemne zmiesiť, 15 minúť nechať v chladničke. Potom šúľať väčšie valčeky (mrkvy, klobásy...). Z nich odkorjiť tenké kolieska a tvarovať malé rožteky.
21. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko :slight_smile:
Shaari ja som kupovala v Baumaxe :slight_smile:
Pumi dik za RV tipy... Ja mam oba diely Bridget na DVD - som si kupila v Datarte za 50 Sk a ked mam nalau pod psa a ked som zvykla doma slapat na orbitreku, tak som si to k tomu pustala, je uplne ze uzasna ta zenska :slight_smile:

Sioux mnam... Kua a svokra minuly tyzden nacistila asi mech orechov.... A ja doma nemam ani jadierko :rolling_eyes:
Ale dnes si kupim a skusim :slight_smile:

A superstar ok, je mi to jedno.... Som cakala ze mi zazvoni telefon, lebo zrebovali vyhercu auta, ale tak neviem, ci nevedia zistit moje cislo, alebo kde je pes zakopany :grinning:
21. dec 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej, super napad :slight_smile:

a to si chcela draheho poslat so stromcekom tam a potom aj naspat? :grinning: zlataaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
inak super cena. som zvedava, ak mi niekto odpise, za kolko sa pohybuju stromy u nas. nemam z toho dobry pocit, ale zial odolat neviem. bez trapenia MM ako seka nozikom kmen, nech sa vopcha do stojana, bez vone a opadaneho ihlicia to nie je ono. :grinning:
21. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, my sme si boli tiež pre ne u starej mamy. Doma som mala už len poslendé vrecúško. A ja vanilkové robím aj tri-štyri várky, sama ich zbožňujem :grinning: . Keby som mohla, hneď ti cez pošlem aspoň na jednu dávku :slight_smile:

A na bridgetu sa teším aj ja ako vždy, aj keď teda orginiál je naozaj najlepší. Len neviem, či nebudem zase vypekať a film mi utečie :unamused:
21. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau vavi, ved nech vam poslu autobusom - daju soferovi balicek plus 2€ a hotovo. ci takto sa to dnes uz nerobi?
a ake su ceny v baumaxe?
21. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mna sklamala dvojka, cakala som nieco originalnejsie a nie kopiu prveho dielu. no skoda.
ale jednotka je siroko daleko najlepsi film takeho zanru. skoda, ze ho MM neznasa. som as pytala, ze preco. a on povedal, ze neveri, ze by nejaka taka zenska existovala! :grinning: :grinning: :grinning: akoze co ma taku smolu, co je taka popletena a tak.
som chytila zachvat smiechu, ze ani nevie, ako blizko ma vacsina zien k bridget. len nie kazda to berie tak s humorom :grinning:
21. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme včera v baumaxe kúpili umeláča, zlacnený zo 129 na 33 eur. :grinning:
Vyzerá veľmi pekne, konečne podľa mojich predstáv, hustý je a akurát sme pasuje.

Doteraz sme mali vždy živý, ale kontajnerové nie, lebo máme v záhrade dve obrovské borovice a nejaké ďalšie ihličnany.
Takže vždy na jedno použitie a mne je to fakt veľmi ľúto. Tak teraz to obmedzím na čečinu a máme aspoň po starostiach. Dosť sme sa tešili z tej ceny, ale halvne keď sme zložili, veľmi sa nám páči.
21. dec 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari :grinning: :grinning:
Ja nedopustim ani na jednotku, ani na dvojku, a som chcela vidiet aj to volne pokracovanie, co slo tuto jesen v kinach, ale nejak som to prepasla.....
Shaari hej robi sa to s balickami aj tak, ale kto pojde po to na stanicu v tejto kose?? Ja isto nie a herec bude okolo toho tolko bublat ze rasej si pojdem kupit.....
Za stromcek som dala tusim 13,- eur? Nepamatam uz presne, lebo aj nejake ine prkotinky som kupovala... Ale musim ta sklamat, uz maju osekane kmene, ani moj sa uz nemusel trapit, az mi luto prislo :grinning: :grinning:

Siou moja dakujem, no nic, mamka mi slubila ze napecie, ale tak stvrtok este daleko.....
21. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, vavi, som si prečítala ešte koniec včerajška, si sa ma pýtala čo my ďalej...
Tak bola som minulý týždeň na kontrolnom utz. Prvú ms som dostala na 23.deň a na kontrole som bola ôsmy deň. Doktor tam videl 24 mm folikul, tak teraz chce vedieť, či praskne, takže po ďalšej ms pôjdem na ďalšiu kontrolu.
Zároveň mi spraví aj jeden HP a nový ster na chlamýdie a spol., kvôli poisťovni. Takže koncom januára si dám novú žiadosť a potom niekedy koncom februára - v marci to vyskúšame znova.
21. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie, to nemyslis vazne, ze su teraz take zlavy?

ja som strasne chcela velky umely, ale nedam za neho take prachy... ale padruh pistal, ze este nikdy nemal zivy, ze by chcel taky, tak sme zobrali taky v crepniku... ale spokojna som.
no ale za 33 Ecok by som aj ja zobrala... v ktorom Baumaxe ste boli? a je to typovo borovica alebo jedla alebo co? kvoli dlzke "chlpov" sa pytam...
21. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
13? tak malo?
my sme tusim kupovali stale okolo 600-800Sk, nechapem :angry:
tak asi pojdeme kuknut do toho baumaxu.
21. dec 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, ja som tiež skoro odpadla. Pôvodne sme boli v metre, ale tam bolo vybrakované.
Manžel dostal nápad, že skúsme ešte Baumax a boli sme aj na Vajnorskej (tam veľké h.) a potom vo veľkom na Bajkalskej. A tam mali zľavy na Vianočne veci 50 percent a tento už bol predtým zlacnený na 66 eur a teraz ešte o polovicu :grinning: . :grinning:
Nám sa veľmi páči, lebo taký sme vždy chceli. Žiadna metla.
Má dva metre (pôvodne sme chceli aspoň 210, ale je to takto akurát), je to tuším severská jedľa či také čosi. Takže krátke, tmavozelené "ihličie", klasický trojuholníkový tvar, veľmi hustý. Dá sa krásne pootvárať, rozvinúť, že vyzerá veľmi realisticky :grinning: . Žiadne šišky a sneh, úplne jednoduchý, Vyzerá krásne aj neozdobený. A čo som prekvapená aj m. bol nadšený hneď od začiatku. :grinning:

No ale keď ti padruh sníva o živom, tak treba živý, to je jasné. Nech to zažije... Nám už to išlo na nervy :grinning:
21. dec 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari hej, aj my sme kupovali predtym okolo 600 Sk, nejak asi isli dole..
A v Baumaxe su teraz 70% tne zlavy :wink: takze utekat a nakupit :grinning:
21. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, tak potom 70%. Bol tam v tom chaos. :grinning:
21. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sioux aj take aj take maju, moja mamka robi tu v Kosickom tak ma furt inomruje.... A inak hej, tam je furt chaos :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Pozeram, ze je tu stromcekomania :grinning: My uz mame ozdobeny stromcek, darceky nakupene...

Sme boli cez vikend v obchodnom centre aj v tescu. No des tolko ludi :angry:
21. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :grinning: My sme boli včera doobeda a kupodivu tam nebol nával, ale naozaj chaos v tom tovare. Našťaastie sme si príslušný stromček našli sami podľa kódu. A mali ich tam ešte asi 10 kusov, len nechcem vidieť čo sa tam dialo poobede :confused: .
ahoj, Leni a kedy odchádzaš?
21. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau lenus, kde sa flakas? Som ta davno nevidela :grinning: :grinning:
Ale inak ja milujem ten pocit ked nieco dobre kupim, ako vtedy tu odsavacku mlieka za 1,- euro, to som sa asi 2 dni vytesovala, Siou aj ty mas taku nadnesenu naladu po super vyhodnom nakupe? :slight_smile:
Inak na marec silno presilno drzim palce, kua to by bolo super kebyze sa zadari... Prirodzene no chance? :fearful:
21. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka cez vikend nemam vela casu na PC, takze preto ma nevidis :slight_smile: Ale poctivo vas pondelok docitam. Ste mi dali tentokrat zabrat, ste sa rozpisali :grinning:
Siou odchadzam 23. vecer vlakom, potom pride MM a naspat do BA prideme 3.1. spolu aj s pesom.
A mimochodom to iste sa nam stalo v Baumaxe minuly rok. Nasli sme si pekny stromcek a ani cena ani kod, ak sme ho chceli museli sme si sami pohladat podobny s kodom. No des.
21. dec 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, máš dobrú intuíciu :grinning: . Ja nemám veľmi rada nákupy a už vôbec nie také, ktoré "treba" (čiže skoro všetky). Takže ak sa mi takto náhodne niečo podarí a ešte aj za takúto cenu, mám nechutne dobrý pocit, až sa hanbím. :grinning: Takže keď som tu čítala tvoju odsávačku, strašne som sa rehnila :grinning: :grinning:

ďakujem ti pekne :slight_smile: . Prirodzene? To nikto nevie. S veeeľkou pravdepodobnosťou nie, ale takých tu už bolo, ja viem :grinning: .
Len problém je v tom, že to nevieš dopredu a dokedy čakať? My sme spolu už nejakých 15 rokov, ja som bola dosť dlho ucho so školou a "kariérou!, m. maneskutočne podporoval (keď sme sa zoznámili, ja som bola odrastenejší puboš a on mal 29).
Takže sme to dlho neriešili, neskôr všelijaké rodinné veci do toho, odsúvalo sa to. Takže asi nie je veľmi na čo čakať... :unamused:
21. dec 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni tak to pôjdeš skoro na poslednú chvíľu, ako vo filme :fearful: :grinning: . Ale má sa otepliť, čo dúfam!, lebo stále je -11 a už ma to nebaví. Tak aj cestu by si mohla mať fajn.

No my sme včera našťastie našli stromček v neporušenej škatuli s kódom, len bol o kus ďalej, ako jeho vystavovaný brat. Tak sme to zvládli. Ale počítala som aj s tým, že nemusí byť kompletný (už sme tam párkrát niečo takto vracali), tak sme ho radšej zložili hneď. :grinning:
21. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hej, to mas pravdu, keby ze mas carovnu gulu a opytas sa, jaaaj to by bolo :slight_smile:
Ja som to tiez odkladala, ale skor kvoli tomu ze nebol vhodny darca spermii
:grinning: :grinning: :grinning:
Keby to zaviselo len odo mna, tak uz mam aspon tri deti....
A presne ako hovoris, skoncila sa skola, potom trebalo najst pracu, potom byt zabezpecit, sak vlastny musim mat, nie? A potom hento a tamto....A ani teraz to nieje idealne, s polovicou mame kazdy svoj byt, ale na hypoteku, takze zivime banku, + k tomu ten rozostavany domcek.... Ach jaj... Tak ale kebyze mam cakat na idealny cas, tak nemam deti najskor nikdy :confounded:
21. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou to ja tak vzdy chodim na poslednu chvilu :slight_smile:
A som sa vam chcela pochvalit, som cez vikend piekla domaci chlebik a bagetky :grinning: A boli vynikajuce, som spokojna s tou pekarnickou.
21. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kto vobec urcuje, ze co je idealne?
mat muza, svadbu, byt, prachy?
no neviem... idealne je to vtedy, ked to pride. (aspon ja si to tak vtlkam do hlavy :grinning: )
a kto si mysli, ze raz by nastal IDEALNY cas, tak asi toho nema vela na praci :grinning: :grinning: :grinning: lebo popri zivote, aky vacsina z nas vedie, sa stale daco stane, zamota, posere alebo skomplikuje :grinning: :grinning: no nie?

to som vas chcela povzbudit! :dizzy_face:
21. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi, ja som si tiež myslela, že budem mať zo dve deti už do tridsiatky. mám mladšieho brácha, už som bola puboška, keď on bol škôlkár, takže som k tomu mala veľmi blízko.

Asi som trocha aj taká generácia, čo mala v niečom smolu - naraz toľko možností a zároveň bariér. Možností pracovať, cestovať, ja som toho pracovne absolvovala dosť, už vlastne moju "kariéru" asi nikdy tak riešiť nebudem. Až to ani nie je dobré, prosto mám trochu pocit, že už mám všetko, čo som chcela za sebou. A na druhej strane tie bariéry - hlavne kvôli peniazom, bývaniu a tak, ako píšeš.

Okrem toho som to mala ešte aj so školou trocha opačne, síce som študovala, ale popri robote, ale tá bola prvoradá. Tak som neskôr začala študovať znova, lebo ma to bavilo a už som mala aj rozum. Tak to snáď na jar úspešne ukončím :grinning:

A v tomto bol aj náš vekový rozdiel nevýhodou, ja som mala strášne dlho pocit, že mám kopec času a neskôr už síce ani nie, ale do toho tie veci s mamkou... :frowning2: A naraz tridsaťpäťka na krku :grinning:
21. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok