• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jooojjj, dobre to znie.
ja budem prvykrat na dvakrat vecer vianocovat.
najprv s maminou a bratom... a potom zajdeme k ocinovi...
prvykrat nevianocujeme spolu :frowning2:
ale stotoznujem sa s tym uz nejaky cas. tak hadam nejak prezijem... a bude to dobre...
24. dec 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, to je dosť náročné. viem si predstaviť. My sme kedysi boli tiež vždy spolu. Keď už som chodila s m. tak iba prvé dvoje Vianoce sme boli každý doma a potom už spolu (prvá večera :grinning: ) a potom k našim (druhá večera :grinning: ).

Potom bol šok Vianoce bez maminy, no a pár Vianoc odvtedy ocino tiež nestrávil s nami, prišiel až druhý deň. Boli sme v trojici, s bráchom. Dosť nezvyčajné, hlavne ak si celý život zvyknutá na celú rodinu :unamused: Ale dá sa na to zvyknúť, ľudia trávievajú sviatky naozaj v dnešnej dobe všelijako :grinning:
Neboj, nakoniec to bude všetko fajn.

Ja sa idem znova zapriahnuť, musím ešte odbordeliť kúpeľňu a kuchyňu a asi už aj naložím mäso pácu. Tak zatiaľ pa.

A všetkým krásne Vianoce! :dizzy_face:
24. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko :slight_smile:

Pumi a so si dostalaa? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Som teraz telefonovala s tatom, tak dnes ho pravdepodobne nepustia :frowning2: tak si to ani predstavit neviem....
No co uz....
Siou vcera som spravila o 11tej vecer tie rozky, su genialne, dakujeeem :grinning: :grinning: sice vyzeraju ako po porazke (nemam velmi cit v rukach na modelovanie :grinning: ) ale chutovo su skvele :dizzy_face: :dizzy_face:

My sme doranajkovali, ja uz mam secko, len darceky mi treba pobalit :slight_smile: a seba dat do kopy (umyt natocit vlasy a tak :slight_smile:
24. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte krasne a pohodove Vianoce Vám prajeeem :grinning: :grinning: :grinning: ja mam co robit,varit,balit darceky a taak
24. dec 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a predsa som tu aj dnes na skok :wink:

myslela som ze nebudem stihat ale aka pohodicka... :dizzy_face: :sunglasses:
vsetko uz mame nachystane, uz len salat urobit a potom kaprika obalit... :slight_smile: :slight_smile:
ja uz sedim s natačkami na hlave nech tie moje skuty vypadaju troska k svetu :grinning: :grinning:
o nejakej 3-tej chodievame na cintorin ocinovi sviecky a taku mini vianocnu vyzdobu na hrob urobit :slight_smile:

a uz sa neviem dockat darceka od MM lebo sa vsetci strasne zahadne tvaria a viem ze ho nechal u jeho kamosa ze nech ma tu neporaza ked sa budem kukat nan este zabaleny cely den :grinning: :grinning: :grinning:

tak este raz vam vsetkym prajem kraaaaasne Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocenky, vsetkym vam prajem stastne, vesele, pokojne Vianoce!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
*** kraaasne sviatky, piskotky ***
24. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...rolnicky rolnicky kto nam dal ten hlas,la la la :dizzy_face: pripajam sa aj ja kraaasne vianoce prajem :dizzy_face:
24. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko vospolok...
po kolacikovych ranajkach?

mna dnes caka dalsia fura po rodine... takze, dam vanu, uclovecim sa, a "lec gou" :wink:

ako ste sviatkovali? spokojne s darcekmi? :grinning:
25. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko prajem krásny prvý sviatok vianočný
25. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som nadmieru spokojna s darcekmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dostala som od MM moje vysnivane Dolce Gusto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a este striebornu retiazku so swarovskeho krystalom a nausnice, vysavac, rychlovarnu konvicu, oblecenie a knihy a WS krajac :grinning: :grinning:
som zvedava co dnes dostaneme od svokry... :sweat_smile: :sweat_smile:

takze boli fakt krasne vianoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a idem sa registrovat do dolce gusto klubu lebo zevraj mi poslu krasne salky :grinning:

dufam, ze aj vy ste boli spokojne s darcekmi :wink: :slight_smile:
25. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krásky :wink:

my sme vianocovali veeeľmi veselo a zábavne, mali sme povymýšľané celkom vtipné darčeky, resp. spôsob ich "odovzdania".
Veľmi sme sa pozabávali, vytešili, som rada, že mám tých mojich chlapcov. Peso sa pridal k všeobecnému veseliu a s veľkou pasiou likvidoval baliaci papier (už odbalený) :grinning: Hrozne s chcel zapojiť do všeobecného veselia :grinning: :grinning:
Ocino odišiel až neskoro večer, bráško zostal dlho sme ešte kecali, pozerali Dobu ľadovú 3, dali si polnočnú kapustnicu a znova sa rozprávali.
Vavi, som rada, fakt veľmi rada, že si spokojná s vanilkáčmi. :dizzy_face:
Tak vám ešte želám krásne a príjemné sviatkovanie... :slight_smile: :dizzy_face:
25. dec 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ako sa mavate? snad mate vsetky krasne a pokojne sviatky
my zaciname citit nervozitu, pred svadbou, ved za 2 tt je to tu
25. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky :slight_smile: my sme mali veceru iba v trojke babo manzel a ja ale atmosferu sme si spravili perfektnu :dizzy_face: hlavne ked som si rozbalila darcek cislo 4 a nasla som si kostym na brusne tance :grinning: raz davnejsie som mu spomynala,ze by som rada tancovala,len gyndos mi to zatrhol ..no a potom este rukavicky a kabelku a dve tehotenske pyzamkaa :dizzy_face: vcera som sa vazila po troch tyzdnoch a za tie tri som tri kila pribrala :sweat_smile: co znamena ze som uz +6,ach jo :sweat_smile:
25. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi
tak to sme mali peknu veceru
my sme boli s drahym u mojich rodicov,
25. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a vy uz mate secko poriesenee ohladom svadby?a drahy uz pocuva?
25. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, aj ja vam prajem STASTNE A VESELE po sviatkoch :grinning: ...skor som nestihala

...my sme mali veeelmi bohatu veceru - spojili sme nase a manzelove zvyky, myslela som, ze ma roztrhne :grinning:

ale naj to bolo po veceri pod stromcekom, ked sa rozbalovali darceky....pohlad na nasu malicku bol neopisatelny, ta radost, ked trhala papier, rozbalovala darceky a nasla to, co hadam 100x pisala jeziskovi :grinning: ....ved to niektore sami uz coskoro spoznate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

.....a najvacsia sranda nastala, ked vsetko rozbalila a utekala do svojej izbicky pozriet, co jej Jezisko nechal pod jej malym stromcekom....my sme na to jasnacka zabudli ...mali ste vidiet to sklamanie....ale mm sa z toho vykecal....no a v noci sme jej tam zabalili 2 pera s mackom Pooh (takmer vypisane, kt. mame doma uz asi rok, ale nevidela ich :grinning: ) a sosku maleho anjelika, o ktorych stale basni.....a rano bola zase v tranze, ze v noci bol zase Jezisko a aj pod jej stromcek jej doniesol darcek...normalne kricala do neba -Jeziskoooo, dakujem Tiiiii za darcekyyyyyy....takze aj my sme mali super Vianoce :wink:
25. dec 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
sviatkujete?
ja uz len telka, jedlo a NICnerobenie...
kraaaasa :slight_smile:

u nas je nadherne pocasie, aspon takto z okna to tak vyzera...

chystate sa niekam na stefansku?
26. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hojte :slight_smile:

Taak sme spat z vychodu - inak nieje to tam ziadna sranda, tie povodne.... Ale zatial sa to aspon v draheho dedine drzi....
Vianoce boli o nicom, kedze tato ostal v nemocnici, asi do stvrtej sme boli u neho, potom so slzami v ociach sli k nam aj s bratom mojim vypili kavu a o siestej k mame..... Ale tak v ramci moznosti ok....
Jezisko bol skromny, kedze nam priniesol snovu strechu :grinning: takze naozaj len malickosti, ako nejake sminky pre mna, ponozky, papuce - klasika....
A potencialni svokrovci nam dali prachy - takto to praktizuju uz asi 3 roky.... Ale obzieram sa kvalitne, uz ma boli kozka na bruchu :grinning: :grinning: :grinning: u svokrovcov boli paradne kolace, vsetkeho strasne vela, a tam nepoznaju slovicka NIE, DAKUJEM NEPROSIM, alebo DAKUJEM NEBUDEM, alebo podobne typy viet..... A ked poviete, TAK OK, ALE LEN TROSKU - tak dostanete kopcom..... Neviem ako by to vyzeralo, keby som povedala ze jasne, dam si, mam hlad ako vlk - to mi asi prestreli rovno pred chladnickou :grinning: :grinning: :grinning:
Herec sa chysta do mesta, na stefanske pivo, ale mne sa nechce (hlavne sa mi nechce chystat) - a mam trochen nervy ze on ide bezo mna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo vavi, uz som si myslela, ze tu dnes budem sama :grinning:
tak pekne si obisla celkom... boze, co by som ja dala za plachty :wink:
padruh privlecie z vychodu nejake dva balicky od jeho rodicov, udajne su pre nas oboch a nemoze to otvorit skor ako pride domov... tak som zvedava.

zajtra sa dovali, po 4 dnoch. neviem poriadne spavat... a aby malo nebolo, znova sme sa pochytili, to je vzdy tak, ked je prec... :cry: som z toho na nervy, ale su iste veci medzi nami, ktore sa nezmenia = su dane a v tych sa nezhodneme. vzdy sa pochytime kvoli tomu jedinemu :frowning2:

a vavi, neboj sa, ze ide sam. ved je to potencialny tatko, da si pozor :grinning:
26. dec 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi :confounded: tak to je skoda.... Myslis ze raz pride den, ked sa v tej veci zhodnete? Lebo ak je to veelmi dolezita vec, tak to bude kua narocne, cely zivot sa na tom vadit :frowning2:
A si predstav, ze este furt lezi na gauci ten moj a pozerame spolu schreka, tak neviem co to, a radsej sa nepytam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: aby si to nevysvetlil zle, nebodaj ze zabrdam alebo co :grinning:
26. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stareho nechaj na gauci, volne pohodeneho :grinning:
neprovokuj, uzivaj si jeho pritomnost. on sa zdvihne ked bude mat potrebu...

a medzi nami je to vec, ktoru ja nikdy chapat nebudem a zmenit sa neda. je to nieco na jeho strane. kocky su hodene. moze sa vsak dana vec eliminovat a ked sa doriesi, mozno nebudu hadky ohladom toho take caste... keby som mala o pol mozgu menej, mozno by mi to bolo cele ukradnute, ale na jeho smolu mi to celkom pali a tym padom aj dost vadi :grinning:
26. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, evribadi :wink:
neuveritelne, ale to som tu znova sama? vsetky sviatkujete alebo ste vykotene pred telkou z objedania? :grinning:

ved zajtra sa ide do robotyyyyy (samozrejme, ako kto :wink: ) kde ste vsetci?

hlasim, ze maliari dorazili s dvojdnovym meskanim....
ani neviem, ci sa tesim, alebo som nastvana... ale podla uvodneho prispevku tejto temy by som sa mala tesit :slight_smile: tak sa tak tvarim....
27. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauteeeee :slight_smile:
tak sa hlasim, podavam hlasenie a zaroven sa odhlasujem, lebo sa chystame za nasimi na chalupu :slight_smile:
u nas vianoce tiez poskromne, kvoli jednej konkretnej veci (zhodou okolnosti sa cosi posralo v nasej malej rodine s MM a aj v rodine mojich rodicov), co sa udiala na zaciatku tohto roka :frowning2: a tak to uz aj ostane. ale nevadilo, bolo nas 7 + babatko + 2 psi :grinning: a bola sranda :grinning: na druhy den sme isli k babke a vcera sme len vyvalovali brucha... ved sa to aj prejavilo, pribrala som za tyzden kilo!! :angry:
segra caka frajera z BA, my ideme kuknut nasich no a som zvedava, aky bude silvester... snazim sa dopredu psychicky pripravit, ale velmi sa mi nedari :grinning: aj predvcerom ako sme boli vonku, tak mi nebolo velmi dobre: hudba hlucna, maly kopal jak divy, vsetci si pripijali a ja som s dzusikom sedela a pozerala na nich ako na mimozemstanov, ale verim, ze oni na mna pozerali rovnako :grinning: :grinning: :grinning: na silvestra budem mat na starosti este aj jellu, ta ma paniku z delobuchov :frowning2: :frowning2:

tak vam prajem krasne nasledujuce dni a tesim sa, az zas zacneme poriadne konikovat. a sranda, ze v tieto dni abstak nikto ani tak velmi nepocituje, ako ked je v robote, ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
prajem krasne Vianoce-povianoce.
chcem sa opytat, ktore kvapky do nosa mozu-nemozu tehulky...
som prechladnuta so strasnou nadchou... teplotu nemam. boli ma len trosku hlava, inak sa citim ok. Len ta nadcha...
27. dec 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko :slight_smile:

Pumi no neuveris, ten moj lezal obleceny na gauci asi do pldesiatej, a potom sa bez slova a bez jedineho telefonatu prezliekol do domaceho, dopozerali sme schreka, a potom som zadrichmala pred telkou :slight_smile: tak sa mi to celkom pacilo, asi je aj dobre ze som sa zdrzala akehokolvek komentara.....

Pipusa pytaj si tie, ktore obsahuju len solny roztok, ja mam doma Physiomer - je sice trochu drahsi, ale moze sa uzivat dlhodobo a mozu ho aj tehule...

Pumi tak len drzim palec, aby sa ta vec eliminovala, ja tiez poznam, co je to bojovat s veternym mlynom.... A zial, bud musi ustupit jeden alebo druhy, inak to ten vztah nevydrzi, caste hadky su hrozne vycerpavajuce a casom prevladne unava z hadok nad citom :frowning2:

Shari tak si uzite chaty, ja som zatial nepocitila problem ze nepijem, a na silvestra ideme zas na daleky vychod, starostka bude robit vatru, punc, kapustnicu, o polnoci sa postrielaju petardy a ked bude este chut a sila tak ostanem, ak nie tak pojdem spat s draheho synovcami :grinning: Btw. starostka je moja potencialna svokra :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari a ty spokojne mozes priberat, kebyze si az do kopnca tehotenstva pribrala kazdy tyzden jedno kilo, tak ich mas max. 18, o takom cisle ja budem isto len snivat, kedze ja uz mam teraz 7 navyse a ty si tusim este furt na povodnej vahe :wink:
27. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne ste ma nenechali v stichu :wink:

vidis vavi, dobre som ti radila, aby si do neho nerypala...
uz o hodinu mam padruha doma, tak uvidime, ako z neho vyprchali pocity z tej nezhody... ja som nastavena tak, ze sa budem snazit nepripominat si to. ale... you never know :frowning2:

shaar, v ramci moznosti si uzi ten silvester, ved na buduci rok si snad uz aspon pripit budes moct... :wink:
aj s malym si to potom uzijete... (stale verim, ze bude Ruben :grinning: )

pipussa, neviem ti poradit, kedze nie som tehula... ale najlepsie je podla mna popytat sa v lekarni...
27. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi hej, dobre si mi poradila :slight_smile:
Tak potom napis aka bude panovat nalada ked sa drahy dotrepe....
Ja idem do vane, poobede mam stretko z vysky, sa celkom tesim...
A este musim ist vymenit cizmy, ktore som kupila mamke pod stromcek, su jej male a vymenit farbu na vlasy - teda dufam ze vymenia, som trdlo a som si nevsimla ze kupujem sampon namiesto farby - co mi je uplne na prd, lebo to mi nechyti ani nahoou :rolling_eyes: :rolling_eyes:
aaaa ocina zajtra uz pustia, uz sa ma o poznanie lepsie, este za nim dnes chcem skocit.... Kokso sak ja mam normalne nabity program, esteze varit nemusim, aj ked zislo by sa nalozit pracku :sweat_smile:
27. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aojky holky tak už mi fakt asi hrabe, dnaska mě začalo bolet prave prso a vcera na testu pepino duch a dneska na jinem testu nic. Mě fak hrabe :cry:
27. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok