• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
hej, hej, nellie, ja som to sem akurát o pár riadkov vyššie písala. Neviem si to predstaviť, že by som nikdy nemala, ale zase na druhej strane viem, že to prežijem. Ťakžo sa to vysvetľuje :grinning:.

Proste, mužíka som si nebrala iba preto, aby som s ní mala deti, ale pteto, že som s ním chcela žiť. Podľa možnosti do konca života :grinning:
2. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, myslím, že spracuje :wink: :grinning:
2. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi to aj my sme si kedysi hodili to plena (teda ja aby som bola presna, lebo on ma do toho tlacil :grinning: ) tak ja som len tak dristla ze 7.7.2007 a ked sme si v decembri 2006 pozerali novy kalendar a zrazu som zbadala ze 7.7. je sobota tak sme na seba uplne bez slov pozreli, naraz prikyvli a oznamili mamine aj mojej segre ze sa ideme brat :grinning: :grinning: :grinning: sme ich vtedy riadne vyšokovali vsetkych a moja mama stale myslela ze srandujeme (tym sme my dvaja preslaveni, ze si len srandu stale robime :grinning: ) tak uverila az ked som pred nou volala starejsiemu a dohodli sme si termin kedy ku nemu prideme :grinning: :grinning: tak vtedy na nas pozera ze - a vy to myslite tusim vazne s tou svadbou :grinning: :grinning: :grinning:
a od toho dna tym žila - strasne ju to bavilo tie svadobne pripravy.. tusim viac ako mna :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi tak ho volaj MP :grinning: :grinning:
siouxie, krasne si to napisala, len co je pravda...
ja len dufam, ze ten moj so mnou nezije len s jedinou vidinou (venusa = matka mojich deti)...
to by ma fakt nasral teda :grinning:

uz sa vratil z posilky, bez posily (brata s frajerkou), takze mi odlahlo, asi si idem na to otvorit sampus :wink:
alebo tak ako moja stale slobodna svagrina cakajuca uz druhe dieta vola toho jej ze - "ten čo s nim spavam" :grinning: :grinning: :grinning:
siouxie nadherne si to napisala.. som to nahlas citala aj MM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ten akurat dosiel zo sprchy aka vôôôôôôôôôna je tu z neho.. milujem oranzovy sprachac Adidas :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spracuje... ale vie ako... a ked sa bude pokusat urobit to inak, poslem ho do pajty :grinning:
a hlavne, uz by mali byt obaja nasi otroci na svete :wink:
tak som zvedava, ako to zmakneme... ale stale si hovorim, ze kedze som mala doteraz vsetko v zivote tazko vybojovane, tak aspon toto by sa mohlo podarit... I hope so...
2. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: citanie som mala na hodinku..ahojte :slight_smile:
ja mam zachvilu narodky,ties som koza-kozorozec,este dva krat sa vyspat musim ,a budem stara koza :grinning:

flam,preco tak skoro na cukor?to sa myslim robi od 24-28tt.hm?ja som este nebola..5.1 mam poradnu,snad uz sa vyjasni pohlavie,ale tak podvedome sa viac prihovaram k dievcatku :wink:
2. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi celkom fajn zistenie ze nie len ja musim mat vsetko v zivote tak tazko vybojovane... :sweat_smile:
teda nie iba ja ale my s MM.. nam jednoducho nic nejde lahko.. fakt nic... neviem cim to je... :sweat_smile:
sme si uz hovorili ze ci sme v minulych zivotoch neboli nejaki masovi vrahovia a teraz sa nam to vsetko vypomstilo :grinning: :grinning: :grinning: (ale ja na minule zivoty neverim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :grinning:
2. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, toľko radosti, že až šampus búchaš? no chudák brácho :grinning: Ale nie, chápem ťa, aj ja sa trápim ak nie sme s bračekom úplne ok.

nellie, dobre ste si to vymysleli, nemôže sa stať, že po 30. rokoch nebudete vedieť dátum výročia :grinning:
2. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pipimiskovci :wink: :grinning: :grinning:
takze budes mat narodky... :sunglasses: :sunglasses:
inak u nas v rodine je straaaaaaaasne vela ludi narodenych v januari... :wink:
4.1. ma moj naaaadherny synovcek 2 roky... :dizzy_face: :dizzy_face: on je taky perfketny - milujem to decko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi... tak nech sa ti tvoje podvedome tusenie splni :wink:
2. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi prečo? No to sa musíš opýtať mojej lekárky :grinning: ale :confused: babka mala skoro celý život cukrovku :unamused:
2. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ahoj, zase si ma rozosmiala, stará koza :grinning: :grinning: Tak už vopred všetko najlepšie, aby ste boli zdravučkí aj s kinderkom :grinning: :dizzy_face:
2. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,aj mna milovali ked som bola decko :grinning: :grinning: :grinning:
siouxie ale nakoniec nebol 7.7. lebo to uz bolo vsetko beznadejne "zabeštenglovane" :grinning: :grinning: to si zevraj uz 2 roky dopredu na ten termin rezervovali :grinning: :grinning:
nakoniec je nas den "D" 21.7.2007 :sunglasses: (kedy boli rekordne 40 stupnove horucavy na slovensku :grinning: :grinning: :grinning: )
kym som bola decko :grinning:
pipi ty dneska ale srsis humorom.. tu vybuchujem ze MM nechape :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, to viem, že bolo vtedy okolo svadbové šialenstvo :grinning: Ale čo, aspoň ste sa rozkývali :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,diki diki,bojis sa ze na to stvrteho zabudnes? :grinning: :grinning:

flam,spytaj sa ty a daj mi vediet :wink:

puma,joooj kcem aby sa splnilo :sweat_smile:
2. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ja mam narodky a meniny 10 dni po sebe a kusok pred zaciatkom skolskeho roka a navyse, narodky v jeden den s bratom. takze si viete predstavit tie darceky... peracnik, prezuvky, fixky a vykresy a bonboniera s dovetkom "rozdel sa pekne s bracekom"... :grinning:
ved po 7 rokoch uz bolo hadam na čase.. kazdy nam hovoril ze bud sa zoberte, alebo rozidte, lebo ste trapni :grinning: :grinning: :grinning:

jaky vyyyyyyyyyyraz.. mamina mi vravi ze kde je ta "škarnicla" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to som 100 rokov nepocula.. to este moja babka pouzivala.. :grinning: :grinning:
BTW asi neviete co je to škarnicla že???? :grinning: :grinning:
skarnicla? to som uz pocula, ale neviem si spomenut teraz :frowning2:
tak sa neondej a daj, nellie :wink:
2. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi to teba tiez vzdy fajne odbili darcekmi... :sweat_smile:
to bud rada ze uz nechodis do skoly :grinning: :grinning: :grinning: ň

inak ja som na tom podobne..narodky mam 2. a meniny 22. tiez ten isty mesiac.. vzdy ma odbiju 2v1 narodky aj meniny...
2. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, pýtaj sa mladších a z iných oblastí slovenska, ok? :grinning: :grinning:

Pipi, ako si vedela? som sa poistila :grinning:

pumi, chúďa dieťa :grinning: :grinning: Ja strašne ľutuje všetkých, čo to majú v jeden mesiac, ale toto si mala ešte horšie :grinning:
2. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak toto... ale chodila som do tej skoly 18 rokov kua :grinning:

a co je to ta skarnicla?
2. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh..ja mam meniny a na druhy den vyrocie svadby a moj mm si mysli,ze staci jedna kytica,len si to myslel , ale vysvetlila som mu to :grinning:
2. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona tym myslela taku plechovu dozu v ktorej mame salonky a kolekcie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a suseda je eva a ma narodky na vianoce, uplne ze fasa...
rano jej muz s detmi gratuluje k meninam, aj s kyticou...
na obed k narodeninam, s druhou kyticou a vecer ma vzdy najviac darcekov pod stromcekom... :wink:
v okne su u nich na stedry vecer 2 velke kytice... :wink:

ale s partiou oslavuje narodky v lete a robi gulas party. vzdy sa to nejak da vyriesit, nie?
2. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok