• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
baby a ja mam kamosku Evu co je narodena 24.12. to uz je ake svinstvo??? :grinning: :grinning: :grinning:
to asi preto jej urobili ze bola 5-te dieta v poradi, tak chceli usetrit na darcekoch :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skarnicla ?no hovor neliie

sioux,sak sme zeny :slight_smile:
2. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi, ja to mám s odstupom 4 dní a poctivo rozlišuje ako dva sviatky :grinning:

škarnicla je plechovka, áno :grinning:
2. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
strasne ste rychle,jooj baby,ale paci sa mi to :dizzy_face:
2. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme to tak mali s maminou (na štedrý deň)a tiež mala nrodky v decembri. :slight_smile:
tie vianocne evky lutujem aj ja...
na nasho adama si tiez malokto na vianoce spomenie :grinning:

idem sa zaradit pred telku, nepiste vela, nech ma zajtra neporaza rano :wink: mozno sem este na chvilu dnes nakuknem....
nellie,puma a ja evu kamosku nemam :grinning: ale mam najlepsiu kamosku co je iba o den starsia odomna :slight_smile:
2. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz tiez idem do sprchy a ideme pozerat dinosaurov na jojke.. :grinning: :grinning:
takze prajem pekny zvysok vecera :slight_smile: :slight_smile:

a brúúú noc nech vas blchy štipu celu noc :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sioux,podla pocutia sa mi zda ten tvoj ako dobry manzel :wink: :wink:
2. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teda, vy ste... Ja som tu kvôli vám ostala, chystám sa sprchovať už skoro hodinu a nedalo mi odísť. Tak pôjdem aj ja, ale predtým niečo zjem, nejako som tu pri vás vyhladla. :grinning: Tak ešte s jednohubkami (robí mužíček) budem ťukať. ak tu neostanem sama :grinning:
2. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi :grinning: je, on musí :grinning: ale je fakt, že mi ho tí, čo ho poznajú, závidia. Mňa teda vie nasrať, ale nijako zásadne. My sme sa asi našli :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neelie aj teba dvojnasobne aspon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

sioux,mne tiez niektore zavidia,lebo ho nepoznajuu :grinning: :grinning: mnam jednohubky,moj mily mi prave zohrieva zemiaky pecene v rure s masom tiez pecenym :dizzy_face:
2. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
puma, uz nepiseme,len koli tebe :wink: :grinning:
2. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj a este,uz som zabudla :rolling_eyes:
2. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi, čóo? :grinning:
2. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som Eva :rolling_eyes:
2. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flam :grinning: :grinning:

sioux,aaa s kadial to mam tera vediet? :sweat_smile:
2. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
flam :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: Tak aj tebe (ale zase oneskorene) všetko najlepšie :dizzy_face:
hej hej secko najlepsie :wink:
pipi, ty si prípad! :grinning: :grinning: Ale máš pravdu, ten výrok je pravdivý :grinning:
2. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem, aspoň dakto si "spomenul" :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to som si ho dala az ked som sa uistila ze je pravdivy :grinning: ved my tiez vyse 5 rokov sme sa pokusali,len rozdiel medzi nami je ze ja mam to poslanie vychovat vela deti,ja si to bez nich predstavit neviem :wink:
2. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi, ani ja nie. Vždy som si myslela, že budú (a viac). Ale tým, že už dosť dlho bez nich žijem, viem, že to prežijem.
Netvrdím, že to nebude ťažké. Ale na druhej strane som veľká optimistka a verím, že to dobre dopadne. :dizzy_face:
2. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sioux,tak potom medzi nami rozdiel nieje a mame radi mango :stuck_out_tongue_closed_eyes: obchod :grinning:
samozrejme ze to dobre dopadne,ked tomu budes verit tak urcite :dizzy_face:
2. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: pipi :wink:
2. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

keby nieco,mam tu dnes pohotovost do druhej rano :grinning:
2. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zatial mam kludnu sluzbu :grinning:
2. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi, bre rano, preberam dennu po tvojej nocnej... :grinning:

celu noc som poriadne nespala, adamovi bolo zle a na preskacku som po nom upratovala zvratky a cikanicu... asi je chory, alebo mu len prislo zle z toho, cim ho mamka krmila dva dni, kym bol u nej. strasne ma to vylakalo, aj som si porevala v noci... :cry: dnes mam v plane jej prehovorit do duse. aby ma uz konecne posluchla a nedavala mu varene jedlo, ze na to nie je zvyknuty a hotovo...

dnes sme doma, padruh je zavrety v spalni a pise a ja sa valam, lebo obed mame zo vcera. a na 17 ideme k ocinovi na navstevu, tak snad nebudeme dlho a v normalnom case prideme domov...
3. jan 2010 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

pumi, to ma mrzí :frowning2: Keby mu to neprechádzalo, na upokojenie žalúdka je najlepšie uvariť ryžu (bez cibule a soli) a trocha kuracieho bieleho mäska. Najmä ak by mal aj hnačku.

Ja dnes tiež nevarím, ešte máme. A budem ďalej snívať o rizote :grinning: Zajtra ho už (dúfam) budem môcť spraviť.

A pôjdeme von, ako inak :grinning: . Je kosa, ale peso dostane asi kabátik, aspoň kým sa zahraje) a pôjdeme sa poriadne prebehnúť. Dúfam, že aj s m., lebo už by potreboval pohyb.

Vtipné je, že som už brblala, že kvôli viróze len ležal a jedol a jedol teda dosť. No a potom som zobrala meter a namerala som mu v páse o 6 cm menej ako pred mesiacom :grinning: .
Takže teraz má argument, že môže žrať čo len chce a ešte aj chudne.

Čo je blbosť, lebo - 1. neviem, kedy to zhodil (myslím, že ešte pri stresoch v robote pred sviatkami) a 2. pokojne to mohlo byť skôr pravidelnou stravou a nie tým, čo jedol. Keby nebola taká kalorická, mohol zhodiť viac (v robote sa stravuje otrasne nepravidelne) :grinning: :grinning:

pipi, veľa roboty si v nočnej nemala... :grinning:
3. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo siouxie... ja nie som schopna pohybu, som mrtva, velmi zle som spala a do toho maly... nic moc... :pensive:
mysleli sme v noci, ze na pohotovost zbehneme... sme teraz v nizkom starte a stale ho sledujeme, ci je ok.
mam v plane mu uvarit tu ryzu. bez nicoho... som zvedava, ci to zje. granul sa ani nedotkol...

uz som si inak myslela, ze tu zase budem do poobeia sama, aspon, ze ty si ma nesklamala...
tolko pises o tom rizote, ze ho spravim mozno aj ja...
ale este mame toskanske masko a medailonsky s nivovou omackou... takze budeme musiet vydrzat... :unamused:
3. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok