• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj siouxie, ako vidis, velmi sa to nepohlo, zakial si bola mimo...
a obedovali ste doma, alebo niekde vonku?
co dobre si mala? kapustnicu?

ja stahujem fotky zo silvestra a mala by som sa ist osprchovat...
na 17 mame byt u tatka, este treba nejake veci poriesit doma, sa mi nechce a padruh sa na to cele vyspal :wink:
3. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no všimla som si a ešte aj nepríjemné správy :unamused: .

jedli sme doma, posledný raz z tých sviatočných vecí. Dorazili sme kapustnicu a aj posledný šalát s mäsom. Už som včera musela dokúpiť údené, iba taký kúsoček, lebo také jeme tak raz-dvakrát ročne, ale už sa mi včera nechcelo nič extra špekulovať.
Takže zajtra konečne varím niečo normálne! :grinning:

Inak, vonku je dosť nechutne, zase som bola navlečená ako na severný pól :grinning:
3. jan 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa stale pohravam s myslienkou ist k tomu tatkovi pesi. ale neviem co s marodom, ci to prejde v tej zime, bez toho, aby nieco nachytal :frowning2:
ale ked pises, ze je to des, tak sa na to asi vyprdneme a padruh bude sofer...
adam sa tej ryze ledva dotkol, zjedol asi 10 zrniek.
cely cas spi, tak dufam, ze bude ok.

my dnes tiez dojeme zo vcera a zajtra mozem vymyslat...
:frowning2:
3. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taaak sme spat, nakoniec sme neboli jest nikde, sa herec ponukol ze mi navari mexicky gulas s ryzou :slight_smile: :slight_smile: uz aj kraja maso :slight_smile: no sak bodaj by nie, po dlhej dobe dostal sex :grinning: :grinning:
Domcek stoji, aj unimobunka je v neporusenom stave, len kosa tam bola jak v rici, aspon ma trochen vystipalo...
Tak o 5 min hodim jednu foto na 10 min - tak uvidite sami..... Na modejstreche este nemam album, ale casom sprevazkujem :slight_smile:

Shaar nazdaar, si nam tu chybala... Inak my sme mali tiez trochu rusno okolo polnoci, aj sme sli s hadkou do noveho roka - sak si citala, ale sa to chvalabohu ukludnilo... Zajtra mame poradnu, vsak? Ty kedy? :slight_smile:
Mimochodom aj moja sa krasne rozkopala, uz aj herec citil ked dal ruku na bruch, ale este to nevidno :slight_smile:
Dufam ze nebude az taka akcna, ked uz bude mimo mojej maternice :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, neber ho pešo, fakt by to nemuselo dopadnúť dobre. Skús do neho dostať nejakú tekutiny.

vav, jé, ukáž domček! :grinning:
3. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, tesim sa na fotku... snad si to nezobrala osobne s tym peresom, to je jedina stvrt okrem lunika, ktoru v kosiciach dokazem vymenovat :wink:
nikde to tusim nie je najruzovejsie, ale ono sa to casom podla mna podda... pre nieco s tymi nasimi spolubyvajucimi predsa sme, nie? ale to je vecna tema, sa to tu opakuje tusim kazdy tyzden :wink:

vaviii, a to sa moze? sexovat? nemali ste zakazane?

a siou - podla mna sa lenocka niekde motka kvoli svadbe...
3. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale Lenuška je nezvestná, stále neprišli od maminy z východa? :confused: :grinning:
3. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenky su tu dve, jedna svadbova, ta na vychode zostava... a ta druha, neviem, asi su este tam...
a mozno su niekde na lyzovacke, vela ludi vyuzilo ten prvy tyzden na lyzovacku, kvoli strede, ze je volny den...

a rozhodnute, ideme autom. a nebavim sa...
3. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeejjj, vaviii, bungalov, parada. a vyzera to niekde na samote, alebo to je len dobry zaber :wink:
ja som vyrastla v dome a tak som teraz skor za vacsi byt ako domcek, ale ak, tak len jednopodlazny bungalov...

ozaj, vavi, pokial sa nevezmete do porodu, ako dlho budes na materskej?
:grinning:
3. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taak fotkes som pridala
Pumi nieee cosi, nezlostim sa, nestaviame na peresi, ale v dedine pri Kosiciach zvanej Vajkovce, takze budem vajkovčanka :grinning: :grinning:
www.slnecnastran.sk

A ked sa dozijem, tak nas dom by mal vyzerat takto:
http://prodom.sk/?p=projekty&project=60&PHPSESSID=762735c5d994a8bb90139e58cb94d664
3. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejjj, vavuchovci z vajkoviec... :wink:
moj padruh je sice povodom kosican, ale prestahovali sa neskor do cane, takze tiez je "z dediny" :wink:\

a presne tak nejak by som si to aj ja predstavovala, nic velke, take akurat a funkcne... parada... pekne to bude.
a kedy to bude az to bude?
3. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi nieje to samota, len akurat tak vymaknuta fotka, z opacnej strany je to tam uz pekne zastavane.....

Noo a na materskej ako dlho budem? Ohliadnuc od toho ci sa vezmeme alebo nie, aspon 2 roky by som chcela.... Ale aka bude realita, ukaze az cas.....
Ja som zas bytovkarske decko, este aj k starym rodicom ked som sla na "prazdniny", tak len na ine sidlisko, aj z ocovej aj z maminej strany sme rodina vsetko stari kosicania, takze ja sa hrozne tesim na koesnie travnika a malovanie plota a podobne veci, aj ked netvrdim ze raz nebudem nadavat :grinning:
3. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, inak som to myslela s tou materskou. budes matersku poberat 28 alebo 37 tyzdnov (ako slobodna matka) a potom prejdes na rodicovsky? hm? to som len chcela vediet, ku ktorej alternative sa priklonis :wink:

joj, drzim ti palce, aby si to zmakla a aby ta to bavilo. myslis, ze v lete budete byvat?
3. jan 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som sa stahovat ked zasrana bude mat tak rok, takze jar 2011 :slight_smile: neponahlam sa, teraz mame byt v postate v sirsom centre, na hlavnu to mam 20 min peso, pod oknami nemocnicu, nakupne centrum blizunko, takze mi to pride ako lepsia varianta, kym bude mala malinka... A v lete ju supnem do kociara a mozme sa flakat :slight_smile: tam to este nieje take pekne, ze zahradky a stromy a tak, a hlavne kamkolvek by som potrebovala ist, by som potrebovala auto..... Teraz to nemusim riesit :slight_smile:
3. jan 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi jaj, no ak sa bude dat a uznaju mi, tak aj 37 tyzdnov :slight_smile:
3. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, jasne, uz chapem.
pocuj, ty si sa fakt zzila s tou babou v bruchu... :grinning:
co ak nahodou bude mat cikulu? :wink:
a tie mena ste uz preberali?
3. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi nestras !!
Sak som videla jej pisulu na obrazovke :slight_smile:
HEj, sme vcera spravili zoznam - mam tam 27 mien ! Dnes pokracujeme v zuzovani :slight_smile:
3. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pumi, tak tie dve Lenky som si naozaj všimla. Preto som hovorila o Lenuške, lebo Lenočka svadbuje o život určite :grinning: .

vavi, chutný domček :dizzy_face:
to neviem ci je o uznavani, skor o cestnom prehlaseni z tvojej strany - si myslim...
ja neviem ako to zariadim potom... ale mam este cas, len sa ta pytam, lebo sme v obdobnej situacii :sweat_smile:
Kujem za pochvalu, len je na nom este toolko roboty, ze az.... Akurat teraz riesime okna, nejake ponuky a tak...
Inak - mam dalsieho horiceho kandidata na meno - Greta :slight_smile: ale tak ani toto nenaslo velky suhlas :rolling_eyes:
3. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, nechcem ta strasit! ja len tak, ze moj brat bol tiez cely cas Lenka a ked sa narodil, nemal tri dni meno :wink:
tak potom posli anketovy zoznam, budeme hlasovat, ale keby si ich sem teraz dala 27, tak to bude ozaj ze nerozhodne, kazda bude za ine meno :wink:
3. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi no v tom zozname su zatial mena, ktore sa pacia aj jednemu aj druhemu, ale aj take ktore sa pacia len mne alebo len jemu.....
3. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uvidis na co pridete, ked si k tomu sadnete....
a Greta je super :wink:
3. jan 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi vsak??
Nomalne ked som videla napisane ze Greta - akoze Gretka pre malu vavu, Gretuska, a aj pre dospelu je to take honosne ze Greta, nie je to ze Lena alebo Mira, to je proste Greta :slight_smile: take pre damu :slight_smile: joj !!
3. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumy,ta cosi,dnes som si privstala,uz o 13tej som bola hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mojho draheho este furt trapi zub,nic neje,v noci o tretej vstal,ze ho prave neboli a ze by si dal kapustnicu,som vstala s nadsenim,ze si ju konecne da,tak som si dala s nim :sweat_smile: babo sa tak rozkopalo na vsetky strany,tak som mu spievala vsetky uspavanky co poznam,samozrejme mm pri tom zaspal a babo si dalej podskakovalo ako keby sme sa prave naobedovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som spustila moj repertuar este raz :slight_smile:

vavi,vajkovce su kolko km od ke?mily domcek,ja kcem nieco vetsie v buducnosti,ale tiez sa mi pacia prizemnee..a tam budem pestovat,jahody maliny a cernice a take srandy :dizzy_face:
3. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aj ja pestujem maliny a černice :grinning:
3. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, dievcata, uzite si tie starosti kolo domcekov :wink:
prajem vam to a uz vidim, s akym nadsenim nechate tie domcuriky neskor svojim ratolestiam :grinning:

idem nieco pojest a vychystat sa k tatkovi...
to co za zufalstvo je v telke? pardon, ale na jednodtke maigu nahovoril kramar - fontana pre zuzanu III. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa pestuje? to rastie same :wink:
3. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi od KE je to tusim 9 km? Smer Presov.... Na jednej strane dialnice je Budimir a na opacnej Vajkovce :slight_smile:

My sme tiez spekulovali dlho ze aky dom, ale tak rozpocet je obmedzeny a hlavne potom na udzbu - cim vacsia baarabizna tym viac nakladov a pratania a tak - som povedala ze nedopustim aby som sa stala otrokom vlastneho byvania :slight_smile: takze nutnosti - 3 spalne, kupelka, wcko, kuchyna obyvacka a mini garaz....
A traavniiiik a terasa - ja som vzy chcela dom hlavne kvoli zahhrade :slight_smile:
ja mam uplne ine vkusy na mena :sweat_smile: skor ze Zara,Tara,Lara,Tamara,teraz som si vsimla ze sa secky koncia na ara :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok