• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja som pred seba prave dostala tanier mexickeho gulasu s ryzou :slight_smile:
Siou a co ty v tej skole vlastne?
3. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuj skola :sweat_smile:
3. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dojedla banan :slight_smile:
3. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: vav, diplomku... :confounded: :grinning:
3. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou fiiha, uz koncis? a co je to za skola, ked to nieje tajomstvo?
3. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodím na fif uk, diplomovku robím aj s výskumom, terda ten výskum som ešte nezačala :grinning:
Konečne opäť končím, ale možno pôjdem aj ďalej, ak ma budú chcieť... :grinning:
3. jan 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ze uz kocis,nemam rada skolu :grinning: :wink:

vavi a dobre to je?nejak ma ten mexicky s ryzou nelaka,to pasuje s ryzou?
3. jan 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fif je filozofia? a jakto ze zas? :slight_smile: som zvedava, co? a ohladom coho bude vyskum?
Pipi to len moj to tak nazval, je to klasicky bravcovy perkelt so chery paradickami, trochu na pikantno :slight_smile: a veela stavy spravil, my ryzu milujeme :slight_smile:
3. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, vy ste ako môj m. ten by mohol jesť ryžu aj k bravčovému pečenému :grinning: . Raz bude šikomooký :grinning:
presne tak fil., zvládam to dva roky na dennom a predtým 3 externe. Výskum sa týka informácií, internetu a správania sa istej skupiny ľudí v tomto prostredí. a zas preto, že som už kedysi študovala na inej katedre :grinning:
3. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou takže ty nás tu vlastne skúmaš? :grinning:
3. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,aha tak to znie uz lepsie,len ja by som si zemiacky dala :wink:

aky mate nazor?citala som,ze ked zmrazite maso alebo ryby,tak aj tak ich mate do troch mesiacov spotrebovat...dodrziavate to?mala by som si dat rybu,muz nachytal pstruhy este v marci,ci aprili..myslite ze im nieco moze byt?
3. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam, nie, vás nie. :grinning: aj keď ste určite veľmi aujímavá vzorka používateľov :grinning: :grinning: :wink: Ty potvora, už som ťa tu raz dnes "vyvolávala" z anonymity, kde si sa flákala? :grinning:
3. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ja mám skúesnosť, že do roka, je to ok... :wink: aj ryby.
3. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou tak super, drzim palec nech mas poriane vela vysledkov :slight_smile:
A aj pracujes v tej oblasti, ktoru si vystudovala?

Pipi ja to isto nedodrziavam :slight_smile:
3. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, veľmi príbuznej, ono je to už dnes všetko také poprepájané... dlho som sa živila iba novinárčinou :wink:
3. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki :slight_smile: ani ja to nedodrziavam,len teraz som opatrnejsia,takze dnes bude pstuh na masle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou fiiha, tak ty si mozno aj nejaka znama novinarka :slight_smile: sak sa pochval, tu z teba to taham jak z chlpatej deky :slight_smile: zamestnavali ta nejake noviny, ci si bola na volnej nohe? :slight_smile:
3. jan 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaviiiii, dooosť :grinning: :grinning: A na druhú otázku: áno aj. :grinning:
3. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou ty jedna, ma tu navnadis a potom stopnes :slight_smile:
No dobre, pokracovanie si dame nabuduce....
Mam chut na sladke! Ma napadli palacinky, ale kto ma pri nich stat?? Kua.... Asi spravim len tak z polovcnej davky :slight_smile: alebo lievance? Alebo cooo????
3. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux aj ja kcem vediet :sweat_smile:
vavi,palacinky :grinning:
Vav, palacinky (mňám) :grinning:
Pipi, čo kceš vedieť? :grinning: Robila som aj po redakciách, aj trochu marketing a aj na voľnej nohe. to som dodnes a momentálne ma živí manžel, aby som si mohla študovať. :grinning: ale nie, iba chvíľku, kým sa neutrasie najbesnejšie obdobie.
3. jan 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hehe, ze iba na chvilu, sak pockaj ked zacnes rodit, do 40tky budes na materskej :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav :grinning: Tak by sa mi to páčilo, na jar otehotnieť, nejako zvládnuť štátnice a pred koncom roka už byť na materskej, Ale som ochotná ešte v lete a na jeseň niečo zarobiť, pre dobrý pocit :grinning: A potom si robiť už len tak popri. Však robím už 16 rokov a mám toho plné zuby. :grinning:
3. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou a do 62ky este daleko.. Mi nieco hovor, ved aj ja uz od gympla kade tade po brigadach....
Ale mas to dobre naplanovane, urcite sa podari, drzim strasne silno palce... Ja som sa tiez mojim vajickam vyhrazala, totiz ja som do firmy nastupovala pred 5timi rokmi na miesto zenskej, ktora sla na matersku, a ona sa teraz - uz po 2 materskych - vracala spat, nastupovala 1.10. - takze mi to vyslo ako na zavolanie, vsetko sa vyriesilo, krasne sme sa vystriedali :slight_smile: asi to tak fakt malo byt......
3. jan 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ja vas tu tak tajne sledujem uz par dni ale nejak sa mi nescelo pisat :sweat_smile:
tak uz sice po funuse ale vsetko naj v r. 2010 :wink:
vav placinky si daj :wink:
3. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, to je dosť vtipné, ako si si to naplánovala a ako to vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Poznám to, keď sa človek rozhodne (naozaj rozhodne), tak sa často stane presne to, čo si plánoval. Tak ja som rozhodnutá, už len aby to vyšlo :grinning: . Ale ďakujem ti veľmi pekne :dizzy_face:.

už palacinkuješ?
3. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,urcite mi neuveris,ALE ja ta zas sledujem kadial tadial a som na kcela prepadnut v julovkach ze co sa stalo,som si ta tu privolala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsetko dobre v novom roku samozrejme :dizzy_face:
3. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hej, bola to zvlastna zhoda nahod, ked sa konecne podarilo, ale poviem ti, za tie 2 roky plodenia som si tiez "odtrpela" svoje..... Az neznasam vyraz planovane rodicovstvo :grinning: :grinning: ja som si to neplanovala, to uz bol deadline :grinning: :grinning: :grinning:
aaa kaslem na palacinky, sa mi nechce..... Som v chladnicke vyhrabala puding s piskotami a mandarinkami, postriekala slahackou a hotovo.... Som ho robila na silvestra, aj som na neho zabudla, tak teraz dobre padol :slight_smile:
3. jan 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok