• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pipi :grinning:
no ja som si vas citala a tak pekne ste pisali ze sa mi az nechcelo do toho nejako zasahovat :sweat_smile: :grinning:
vavi to je super ze ti to tak vyslo s tou materskou :wink:
a ako sa inac mate?
3. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňááám puding! :grinning: :grinning: :grinning:
vav, ty si humoristka, ja som po deadline :grinning: a čo ešte môj m. :astonished: :zipper_mouth: :grinning:
ahoj, džou :slight_smile: všetko dobré aj tebe :dizzy_face:
3. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaaam puding aj ja by som si dala :wink:
pipi, siou diki :dizzy_face: nebij siou ja som vas dnes poctivo sledovala ako flam ked ste si s pumou pisali o pesanoch :grinning:
3. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ja som taký tichý pozorovateľ... ale nie... ja furt odbehujem k manželovi a k telke :grinning: preto len občas "zapotím" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou a ja si ťa zase dobre pamätám, keď som vás niekoľko mesiacov iba čítala a nepísala :wink:. No, my sme to tu s pumičkou doobeda "vykryli" aspoň pesanmi :grinning: Dosť divné spojenie, čo? :grinning: :grinning:
Cau dzou, mame sa tak fajne, nedelnajsie :slight_smile:
Herec sa akurat chysta do miestnej krcmicky na pivo, ja sa asi vyvalim pred telku...

AAaale siou netrep, jaky dealine u teba, mame este cas, sak este aj brata musim stihnut pre zasranu, ty si to mozes napklanovat 2v1 :wink:
ja sa budem tváriť ako večne mladá :grinning: :sunglasses:
Ty si asi šupneš dve materské po sebe, čo? :grinning:
3. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou aj ja sa pripajam k tvareniu sa vecne mlado :grinning:
no sak aj mne sa mm vratil :sweat_smile: :grinning: tak neviem ci este budem pisat zase :grinning:
3. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no rada by som, ale tak uvidime ako sa zadari.... A hlavne ako na tom budeme financne, ten dom nas riadne zadlzil......
3. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, chápem, veď uvidíte, ako vám to všetko pôjde. :wink:
džou čo, ide sa hrať? Mne sem tiež lietajú nejaké výbuchy z vedľajšej izby :grinning:
3. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie len on nie je moc za taketo fora :confounded: ale sedi za svojim compom tak zatial je klud :grinning:
3. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou mne sa manžel už viackrát "vyhrážal", že mi zablokuje koňa :rolling_eyes: :sweat_smile:
3. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a vavus moja segra tak bola 2 materske za sebou je doma 7r. uz skoro, momentalne si vobec nevie najst zamestanie tak aby robila len na jednu zmenu (jej mm robi na zmeny tak obaja nemozu) ale teda ide o to ze podla celej mojej rodiny aj podla mna je uplne zlenivena, zblbnuta no proste uplne ina ako pred materskymi podla mna je dobre ist aspon na chvilu do prace :wink:
3. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam no moj sa vyhraza stale ale ta to by si nedovolil a ja by som h prinutila odblokovat :grinning:
3. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz ste asi odisli :unamused: zeby som to mala brat osobne :sweat_smile: :grinning:
3. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, ja som tu, len s asnažím niečo vypotiť do tej dipl. ale mám príšerne zanesené cievy a zmäknutý mozok po tom voľne :angry: . Musím sa nejako dostať do formy. Zajtra rizoto a žiadne ťažké jedlá a poriadna prechádzka za každého počasia, lebo by som ostala úplný tuponko :grinning: :grinning:
Potím krv a to som inak celkom zbehnutý písalek :unamused:
3. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no daco mi hovor ja zajtra do prace :confounded: uz som celkom zlenivena a najviac sa bojim toho ze posledny den pred vianocami 23.12 sme mali party a ja som sa tam straaaaaaaaaaasne opila :sweat_smile: tak to budu reci zajtra od kolegov :confounded:
3. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: na to hádam aspoň trochu už zabudli...? :grinning:
3. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa na to pevne spolieham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja robim s asi 20chlapmi :sweat_smile:tak to budu reci ale nastastie ku koncu uz tam skoro nikto nebol len par ludi a ja samozrejme :grinning:
3. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trocha si pamätám, takéto akcie :grinning: :wink:
3. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a najlepsie ked pre mna prisiel mm a ja zozrata pod obraz bozi :grinning: ale prezil to nastastie :grinning:
3. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny
ako sa mavate?
3. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :wink: ta celkom dobre a ty co ako svadba?uz sa tesis?
3. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, leni :slight_smile: stresuješ? :grinning: len rýpem... :zipper_mouth: :grinning:
3. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby prisla som vas pozret ze co mate nove priatel zaspal na gauci a mne je tu samej smutno
3. jan 2010 o 18:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou nestresujem, nemam dovod
a dzou ano tesim sa,
uz nech je to tu
3. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim aj ja by som sa tesila :wink: :dizzy_face:
boze ja len kukam jak vam tie tt pribudaju no normalne nechapem ten cas tak leti
3. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou mne to podobne tak leti
obcas az neverim
3. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou to hej, uz to leti teraz :slight_smile:
Inak sme dnes pozerali hangover - teda pařba ve vegas alebo na slovensku to slo pod nazvom vo stvorici po opici a bol tam taky zaber na vegas - hovorim mojmu ze jeej tam by som sa sla pozriet.. A on ze hihi, to on tam pojde s chlapcami pred nasou svadbou :grinning: :grinning: tak ma az tak heklo ze som z jeho ust pocula slovko svadba v kombinacii s nami dvoma :slight_smile: som sa tvarila ze nic nepocujem :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leti ale mne sa to inak stale vlecie uz 8.kolo :unamused: a furt nic .... no to tu nechcem pisat....
vavi ja som ten film videla a je super :dizzy_face: a aj my chceme raz ist do vegas ale na svadbu :grinning: ak do vtedy nic....
3. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok