• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj lyb... :slight_smile:
21. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ništ...idem papa
21. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni prepac aj teba som chcela pozdravit ale mm ma volal do obyvky na chvilu :slight_smile:
21. máj 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby akoze chcete zdrhnut::?? :confused:
21. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ja aj pracujem popri a asi pojdeme na pivko jedno s mm
21. máj 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj monika 0001 :slight_smile:
Ahoj vsetci normalne som sa zabudla pri tych grafoch...
21. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam este viac jak pol hodky.... zajtra idem robit test.... :slight_smile: sice den ked mam dostat m. ale neva... snad ma neprekvapi v noci potvora....
21. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lybba, testujes? ooooooooooooo to je vzruso! tak drzime palce :dizzy_face:
21. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, ta cooooooooo??? :confused:
21. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,vsetko na dve veci,uz rano som mala spinenie-a tak som verila ze to vyjde tento mesiac,vsetko sa komplikuje neuveritelne.bud.tyzden idem na gyndu,nech mi na rovinu povie co mi je :frowning2:
21. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ahojky...no ja mam dostat v sobotu no ktovie ci uz nedojde zajtra
21. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly,ja to uz fakt nechapem.....presli sme to tak aj onak a stale bez vysledkov :frowning2:
idem k lekarke,nech sa vyjadri.
myslis ze to chce fakt len cas?
21. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, otehotnenie je uplne divna vec.
nechcem teraz hovorit o problemoch - napriklad so zenskymi organmi, hormonmi, alergiou na hlien, spermiogramom... moznosti, preco sa nedari je nespocetne mnozstvo.

ak ale uvazujeme, ze ste zravy milujuci sa par, tak aj obycajne otehotnenie moze trvat rok!
v mojom okoli mam milion prikladov - zdravy par sa snazil 9 mesiacov, triafali sa, kombinovali a nic. na deviaty, ked si povedali, ze tento mesiac im to nevyjde, lebo cestuju mimo mesta na kamoskinu svadbu, si dali na hoteli v totalnej opitoze jednu rychlovku. a hadaj, co sa stalo...
iny par - povedali si, ze tak teda od januara budeme skusat... a vyslo im to hned na prvy sup.
dalsi par - ona vysadila HAK po dlhych rokoch a ked sme sa stretli na pivku a oni sa lucili so slovami, ze idu plodit, lebo uz vysadila HAK, tak uz bola tehotna...
dalsi pripad - dvaja mali pred savdbou, 5 rokov si davali pozor prerusovanou sulozou, a tentokrat aj kvapocka lasky zauradovala a ona sa dozvedela, ze je tehu, ked si nahodou robila test, pretoze ju mali preradit na infekcne oddelenie v praci.

mimo, ti, ktorym sa nedari, sa nechvalila. preto sa ti zda, ze pozitivnych prikladov je v okoli ako naschval viac.
ale nezufaj. mozno aj tebe treba nechat kona tak, trosku sa sustredit na veci a s muzom sa milovat, nie plodit.

kolko cyklov predtym, nez si prisla na kona, ste vyskusali?
21. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.Prisla som vas kuknut.Budem tu teraz len chvilku,ale ako nahle si splnym povinnost :grinning: som spat.Tak vas idem docitat. :wink:
21. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar dakujem :slight_smile:
boli to 3 cykly.viem malo ale pre mna moc. :unamused:
21. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj moja nebud smutna :unamused:
21. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ved sa musi raz zadarit
21. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly viem :frowning2:
21. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taaak docitala som vas a idem na toooo.Nieze mi zdrhnete kym sa vratim.
21. máj 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - nechcem byt zlá, ale čo máme povedať ostatné, ktoré sa snažíme viac ako pol roka, nič nám nieje a proste sa nedarí? Micinka viem, že to bolí, ale máš krásnu zdravú dcérku, teš sa z nej a nechaj tomu voľný priebeh... Nechcem aby si sa trápila, bo sa budem aj ja... :wink:
21. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jane, na cooo ides??

mimo, tri cykly a potom si prisla na kona a s nami si tu uz nejaky ten cyklus? tak?

fly, co porabas?
ja som si musela dat doma este jeden cipok, lebo v praci ma to zas chytilo :cry: a vypila som 2 litre caju. teraz som ok, ale kto vie, ake to bude. MM som az plakala do telefonu, ze to je ako naschval... a ze ci by mu nevadilo si dat len taku rychlovku - ale jemnu a neznu :frowning2: a on, ze nieeeeeeee, nevadilo. nastastie :unamused: z takeho sexu sa deti nerodia :unamused:
21. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon jasne......tieto stavy mam kazdy mesiac....keby to takto bolo aj pri malej,tak to chapem,ale preco to vtedy slo a teraz nie je pre mna tazke pochopit :unamused: a ty sa netrap :slight_smile:
21. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale rodia..... :slight_smile:
shaarka 3 cykly dokopy :frowning2:
21. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaach boze.
mimo, daj si este jeden s konom a potom vypni pocitac a nech sa prekvapit, co zivot prinesie :wink:
21. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem kukat ten stupidny film na jojke, ale potom este pribehnem hadam :dizzy_face:
21. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari...myslim ze to zybtocne si davas kitovuli...ak uz je problem tak nepomozu len utlmia na xvilku :confounded: shaari ak sa to nezlepsi skoc za gynekologom moze ti dat aj liek na moc.system ako napr-monural...je to prasok co rozpustis vo vode a vypijes...
21. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharr,ale to nesuvisi s konom?podla teba ano?
21. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja viem, že to až neuveriteľne znie ale kuk sem ....

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/4-listky_III._za_tri_dni_az_8_som_ich_nasla...._-/

To modré v pozadí je náš dom.... :slight_smile:
A ešte jednu príhodu k tomu dám: Venčíme havinka, stretnem kamošku a tá mi vraví, no čo idem Ti gratulovať? a že no ešte nie.... bavíme sa o 4-lístkoch a mojej intuícii, že mám taký pocit, že tento mesiac to už bude tam a v tom si ona kýchne.... :grinning: Smejeme sa na tých mojich 4-lístkoch a ona že ešte jeden a budeš ako tá v reklame, čo sa vydala našla 4 4-lístky a otehotnela... no a ja tak zo srandy takže mi už chýba iba jeden domov aby som otehotnela (bo dva som si včera priniesla a jeden som práve držala v ruke) ? no a ona zasa tak zo srandy mi vraví, že hej... tak sme sa smiali, rozlúčili a hádajte čo? Našla som ďalší.... :grinning: :grinning: :grinning: tak mám doma 4 4-lístky :wink:
21. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - shar to myslela podľa mňa tak, že nemysli na to, buď s nami na koníkovi a nechaj tomu voľný priebeh... :wink:
21. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok