• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vav a vy nieste svoji???
3. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou :grinning: :grinning:

Leni nie niesme.....
3. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt? ja som si myslela ze ano
aj ked neviem preco :sweat_smile:
3. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc :slight_smile:
No ved to je jedno :slight_smile: herec sa nechcel zenit a mne je to uz nejak jedno, myslim ze sme si spravili vacsi zavazok ako je papier a spolocne priezvisko :wink:
3. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi my sme na tom presne tak isto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je pravda
ja som nato pristupila viac menej kvoli babu, aj ked povodne sme chceli svadbu v septembri toho roku
3. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni hlavne ze si to uzijete :wink:
3. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak snad ano
3. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zdrhla do obchodu,uz som spat aj s pudingom a mandarinkami a piskotami,este ho urobit :grinning: ja si tam dam aj banany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vavenka,dik :wink: :wink:

dzou,joooj ja som bola tak naposledy opitaaa dva tyzdne pred maturou,prvy krat som si myslela ze z alkoholu zomieram :sweat_smile: a potom som veelmi ochorela,zmaturovala dajak a o tyzden nato som spoznala svojho manzela aa od vtedy pijem len vinko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja som pila len vino :sweat_smile: ale 13% a moj boss mi nalieval a nalieval podla mna sa na mna dohodli :angry: :grinning: ale to neva :wink:
3. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh :grinning:
aaa ako teray robite,uy normalne?
3. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj sme boli zahrat v krcme poker s kamosmi, som prehravala 40,- eur !!! ale nakoniec aj po vyplateni uctu som + 10,- eur :grinning: :grinning: esteze tak.....
Inak dala som do alba nejake ulovky pre malu, tak som sa tym veciam vytesovala :slight_smile:

Dzou no vooobec to od kolegovcov nebolo pekne - a teda neviem ako tam, ale aj u nas sa parkrat stalo ze sa to prehnalo s alkoholom na firemnej akcii, tiez mam v robote viac chlapov ako zien a stale to ostalo medzi nami, nikdy sa to nerozmazavalo, mam fajn kolegovcov, tak dufam ze aj tvoji su ok :slight_smile:
3. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,tie menzestrove satky su kraaasne :dizzy_face: aj tie body :wink:
3. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi hej zlate su hrozne, a hlavne sa vytesujem furt ked za dobru cenu nakupim :slight_smile: uz sa musim krotit, nemam to poriadne uz kam davat..... Este na leto chcem nakupit nejake saticky/suknicky a koniec :slight_smile: potom az na zimu veci, to uz bude zasroska mat polroka :slight_smile:

Ty este nekupujes?
3. jan 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani jednu vec nemam,uplne nic :sweat_smile: mrzi ma to,bojim sa troska,ale samozrejme na povery neverim..atd..prosto neviem kedy zacat :sweat_smile: moj mm tvrdi ze este skoro..teraz som mu citala zoznam veci co secko treba,tak asi zacina chapat,ze toho nieje malo a ze sa to neda stihnut za par dni..ale za to izbicku uz by kcel nafarbit,len nevieme farbu :wink: v utorok mam poradnu,kcem uz vediet pohlavie :sweat_smile: :sweat_smile: jooj
3. jan 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko damy...
pekne ste zase vcera potiahli...
my sme prisli vcera od tatka, pustili film a nasledne zaspali...
a idem dnes na par hodin do prace, ale potom budem znova len hnit doma :wink:

vy mate co na plane? uz pracovat? (tie pracujuce... samozrejme... matky cakatelky budu asi domka... :wink: )
4. jan 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcence :slight_smile:
Vidim, ze cez sviatky ste nespali. Musim docitat asi 10 stran :slight_smile:
Ja uz som v praci a pomaly ale fakt pomaly sa rozbieham...

Pumi ahojky, akoze len na par hodin? Potom mas dovolenku, ci ako?
4. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Leni,
vcera sme ta so siouxie spominali, ze co je s tebou...
vitaj spat
my mame este dnes aj zajtra volno z prace, ale ja musim ist nieco spravit, takze tam idem na par hodin...
padruh zatial pojde do rakuska nakupit nejake veci...
a chce ist pozriet do parndorfu na vypredaje...
ja si zatial porobom v praci, potom pre mna pride, dame spolu niekde obed a zhnijeme doma...

idem sa dat dokopy a vyrazame, zatial sa majte pekne :wink:
4. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko krasky:slight_smile:))

Prajem perfektny Novy rok hlavne tu v nasom kruhu prajem veeeeeeeela plodnosti a zdravia :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: :slight_smile:

anax, presne taký nech ho máš aj ty! :grinning: a kdeže si bola?

lenuš, máš čo robiť :grinning: ale nazbudni aj napísať, ako ste sa mali :wink:

pumi, parndorfu som dnes úspešne zabránila, tiež mi hrozil :grinning: :sunglasses:
4. jan 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj anax, siouxie :slight_smile:
Siou mas pravdu, mam krasne kopky na stole a vobec sa mi nechce do toho pustit. Tak dobre mi bolo doma. Vcera sme sa vratili z vychodu. Sviatky boli pokojne a krasne. Na Silvestra som lenosila s drahym v posteli a pozerala vsetky rozpravky a filmy co isli. Bol to pokojny uzasny koniec roka. Nasa havina prespala cely Silvester, vobec jej nevadil ohnostroj, co som strasne rada, lebo som sa toho bala.
A pod stromcek som okrem pizama a podobnych velmi potrebnych veci dostala od draheho aj sadu foriem na pecenie (srnci chrbat, na tortu, na mufiny...) takze sa pustim do pecenia :slight_smile: :slight_smile:
A strasne som to chcela takze sa z toho tesiiiim.

Pumi aj my sme mali v plane ist pozriet do Parndorfu, ale vcera sa nam po dlhej ceste nechcelo a dnes, zajtra som v praci. Takze mozno v stredu...
4. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze pizamo preboha. Oprava pyzamo :slight_smile: Vela prace robi svoje :slight_smile:
4. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, som mala na mysli tých 10 strán tu :grinning:
4. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj to siou, aj to :grinning:
4. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by som sa ti kvôli robote nevyškierala :sweat_smile: :slight_smile: Leni a tie formy máš silikónové? Ja by som také chcela, ale nejako sa na to vždy zabudne :grinning:.
lenže ja keď sa zmienim o takýchto praktických darčekoch, potom to nemá konca kraja :grinning: . Tak som to zatrhla a oplatilo sa, okrem iného som tento rok dostala aj dve darčekové poukážky na thajskú masáž :grinning: :grinning: . Chodievam tam, ale je to dosť drahé, tak poukážky potešili :slight_smile: .
4. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa hlasim z prace, kokos, ako sa mne nechce :frowning2:
cakam na nejake GO od kolegyne, takze relativne "nemam zatial co"...
inak, parndorf - Leni, neviem ci v stredu bude otvorene, je sviatok predsa...

my potrebujeme kupit stolicky v IKEA (nikde inde nie su take ake potrebujeme - ani barove, ani jedalenske, nieco medzi) a dnes mi napadlo pozriet, ci nie su lacnejsie v rakusku a su, na jednej stolicke o 10 eur a pri palkach, co stoja (jedna u nas 99.90) sa tam aj oplati vyrazit. potrebujeme 4 a za 40 eur, ktore usetrime si kupime nieco ine... dnes sa este pre istotu pojdeme pozriet do nasej IKEA, ci nahodou nie su v zlave, v ramci tych mega zliav, co avizuju, ale pochybujem...
4. jan 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte :sunglasses: :grinning: :grinning:

fu akurat som vas docitala co ste od vcera popisali - som si vas pri čajiku dala ako medziprestavku :grinning: :grinning:

ja uz som od 6,45 v kancli a makam ako fretka to je des, co to tu je po 2 tyzdnoch a jak ja neznasam tie trapne boškavačky.. nervy moje... rano som mala taku super taktiku ze som obehla kancle a od dveri som kazdemu popriala a utekala prec ale aj tak sa vzdy najde nejaky trapny kolega co to rad vyuzije a dojde sem osobne za nami :confounded:
4. jan 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, doverne poznam... tiez to nemusim. poprajem medzi dvermi a ked sa niekto priblizi, rusim ho so slovami, ze mam nadchu a som chora a teda EE... :wink:

musim si maknut, okolo 13 pre mna pride padruh a chcela by som uz mat vsetko pochystane...
4. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou nie silikonove ale teflonove. Ja mam strasne rada taketo prakticke darceky a vzdy ma to potesi. Neznasam take trapne sosky a podobne veci, ktore nevyuzijem a len mi na ne sada prach :slight_smile: Samozrejme, ze kazdy darcek potesi, ked je to myslene dobre, ale tieto veci nemusim.

Pumi aha fakt, tak ja som si myslela, ze v Rakusku budu mat otvorene. Tak makaj makaj nech to stihnes do 13.00 :slight_smile:
Siou thajska masaz... hmm tisko zavidim. Uz som si vela krat s drahym povedala, ze pojdeme na taku poriadnu masaz, no akosi to nikdy nevychadza :slight_smile:
4. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdar pracujucej triede :grinning: :grinning:
Taak sme po kontrole, caja ma 460 alebo 480 g - teraz si niesom ista, ale teda uz je takmer na polkile :slight_smile:
Vyzerala ok :slight_smile: nohami mi kope do mocoveho mechura a hlavku ma asi 4 cm na mojim pupkom :slight_smile: a KONECNE som dostala atb na mocove cesty, aj daco do susky, zajtra (asi) glukozovy test,
30.3. nastup na matersku dovolenku ..... A tlak mam 115/65 ...
Drahy sa presunul zo spalne na gauc, kupila som veterniky cestou, uz som jeen zozrala ku kave, mnam, bol vynikajuci :slight_smile:
A idem na kavu cislo 2 ku dvojickovej kamoske :slight_smile:
4. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok