• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pumi, ty si presne ako jedna moja kamoška :grinning: Ja chodím asi od dvadsiatky, ale posledných 10 rokov mám naozaj super kozmetičku. A tá ma naučila aj používať poriadnu kozmetiku.
Akože baby, nechcem pindať, ale garnier? :confused: :grinning: To by som sa bála dať na ksicht. :grinning: Ale ja som v tomto už deformovaná, takže ma neberte vážne a ak vám garnier robí dobre, tak držím hubu :zipper_mouth: :grinning:
4. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechapem ze sa tak nepoucia a kazdy rok nove a nove pripady... :unamused:

dnes vecer zasa nic poriadne nedava v telke... MM sa chysta na Pantera to mna take nebavi asi si pojdem citat a hotovo.. :sunglasses:
4. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ale saty su tak super ze nie je nic vidiet
4. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc :wink: :slight_smile: :dizzy_face: ja sa uz tak tesim na tvoje svadobne fotos :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
robis si album aj na mojej svadbe??

siouxie nahodou ten garnier je fakt super nan nedam dopustit aj so segrou ho pouzivame uz hadam aj 3 roky... :sunglasses: a okrem neho mi teraz vyhovuje kozmetika Bioderma -mam gel a dva kremy od nich a konecne som nasla nocny krem po ktorom mam rano krasnu hebku plet lebo inokedy som mala mastnu jak diva svina :grinning: :grinning:

ja v podstate nemam zlu plet - len dole na sanke ma trapia vzdy nejake 1-2 pupak lica mam inak pekne ciste... :slight_smile:
4. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, tú biodermu ti chválim :wink: :grinning: .
Ani ja nemám nejakú katastrofálnu pleť, len akosi stále nechápe, že už nemá 27, na ktoré sa stále tvári. Čo je na jednej strane fajn, lebo nestarne, alebo iba pomaličky :grinning: . Ja keď som nenapatlaná vyzerám trocha nesvojprávne. Ale na druhej strane si to vyžaduje starostlivosť, aby sa občasné dr..ky udržali pod kontrolou.
4. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam problem len pocas maliarov... inak sa relativne drzim, ale ten garnier je maximum, co som ochotna venovat mojmu ksichtu, inak som na tom podobne ako shaar :wink:
4. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u mňa to súvisí s maľovaním (niekedy aj na ksichte), len občas je to pred, niekedy cez a niekedy po. Hormóniky... :grinning:
4. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie to som rada, ze mi Biodermu chvalis :grinning: :grinning:
ale fakt po dlhych rokoch som konecne nasla kozmetiku co mi vyhovuje..a este ma aj tu micelarnu hypoalergennu vodu na odlicovanie a aj ta je super :sunglasses:

a tiez bez makeupu vypadam strasne..ja som strasna bledula a bez makeupu som jak upirka - mna by kludne mohli angazovat ako herecku ani zapatlavat by ma nemuseli :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidite telku???
o tych menach???

ema, jakub, adam, samuel...
4. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ano tesim a aj robim pomalicky
akurat som rozmyslala ze zajtra odfotim pierka a mozno aj zavoj a boticky
4. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez najhorsi ksicht 5 dni pred maliarmi ale teraz nechapem lebo som akurat po ovulacii a na PMS je este skoro :grinning:
ale zas po tom nezdravom stravovani sa ani necudujem a tej cokolady co som do seba napchala - ja milujem kolekcie vianocne :grinning:
a tiez mam odsledovane ze mi vadi cierne korenie a zavarane uhorky... :grinning: :grinning: ale aj tak som ich jedla :grinning:
4. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi hej videla som to... :slight_smile:
no vidis ake ma vas hafan popularne meno :wink: :grinning:

lenoc len si to pekne zdokumentuj.. :wink: ja tiez mam vsetko zarchivovane :sunglasses:
4. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning:
mlieko, umýbací gél a pleťovú vodu používam obyčajnú lacnú buď ab kozmetiku, alebo niečo také, prípadne cannaderm.
Ale čo sa týka očných krémov, denných, nočných a podobne, používam buď sans soucis, alebo niečo zo španielskych profi kozmetík (keenwell, germaine de capuccini, ainhoa...).
biodermu mám napríklad slnečný filter photoderm akn 30.
4. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, idem asi k telke.
aj ked tam nic nie je, ale potrebujem od padruha prisahu :wink:
tak sa idem namotivovat :wink:

zajtra sa ozvem. ahojteeee
4. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, tak utekaj motivovať a vyťahovať prísahu :grinning: papa.
4. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer krasky :dizzy_face:
4. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi co je s tymi menami?

nellie sak jedine, co ine ostava?
4. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, anax, všetky zdrhli :grinning:
a kedyže ty máš narodky? :grinning: :wink:
4. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky ako mate?
4. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za 21 dni :grinning:

kam zdrhli?

ja chystam veceru akurat...

ahoj dzou ako v uk? :dizzy_face:
4. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax :confused: :confused: :confused: :confused: aj ja :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax tak to jedine uz len ja mam skor svadbu :grinning: :grinning: :grinning:
ale inak dopredu vsetko najlepsie, to mas teraz tych slavnych "18" ??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax no v uk .... kosa jak v rusku :confounded:
4. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akurat hlasili ze ma od zajtra do piatku snezit :confounded: :angry:
4. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, to si druhý človek, ktorého poznám s rovnakým dňom narodenia. Teda ešte okrem Virginie Woolfovej a (žiaľ :grinning: ) Zorice Cz.
Tak to ti držím palce, aby si dostala ten darček a mám všetečnú otázku: prispeje ti naň aj fc alebo iba príroda? :grinning:
4. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou a ja tak moc chcem aby bolo v sobotu vsetko biele
taka romantika
4. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou no vidis to ja som dlhe roky nepoznala nikoho kto sa narodil 25.1. az asik tak 6 rokov dozadu jedneho chlapika na azete a az teraz teba:slight_smile:))

vo fc sme sa od minuleho leta neukazali a nejako sa ani neplanujem tam ukazat tak skoro:slight_smile:)) verime tomu ze priroda ma svoj plan a ci to budu narodky abo meniny verim, ze to bude tohto roku :wink:
4. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax a kedy máš meniny? :grinning: :grinning:
Tak držím palce, aby to bolo čo najskôr. Aj ja by som chcela taký darček :grinning: :sunglasses:
4. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou no co myslis kedy asik tak:slight_smile:)) ked som zuzana?
4. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, om zabudla :grinning: . Ja mesiac po tebe (bez dvoch dní) :grinning:
4. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok