• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pipiiiii! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahoželám k pinďourovi! :grinning: :sunglasses:
5. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi gratulalog :slight_smile: tak tvoj mangel bude mat ohromnu radost, co? :slight_smile:
5. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning:
5. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj pipi to je super ze bude chalan ako ste si zelali :dizzy_face:
5. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax a tebe gratulalog k novej gyndoske, drzim palce, dobra gyndoska je polovica uspechu :slight_smile: :slight_smile: ja tiez neviem neviem co by bolo keby som nezmenila - s touto co mam so Shaarkou som max spokojna :slight_smile:
5. jan 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, "jaký" priamy portrét si hodila :grinning: :slight_smile: :wink:
5. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou a ty mas zas novu fotkes :slight_smile:
5. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a furt takú ďalekú. :grinning:
5. jan 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne padla :dizzy_face:
5. jan 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny - tak kadernictvo sa nekonalo, sa mi nechcelo hrozne, este je sanca ked herec odide na fotbal - ale nie to som chcela.. Sme konecne uzavreli zoznam 10 mien - takze tu su:

1. Alexandra 2. Diana 3. Lujzinka :slight_smile: 4. Naďa 5. Simona 6. Vanda 7. Viktorka 8. Viola 9. Zuzanka 10. Gretka

Co vy na to? :slight_smile:
5. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, chutné u mňa síce 4 a 8 úplne mimo, ale ostatné predstaviteľné. Saška, Vanduška asi najviac :grinning: Potom hneď asi Viki a Zuzka. :grinning: :wink:
5. jan 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páči Lujza :grinning: ale to by som doma nemohla ani navrhnúť :confused: :rolling_eyes: :grinning:
5. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :slight_smile: :slight_smile:
Dakujem za nazor, moje tri top su Lujza Vanda a Greta, Simona Diana Viola su zas draheho favoritky, no ja som veelmi zvedava ako to cele dopadne :slight_smile:
5. jan 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam sak to, vobec mi to nepreslo, ale aspon som si ju este pretlacila na zoznam :slight_smile:
5. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa páčili mená: Terezka, Lívia, Paulínka, Johanka.... manžel mi všetko zrušil jedným dychom :rolling_eyes: okrem tej Teeeerinky :sunglasses:
5. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte Júlia :sweat_smile:

ináč viete čo je zaujímavé? Že ja ani neviem prečo, ale nejako som v podvedomí na 99,9% naprogramovaná na princeznú :grinning: to bude preplesk, keď tá naša princezná bude mať pipíka :grinning:
5. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj Flam ako ti zavidim, vy uz v tom mate jasno :slight_smile:
5. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave no Terezka bola hneď "favoritom" nás oboch (ja som ešte dlho chcela Elišku a Bianku... teraz mi prichádzajú postupne tie mená na rozum :grinning:), ale na Terinke sme sa zhodli.... a gól bol, keď moja sesterka prišla so správou (to ešte netušila, že som naozaj tehotná), že: viete čo sa mi snívalo? Mali ste dievčatko a volalo sa Terezka :grinning: Takže to bolo jasné.... najväčšia sranda bude, keď bude z Terezky Janko :grinning:
5. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam a budeš chcieť vedieť? :grinning:
vav, tak sme sa úplne zhodli aspoň na Vande. :wink:
5. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam :slight_smile: :slight_smile: no vsetko sa moze stat :slight_smile: a kedy mas najblizsie utz? Uz by mohlo byt vidiet co mas v brusku :slight_smile:
5. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou jasnéééé :grinning: však ja som sa už v 14tt netrpezlivo vypytovala lekárky, či nič nevidí :grinning: len sa na mňa usmiala, že v 20tt a že hlavne, aby bolo zdravé... reku jasnéééé, ale ja som zvedavá :grinning:
5. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam, Terezka sa aj mne vždy veľmi páčila :slight_smile:
Siou, Vandu si celkom v pozitivnom duchu pohmkaval aj drahy :wink:
vave 11.1. :dizzy_face: a ver mi, že z ambulancie nemienim odísť, kým lekárka nevyskúma, čo to je :grinning:
5. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, ja som mala byť Vanda a nakoniec som podľa Sinatrovej dcéry :grinning: :grinning: . Resp. nie celé meno, iba skrátenú verziu, ktorú celý život používa.
5. jan 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :slight_smile: musim sa priznat ze neviem ako sa vola Sinatrova dcera :grinning:
Flam tak super, budem drzat palec....
Joooj zajtra mame volno, sa tesim, si urobime pohodicku :slight_smile:
5. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, ani ja by som to nevedela :grinning: už neviem ako sa k tomu naši dopracovali, tuším s ňou naspieval nejakú pesničku a tak bola trochu známa a mamke sa to zapáčilo :grinning:

flam, už ťa vidím ako ju tam nútiš skúmať :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou :grinning: :grinning:

ozaj dievčatá, neviete niektorá ako dosiahnem v albume, ak si chcem urobiť popis, aby som každú "info" mala v osobitnom riadku a nie neprehľadne za sebou jeden súvislý text? :sweat_smile:
5. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou taak som si Ta vygooglila :slight_smile:
5. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flam ja som na to tiez este neprisla :confounded:
5. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok