• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
mimo pozri na vsetko z tej stranky ze uz mas jedno dieta...niekto ani to nema a snazi sa uz cele roky...hlavu hore
21. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby jasne.skor si myslim ze nechce aby som sem chodila smutit. :frowning2:
21. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo pozri tu si venilujes svoje pocity mas to komu povedat a aj poradime a sme tu ako velka rodinka :wink: jasne musis sem chodit aj smutit aj smiat sa :slight_smile:
21. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaaalo....
21. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako vidim odran ata ista tema tak si asi presuniem moj limit nazajtra.. :wink:
21. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel ostan,ja som sa uz vyrevala.
zacni o niecom.... :wink:
21. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som spat :slight_smile:
mimo co sa deje.
21. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja viem, že to až neuveriteľne znie ale kuk sem ....

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/4-listky_III._za_tri_dni_az_8_som_ich_nasla...._-/

To modré v pozadí je náš dom....
A ešte jednu príhodu k tomu dám: Venčíme havinka, stretnem kamošku a tá mi vraví, no čo idem Ti gratulovať? a že no ešte nie.... bavíme sa o 4-lístkoch a mojej intuícii, že mám taký pocit, že tento mesiac to už bude tam a v tom si ona kýchne.... Smejeme sa na tých mojich 4-lístkoch a ona že ešte jeden a budeš ako tá v reklame, čo sa vydala našla 4 4-lístky a otehotnela... no a ja tak zo srandy takže mi už chýba iba jeden domov aby som otehotnela (bo dva som si včera priniesla a jeden som práve držala v ruke) ? no a ona zasa tak zo srandy mi vraví, že hej... tak sme sa smiali, rozlúčili a hádajte čo? Našla som ďalší.... tak mám doma 4 4-lístky
21. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som akosi od obeda ignorovaná, ale mne to nevadí... zvykla som si sama so sebou.... :sunglasses:
21. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som akosi od obeda ignorovaná, ale mne to nevadí... zvykla som si sama so sebou.... :rolling_eyes:
21. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mimo, mam pocit ze to je stale o tom istom a mna to uz bohuzial nebavi, fakt, dookola to iste, stale utesovat a podobne veci..aaaa...nejako ma to uz prestava bavit...asi som unavena uz
21. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,nie si.si zlata baba,ktora krasne foti :slight_smile:
21. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel tak zacni o com bavi teba :slight_smile:
21. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo neviem o com zacat..
mna nejako nebavi nic poslednu dobu..som unavena a poriadne...
ked bude nejaka dobra tema zapojim sa..
ostatne ignorujem... :slight_smile:
21. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a z coho si unavena?zdravotny problem?
ale tu temu musime vytvorit,aby sme sa mohli zapojit :slight_smile:
jane,mon,fly,kde ste?
21. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby a koniec fnukania.Aj napriek tomu ze bol dnes karasny den,ja som sa krasne opalila ma vecer chytila depka,ale nie kvoli snazilkovaniu.A vecer sme sa vrhli na tutumut a konecne som si ho naozaj uzila.Citim sa skvele a chcem byt teraz s vami.

mimo poznam ten pocit sklamani.A ver ze na to cakam pomaly tri roky a stale nic.A to som si myslela ze hned po prvom raze budem tehu.A teraz ked by sme sa aj mohli zacat snazit nam v tom zabrani moja praca.Takze uzivaj si co mas.
21. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane a ako to vyzera s tou novou pracou,uz vies nieco blizsie?
21. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo nie, proste som unavena, dve noci som poriadne nespala a dneska sme sa najadzili az azm po auto do servisu, domov odniest druhe, na STK, tam sme hodinu vysedeli skoro..naspet domov,do prahy, zase domov..
ale aspon som si zohnala riflikove kratase, co som chcela, su uzasne, som taka rada z nich... :grinning:
21. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemozem kratasy,bo mam tlste nohy,ale riflove 3/4 mam-nosim ich teraz.
ja som vcera kupila malej coolove riflove saty,je tak premakana v nich a balerinky k tomu.... :wink: skoda ze uz ma 6 rokov :grinning:
21. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo to ze neviem,neozvali sa este.Koniec koncov maju na to 30 dni takze sa neponahlaju.Navyse mi v terajsej dobe stale slubuju stiehnutie vypovede.A maju na to este jeden tyzden.Takze budem cakat ako sa to vyvinie v starej a ci sa ozvu z novej roboty.Skratka na nervy.Nieje mi luto za starou robotou,ale ludmi/teda co este zostali/.Sme npr.s kolegynou tak na seba naviazene ze sa nam este aj mrcha nastavila na rovnaky termin.A je mi do placu,ze to vsetko skonci.
21. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ne zase trcia setky sunky na bruchu ale su suprove, tenka riflovina, paradne taka som rada z nich..
21. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa bola ospršiť a vlásky umyť a nôžky oholiť... už bolo treba :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,ja to mam tiez blbe v robote.neviem ci nas nezoberie druhy majitel,do kedy budeme fungovat takto.
najhorsie je to cakanie a oni nam nic nepovedia do poslednej chvile mame cakat.pre nich neplatia ziadne zakony ale mi ich musime dodrzat do bodky.ja som aj koli tomuto taka podrazdena.
21. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ty si origos z ba?lebo sa strasne podobas na jednu moju byvalu spoluziacku. :grinning:
21. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - ty ma ani nepochváliš? vravím,. že dnes som tu neni... :unamused: :rolling_eyes:
21. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som z BA mimo....
21. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, je to na dlho a je to osobne :slight_smile: tak som ti napisala IP.
ale pre vsetky babusky: nie, nevyhanam ju od nas, to v ziadnom pripade. len ukazujem aj inu cestu ako otehotniet cez kona :grinning:
21. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni som tu len som si bola pozriet maily :wink:

mimo dnes je tou s tou robotou tak.Mna najviac stve ze si kvoli tomu nemozem nic planovat kedze neviem ako to vsetko dopadne.
21. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vies co serie mna jane?presne to iste,pretoze sa neviem pohnut dalej.len cakam a nic nezmozem,chapes?
21. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel,ja mam sunky tiez....ale riflove veci mnam :grinning:
21. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok