• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
myslím, že shaarka to tak má :confused: no nič... keď sa tu objaví, tak z nej musím tú info "vypáčiť" :grinning:
5. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav :grinning: :wink:
s albumom neporadím ani ja...
5. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa o niečo pokúsila, aby to bolo "prehľadnejšie", ale vyzerá to strašne :grinning: ale už sa mi s tým nechce nič robiť teraz :rolling_eyes:
5. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam :slight_smile: , shaarka ti poradí :wink:
5. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie, ja som nad tym tvojim menom rozmyslala v rakusku, ani neviem, ako mi to doslo na rozum :wink:
a bolo mi to hned jasne, lebo mam par kamosiek s tym menom a dala si vcera, alebo dnes (uz si nepamatam) flam celkom dobry hint na to, aby sme to uhadli :wink:

inak, ulovok z rakuska: kabelka, kosela, menzestraky, tenisky a nejake drobnosti v body shope
padruh si kupil 2 svetre a jednu vesticku k nim dostal ako geschenk...
+ nejake kraviny v Bipe a Bille v Heinburgu, cestou kupili cinu v krabicke a uz doma. konecne...
vonku je zima ako v riti...
5. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa vavi, ja som za Lujzu, Violku a Vanda je tiez OK... asi fajn k vasmu (jej) priezvisku...
a pipi, parada! takze to bude chalaniskoooo!
5. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zde!
prave tlacim huspeninu :slight_smile: (kuraciu s cervenou paprikou)

toto v albume sa robi tak, ze si pred novy odstavec napises: alebo ak chces vynechat aj riadok. (!!ale bez tych bodiek!!) - je to html syntax
5. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huspenina kuracia?

chcem recept!!!!

a sorry shaar, ale nepochopila som to s tym html syntaxom :frowning2:
co tam napisem bez bodiek?
5. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, z toho som mala tento semester skúšku :grinning: :sunglasses:
a inak vitajte naspäť :slight_smile:

pumi, dobrý úlovok :slight_smile: :grinning:
5. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v riti je nahodou celkom teplo, nie? ked merias digitalom, treba odratat nejake desatiny :grinning: :grinning: :grinning:

pipi, aj ja gratulujem, ved pipi nemoze byt bez pipika! :grinning: som rada, ako si budeme radit vo veciach ohladne muzskych nastrojov :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sa v tom az tak nevyznam :grinning:
5. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako v riti určite nemohlo byť, lebo v riti je teplo :grinning: A ja mám za sebou dnes obligátnu prechádzku, tentoraz pri Dunaji v lese. Bolo úžasne, nepadal tam ani ten sajrajt ako v meste, nefúkalo, tichúčko, nikde ani noha. pes grogy, ja tiež... nádhera :grinning:
5. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaaj teraz som kukla, ze mi to nevzalo ten text.
no tak este raz: treba napisat BR v tychto zatvorkach alebo potom dvakrat to iste po sebe - vtedy oddeli text aj prazdnym riadkom. chapalos?
5. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezis preco mi neberie ani zatvorky? sa zblaznili?
no zatvorky su take ako znaky "je mensie" a "je vacsie"
chapete?
boze, to je problemovy kon!!!
5. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, toto je dosť zastaraný systém :grinning:
5. jan 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumi, ked chces recept, popytam sa :slight_smile: je to luxusna huspenina, vyvari sa sice asi vselico, ale masko nasi nechavaju len kuracie a nie mastne :slight_smile:
5. jan 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fungujeeeeeeeeeeeee shaarka dakujem :dizzy_face: :grinning:
5. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi flam uz pochopila :wink:
BR akoze brejk? :wink:

oneee, posli ten recept, fakt ma to fiscinuje...
lebo ja som brutal sedlana huspeninova, ale kuracia? tak to teda neviem. poznam len bravcovu, mnam! dala by som si :wink:
ale ja mam este nalozeny encian v chladnicke, a ten zozeriem, ANO :wink:
5. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a vyspataaa a dakujem seckym :dizzy_face: :dizzy_face:
..este som vzdy troska soknuta,musim sa preladit na ine farby ake som mala do teraz v oku ..
shaarka :grinning: hej?som zvedava ako ti poradim,ked som mala len tri sestri :grinning: ale je to dobra vyzva a teraz uz vobec neviem ako bude vyzerat detska izbicka..uz som mala vyhliadnute kvetinove lustriky :grinning: a hovorila som mu asi mesiac ritulka a babulka :grinning: kedze gyndos pred mesiacom tvrdil ze pipik nem vidno a zrazu narastol :sweat_smile: ale ma uistil,ze chlapcek sa uz na dievcatko nezmenii a vydela som mu gulicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aa este taka sranda,ze mi kusok mekne krcok,tj.mam zakaz uplne secko robit,tyka sa to co i len miernej zataze,ale aspon ze von mozem ist na prechadzky :wink: ale nie dlhee..varit,upratovat ani nahodou a casto vykladat hore nohy..
nellie,jooj chudak skvagrina,drzim jejj palce,dufam,ze mne sa to nezhorsii,mne omekol asi koli poslednej infekcii :confounded:
5. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, aj ja som na teba dnes myslela, keď sme išli okolo vás (presne o 12.00), potom keď išiel m. natankovať do rakúska, že ktovie aké sú cesty a či dobre prídete :grinning:

no a posledný raz, keď ma m. už stýkrát nahováral na parndorf a keď som hodila škaredý pohľad tak aspoň na scs-ko. :grinning: katastrofa u nás, musí ma muž prehovárať, aby som si niečo išla nakúpiť :grinning:
5. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to asi nepochopila, ale nevadi, mne je to jedno :slight_smile: to bude tym ze mam na hlave farbuu :slight_smile: som sa dokopala, normalne som na seba hrda... Ale zozrala som polovicu dezeru orieskoveho - teda sme to tu vyjedali po troske, a dnes som si ju dala na stol a dorazila som ju :confounded: od zajtra dieta !
Ozaj neviete? Budu zajtra otvorene nakupne centra?
5. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huspeninaaaa preco mi to robitee aj mna upozornite ked tu bude recept,ze luxusnaa :grinning: chcem :grinning:
5. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi :slight_smile: aká šikula :grinning:
u nás sú otvorené normálne.
5. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou tak to snad budu aj u nas :slight_smile: som zistila ze doma nemam uz ani gram nicoho zdraveho /ovocie zelenina/ a potom to tak dopadne ked mam chut na sladke, zozerem secko co mi pride pod ruku :angry: :angry: musim dokupit nejake banany a mandarinky, celkom schopne tym odrbavam chutove pohare :wink:
5. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,podla mna budu otvorenee :wink:
..ja som si pred tym farbila vlasy kazdy druhy mesiac ale od kedy som tehu,rozhodla som sa zbytocne nehazardovat s cheemiami,sice vyzeram jak zo zakladky,copik a tak :grinning: som stretla cez sviatky ucitelku zo zakladky,som mala vtedy asi 10 rokov ked ma ucila a ona ze som sa vobec nezmenila,ta diki :grinning:
5. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, o desať rokov budeš rada takýmto hláškam :grinning: Aj mne išli veeeľmi dlho na nervy, ale už 4-5 rokov ma tešia :grinning: (teda samozrejme, základku už mi nemhádajú :grinning: )
5. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,ja tiez ficim na ovocii,ja este pomarance a jablka a este jahody a maliny,tak som sa zo sebou dohodla este od zaciatku,ze kazdy den aspon 3 druhy ovocia al.zeleniny
5. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :slight_smile: no ja som sa uz asi trochu zmenila od zakladky....
Normalne si farbim korienky tazde 3 tyzdne, teraz co som tehotna tak raz za mesiac, inak by som vyzerala ako arana s ciernymi korienkami vlasov a relativne svetlo blondavymi vlasmi pod lopatkami :slight_smile: a co som sa pytala kompetentnych, tak v pohode sa moze, nieje to nebezpecne..... Predsalen, ved to nepijem :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie... aj ja som na teba myslela, prve s tymi meninami a potom v obchode pre zvery, kde som bola adamovi ucho pozriet a prisiel tam taky parik s mega psom... normalne som sa zlakla, ked som sa s nim drgla na rohu jednej ulicky... a vyzeral ako brutal prerasteny ridgeback... a nakoniec ze, japonska doga - to si uz videla???
5. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, ale vyguglim :grinning: Si sa zľakla, že ja čo? :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: jaj bože, šak to tosa! fuj, také megero, oproti ladnému ridgbeackovi. teda aspoň tomu môjmu :grinning: :grinning: :grinning:
ale také sa napríklad páči m., tak som rada, že sme sa zhodli predsa len na rr :slight_smile: :grinning:
5. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok