• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Pipi no ja som s tym aj tak trochu ratala, kedze moje stehna popraskali uz v puberte, ked som rychlejsie narastla/pribrala, a to moja koza mala o par rokov menej :slight_smile: ale tak skor som cakala ze sa spravi stria na boku/bruchu/zadku, nie na prse :slight_smile:
Je mi jasne ze genetiku neodrbem, ale ked len trosinku to viem zmiernit, tak to istotne spravim :slight_smile: na to natieranie a masirovanie neam dopustit a nechapem zeny, ktore sa na to vydlabnu uplne s vyhovorkou ze sak co, ako bude tak bude.... Ale samozrejme kazdeho vec
5. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filip je pekne :dizzy_face: to schvalujem tiez som uvazovala ale tu v UK je ich straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne vela ale pisu sa Philip samozrejme :wink:
5. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ozaj, ako bolo v robote? SPominal niekto zurku vianocnu? :wink:
5. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ja ta moc chvalim za to natieranie :wink: je super ze sa natieras aj ja budem ked uz konecne budem mat co :sweat_smile:
5. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou dakujem za pochvalu :slight_smile: a sa tesim ze si porozumela trimaniu :grinning:
5. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi jasneeeeeeeeeeee sme to rozoberali :sweat_smile: ale bolo menej narazok ako som cakala :grinning: vsetci boli natolko ozraty ze si nepametali :sweat_smile: :grinning: nastastie :grinning:
5. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou tak superr, nie, aj spadol kamen zo srdca :slight_smile:
5. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis noooo asi az do Londyna bolo pocut ten rachot :grinning:
5. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou no tak supeer :slight_smile:
Ja idem pomaly uz do hajan, uz aj herec sa dotrepal, smrdi jak tchor z tej krcmy, ble...... A som zistila ze na rano nemam pecivo a neviem ci tie nase smiesne potraviny pod barakom budu otvorene :unamused: no nic, tak zajtra, bru noc :slight_smile:
5. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:

no a mna nik nepochvali,sak aj ja sa natieram kazdy den :sweat_smile: sa nehram s vami...
5. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi a co si nekupis pekarnicku aby si bola v trende,ha? :slight_smile:
5. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :grinning: :grinning: no teraz by sa zisla, ale tento stav mam tak 2x do roka, vacsinou mam pecivo aj zamrazene, neviem kde sa teraz stala chyba :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi a chvaalim ta ze sa natieras :slight_smile: len tak dalej, som na teba hrda :sweat_smile: :sweat_smile:
5. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm dovaril veceru :stuck_out_tongue_closed_eyes: fajnu,kuracie masko na rezance obalene v muke zmiesana s kari a solou,prudko opecene,podusene,potom podusit por vo vypeku,zmiesat dokopy a zaliat slahackovou smotanou,fajne fakt :wink: recept z netu
5. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To znie vyborne, u mna cokolvek zaliate smotanou je pochutka :slight_smile:
5. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,dik :sweat_smile: :dizzy_face: hned to povzbudi :grinning:
5. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskusaj,lahke rychle chutnee,ja mam velmi rada chut poooru :wink:
5. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa pise ze sa podava s ryzou :grinning:
5. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi jasneeeeeeee aj teba chvalime :wink: :grinning:
5. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty ? joooj no diki to ste nemuseli :sweat_smile: :grinning:
5. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,asi ti prejem dobru noc,ty uz asi nedojdes :sunglasses:
5. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz idem bubkat :wink: paaaaaaaaaaaaaa
5. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky tak vzheldem k tomu že mrcha dorazila tak dem do CAR v praze do ADC sanatoria
5. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :slight_smile:

a kdeze ste?? :confused:

ja akurat dovaram gulas... ako tu nadherne rozvoniava... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

už keď ste sa tu včera bavili o tom mastení potenciálnych strií :grinning: čím mastíte? Nejakými špeci krémami alebo obyčajnými (napr. tel. mliekom, olejčekom alebo čím....)
6. jan 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko :slight_smile:

Joooj rano som sa bola prejst do obchodu (kedze pecivo nejak nedopatrenim doslo) a v KE bolo uplne ze bomba fasa super - bezvetrie, poletoval sneh, teplucko, normalne sa mi s nakupom nechcelo domov :slight_smile: hned mi je lepsie :slight_smile:

Flam ja natieram s takymi proti striam :slight_smile: Mala som ElastiQ, potom neviem aky a teraz som si objednala a Avonu, maju tam akciu....
A olej mam Eucerinacky - drahy je jak slak, takze ho striedam s olivovym klasicky olejom co mam do salatov :grinning:

Ako sa dnes chystate stravit rusnacke vianoce? :grinning: ja sa chcem ist pomotat do Optimy, treba mi nejake cizmy kupit do tych tatier a v Garfielde mali este pre sviatkami celkom pekne Mustangy, tak snad uz na nich rupli zlavu :slight_smile:
6. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave ja mám presne ten elastiQ (keď som si ešte pred tehu kúpila kyselinu listovú, tak to k nej bolo prilepené ako ekšn :grinning:), ale zdá sa mi málo mastný :confused: :grinning: a tiež krémujem, len keď mi doslova vypichuje oči krém.... ináč sa mi nechce :zipper_mouth: Ale tiež si myslím, že keď je to raz v génoch, tak možno obmedzíme strie, ale ich tvorbe nezabránime :confounded: a neviem, či mastiť aj cecky.... lebo ja mám na jednej jazvu po operácii a zdá sa mi, že sa mi akosi rozťahuje a dosť mi sčervenala :astonished: :confounded:
6. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte..ako sa mate?ja oddychujem a tesim sa ze vdaka statnemu sviatku mozem byt doma :grinning: flam aj prsia si treba natierat pocas tehu lebo aj tam casto vznikaju strie lebo prsia rastu vdaka zväcsovaniu sa mliekovodov..takze si treba natiarat...a to ze sa ti jazva roztiahla a scervenela je mozne ze sa ti to zapalilo...treba to ukazat doktorovi..
6. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly je to také tmavšie ružové, niekedy červené... mení to farbu ako chameleón :grinning: ale naťahuje sa, zdá sa mi obrovská :rolling_eyes: :cry: :angry:
6. jan 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam moze to byt aj pigmentaciou koze ale aj zapalom skratka to treba ukazat lekarovi...
6. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok