• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
leni,aa kde je aktualne foto?neviem ci som bol chutsia,mozno,ale to sa neda porovnavat to brusko,niekedy to na dlhsie ustane,niekedy za tyzden vyskocii :wink:
6. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi pekne brusinko :slight_smile:

Ako sa ma Filipko? Moja mala Vanda ma dnes futbalovy zapas asi :grinning: :grinning:

Co obedujeme? Mne sa varia zemiacky, potom ich na 10 min este dam zapiect a idem na masle opiect rybky a k tomu citronovu omacku :wink:
6. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenoc no ako? Pochval sa , ake boli skusky? Saty, make-up, vlasy? Secko ok? Spokojna? Ci? :slight_smile:
6. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,dik :wink: ja ho este tak nevolam,lebo to nieje istee,mm este nieco spekuluje,ako nedbam,ked vymysli nieco lepsie,ked nie ma smolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hokejista kope ako futbalista :grinning: :grinning: nedame futbalovy zapas Vanda proti ,,Filipovi,,? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ja nevarim,bo mam zakaz takze asi to zo vcera,len si ktomu dorobim zemiaky,lebo ja sa z cisto ryzi najest neviem :wink:
6. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,a uz je to iste,ze Vanda?
6. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave takze uz mate aj meno vybrate?
6. jan 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No momentalne je Vanda, mesiac do zadu bola Lujza, este pred tyzdnom bola Gretka :slight_smile: momentalne je Vanda :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ..pridavam sa...aaa co je shaarka ako si dopadla??????
6. jan 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,a vam sa ako dari,napis niecco pekneee :wink:
6. jan 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,daj jej meno Vanda-Lujza,celkom zaumyvaveeee :wink:
6. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tu soooooooom :slight_smile: tak vlasy nic moc rozdiel, hore na hlave trosinku do rysava chytaju a inak velmi rozdiel nevidno. tak som daco! odteraz uz len rysavu budem kupovat a hadam sa to za par mesiacov spravi.

pipi, kraaaasne brusko! vidno, ze na nom ani gram tuku nie je :wink: nie jak na mojom domceku :grinning: a vy uz mate meno??? jooooooj tak ja dne cely den rypem do MM, ze sa nemam s malym ako rozpravat, proste potrebujem vediet, aspon docasne, ze ako sa vola! a MM nie a nie povedat verdikt :grinning: :grinning:

este sa namalujem a spravim manikuru a dnes budem velmi pekna :dizzy_face:
6. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, aky chutny je ten vas! pekne ste si ho urobili, len co je pravda! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v predoslom prispevku malo byt "tak aspon daco" namiesto "tak som daco" :grinning:
6. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, ja pisem jak somar a prispevok mi nepridalo
6. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka take papučky ako mas v albume mame aj my :grinning:
no a teraz pipi este raz tebe - mame sa fajn, papame uz bez klobučikov, ale stale prikrmujeme, brusko uz poslucha, ale mame problem s kakanim občas.
a vy ako tehulkovanie?
sharka ako sa ciitite?
6. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este to som pisala ze shaarka to len dnes budes kocka? sak ty si stale ne?
6. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari tak super, asponze tak ti chytilo...
Ja som si davala nejaku platinovu vcera , ale de luxe som si kupila, aj ked mam pocit ze su secky na jedno kopyto.... Chytila celkom ok....

Fuj jak sme sa napucili tou rybkou, ale omacka sa mi vydarila, fakt, uz ke herec pouzil slovko ze "lahodne", tak to uz je co povedat :grinning: :grinning: Dufam ze mi teraz nezadrichme a pojdeme sa pomotat a nieco pekne nakupime :slight_smile:

Pipi asi nechcem dve mena, este k mojmu priezvisku ako tak by sa hodilo, ale k hercovmu ee, a asi pred polhodinou som s trasucou sa rukou a slzou v oku vyskrtla Lujzinku :frowning2: nechce o tomto mene ani pocut, takze som urobila OBROVSKY ustupok, dufam ze si to uvedomuje :sweat_smile: :sweat_smile:
6. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja a stale? hehe, bejvavalo, tak pred 10 rokmi :grinning:
tini, mas malo mliecka? a pijes aj nejake caje na kojenie a tak? a ked prikrmujete, tak z flasky?
pis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a neviem jake papucky, lebo ja ich mam v albume viac :slight_smile:
6. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, nie je vsetkym dnom koniec... este moze zmenit nazor.
alebo sa mozes zachovat (sice nie velmi pekne) ako kamosova zena, co po porode dala ine meno, ako sa dohodli :grinning: a kamos potom maleho este dva mesiace volal tak, ako mesiace pred porodom :confounded:
6. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka aj menej mliečka aj maly potom uz nechce a hej z flasky a cista somarina ze nedavat cumle a flasky malym detom bo nebudu s prsa tahat, maly od začiatku prikrmovany, uz vn emocke a len cez klobučik a naučil sa uz aj bez klobuka
6. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky majte sa ideme k babke na prazdniny hihi zajtra sme spat
6. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari hej mohla by som, ale na to nemam zaludok :slight_smile:
Takze sa momentalne zzivam s Vanduskou :slight_smile:
Uvidime k akemu menu sa nakoniec dopracujeme :grinning:

Tini a nie preto nechce, ze sa mu uz nechce tahat zadne mliecko, lebo si zvykol na flaskovy cumel, z ktoreho to ide podstatne lahsie? :wink: :wink:
6. jan 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ukáž háro :grinning: ja by som tiež veľmi rada prešla na ryšavú a už som uvažovala aj nad tým, že si kúpim veeeľmi svetlú (tie, čo vyzerá skoro až ako šedé) blond, lebo stále mi to chytá skôr do bordova alebo ryšovo-hneda... nikdy nie taká pekná ryšavá.... ale nenabrala som odvahu :sweat_smile:
6. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haro neukazem, lebo fakt nevidno, pokial si nevidela, ake som mala predtym :slight_smile: a este som si cvakla 3 cm :grinning:
manikura nebola, akurat som tu mala kamosku.
a co vy? jak dnesny vecer? ja som hnila cely den a citim sa previnilo :unamused:
6. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau shaarka! zmenila si uces! waw!
6. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kde si bola tak dlho?
nie, nezmenila, ani by si si to mozno nevsimla... chcela som vacsiu zmenu, ale nepodarilo sa :slight_smile: aj tak som sa dost nadychala toho debilneho amoniaku, ci co to je :angry:

no jak sa mas? vies, co je to skype?
6. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,tak ja sa tak potom musim citit kazdy den,ze previnilo :sweat_smile: a dik za pochvalu :dizzy_face: to som si neuvedomila,ze ziaden tuk,vsimam si tu moju vahu plus 8 kg ,5kg za mesiac..dufam,ze to len koli sviatkom :wink:

a ako sa mam ?som troska znepokojenaa,vcera ma dr vysetril zo spodu a dnes zo mna vysiel tmavy vytok,asi zoxidovana krv,vidno ze to nieje cerstvee,tak dufam,ze to len preto :frowning2:
6. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, na skype som teraz malo. a ty tiez to neprehanas... :slight_smile:
6. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nacistit zemiaky a potom sa "naskypujem". ci sa niekam chystas prec?
6. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja len tak - ze ked som online na konikovi, tak som online aj na skype... :sweat_smile:
6. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok