• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
a mna neserie nic :grinning: :grinning:
ja som vdacna za to ze moze byt doma, lebo som si konecne poriadne oddychla a nabrala dalsich sil aj ked na krku kopa dlhov, peniaze boli su a aj budu a neriesim to
21. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo jasnee...ale vies, mne setko trci a ja to nemozem, proste ma to hneva a zhodit ne a ne..nech robim co chcem, ale prdim na to, este ich len naberiem ak prejdem testami a dalsimi hormonami :wink:
21. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem preč.... si to dnes aj tak nik nevšimne, ale tak keby náhodou tak papapapa dobrú noc...
idem sa s mmm tu - tuli... :wink:

Inak Jane som sa chválila... už tretí raz to píšem.... schudla som za dva týždne 2,5 kg.... :slight_smile:

tak pa...
Zajtra náročný deň... neviem či sa tu ukážem.... možno až v sobotu po zápise....
21. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nechod som trosku rozlietana.
21. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vsetkym :slight_smile:
21. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konecne sa dostavim a vsetky ste fuc :frowning2: Tak dobru noc tym co idu spat.

moni gratulujem .Ja som sa nevazila davno. :sunglasses:
21. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo :astonished: je tu este niekto?
21. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely uz si hovorila s tou kamoskou co ma endo?
21. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ahojky
21. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tini ako sa drzite?
21. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic hviezdicky idem ja do hajan.Zajtra ma caka upratovaci maraton,ale urcite sa tu ukazem.Nedepkujte a venujte sa tomu co vas bavi.

tini dobru nocku tebe aj fazulke.Ja som strasne zvedava ci budem niekedy tehu a na to aky je to pocit nosit nieco v brusku.
21. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
monik,ty bosorka jedna :grinning: ..pekne stvorlistky ja som mala tiez jeden cas maniu na ne...
aaa gratulujem ku zhodeniu kilogramov,ja zajtra navstivim posilovnu,lebo mi este furt pichaju B12-ku a uz sa si prestavam pacit :confounded:

shaarka,be be,aj tak som na teba myslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

fly,dik asi ano,ale pre istotu zajtra skocim za gyndosom, bo som este potom krvacala jak pri mrche...nechapem..
ako ty a skola?

janemari,citala som len tak letmo,viem ze koncis v praci,ale prijali ta do tej druhej? :wink:
22. máj 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko :wink:
22. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ale ja som na teba nemyslela :frowning2: nastastie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Tu nikde nikto.No asi usilovne pracujete,alebo si uzivate pekne pocasie.Ja som si prisla urobit kavickovsku prestavku pred tym ako sa vrhnem na dalsie upratovanie.

pipi ano koncim aj ked ma stale natahuju s tym ze maju cas mi ztiahnut vypoved aj 31.5. A co sa tyka tej novej,maju ma zavolat na pohovor.Takze cakam kazdy den postarku ci mi donesie vytuzenu obalku ale stale nic.Ved oni maju na to 30 dni takze sa ponahlat urcite nebudu.Maju na to este cca 10 dni.
22. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja uz som doma, chystam sa zehlit a umyt riady.
jane mame sa fajn, v stredu sme boli na kontrolu, vysledky ok ale mam si davat stale pozor
22. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tak super.Ja mam dnes upratovaci maraton.Zatial som poumyvala okna,oprala a povesala zaclony,este periem zavesy.Chcela by som este vyriadit kuchynu a kupelnu a este aj varit.No neviem ako to budem stihat uz teraz mam dost.Ale co uz co nestihnem dnes urobim zajtra aj ked zajtra som chcela ist do zahrady. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jane, preboha, vy musite mat doma riadnu spinu! :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ja som umyla riad, chystam sa zehlit, okna mam zakazane umyvat hihi aj mama mi zakazala a to nikdy nebola taka uzkostliva, ze reku to mi radsej sama pride umyt a ja mam strach z výšky tak to teraz neriskujem lebo sa mi často kruti hlava. a aj tak, poprsi a uz zase su spinave. takze az v novom sa umyju hihi
22. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kde ste?huhu
22. máj 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som, ale idem strihat segru
:wink:
22. máj 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty co shaar robis rodinnu holicku?
22. máj 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu obcas :wink:
22. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stahujem malej veci do izby,lebo to este mala u nas v spalni.
zajtra musim do prace :angry:
22. máj 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimooo xixi uz budete sami s manzelikom..xixi
ja nemusim hehe :grinning: :grinning:
zatial :frowning2:
22. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
22. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nely,ona spi od 2 rokov sama vo svojej izbicke,len veci este mala u nas,lebo sa jej robil nabytok :wink:
ahojik flyik :slight_smile:
22. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu tak to dobre dlho sa jej robil nabytok :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj fly
22. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ona mala vo svojej izbe len postel a kobercek a bol tam stolik s pc,lebo sme cakali kym pojde do skoly a potom sa jej zacne zariadovat :slight_smile:
22. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ste nemohli skorej? ved co by na to bolo?
22. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok