• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaaročka moja, ja mám jedno pepino v šuplíku (som ťa dostala, čo? :wink: :grinning: ).
Ale, nebudem ho míňať, ale odmeriam si bazálku (prvý raz v živote :grinning: ). ale iba kvôli tebe :grinning: :grinning: . Okrem toho, ešte mi až tak nemešká, som 31 deň. Tak počkáme aj s bazálkou, čo ty na to? :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie, na oplodnenie staci j e d n a a to predpokladam, ze ste mali.
takze? :grinning:
8. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nepockame, nepockame.
ako chces. daj bazalku, ale ked bude 36,8 na digitale, tak pojdes ocurat test, hej?
mas ortutak ci digos?
8. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, po vyše dvoch týždňoch to tipujem len na mŕtvolky :grinning: ale fakt, je skoro, veď 31... uznaj. Tento rok som už raz dostala na 31. deň cyklu. Ja vydržím. :grinning:
8. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ortuť, ešte aj život budem riskovať :grinning: čo si, pipi? :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,pred styrmi rokmi 2 ivf+ICSI dokopy 4 krat transfer po 2ks embrii ..tento rok IUI po znamosti ..
no fakt to nemate lahke ALE ja mam alergiu na spermie,co znamena ze ich zabijam uz v posve :stuck_out_tongue_closed_eyes: haa??aa aj tak sa presupla jedna :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pipi, som nevedela, že si taká ostrielaná. :grinning: Koľko máš rokov? len tak pre zaujímavosť, lebo som buď zabudla, alebo ani nečítala...
8. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,ze mrtvolky,aaa ty si si preco taka ista ze abstinoval dva tyzdne?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sunglasses:
8. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,uz starnem,ide to hore :grinning: :grinning: :grinning: mam rokov o jedno menej ako moje aktualne tt :wink:
8. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dobre, siouxie, tak ak bude na digitale svietit 36,8, tak ocuras pepina, hej? :wink:
8. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepino do teho,pepino to tehoo :grinning:
8. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,sme vyplasili sioux :sweat_smile:
8. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..na co to nahovarate ubohu siouxie? :wink:
..ale sama som zvedava ako to tu dopadne, samozrejme drzim prstik
..aky si mala den Pipi?
8. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie sa isla spytat manzela, ze ake stare boli tie spermose na 9.DC :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa pomaly aj lucim, MM sa blizi, citim to :grinning:
siouxie, tak rano sa vidime. kedy budes online with news?
8. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniečko, vidíš, čo mi robia! :sweat_smile: :grinning: ale ďakujem ti, kľudne drž ďalej :grinning:

shaari, ale ja mám fakt ortuť. A nieže ma sprdneš, viem, že je to o inom, ale ja mávam aj telesnú teplotu pred ms vyššiu, bežne okolo 37 - 37,2. Mám aj teraz :grinning: Takže zajtra dostanem :grinning: :grinning:

ale nie, ste zlaté, toľko pozornosti, normálne mi to dobre robilo :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, on je hnilák hnilý, takže o ich starobe viem najviac ja :grinning: :grinning: Ráno prídem keď vstanem a pustím si Zákrutu :grinning: (a možno skôr).
8. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja drzim velmi :dizzy_face:

slniecko,diki mala som oddychovy den z povinnosti,kedze nic nemozem robit,ale bola som dnes na malej prechadzke, tak aspon sme sa troska prevetrali :wink:
tapetu do detskej som dnes nestihla,takze sa chystam zajtra na obhliadku :wink:
a ty?
8. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,tak dovidenia :sunglasses:
8. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku zakrutu? :sweat_smile: co som tupa?
..len sa nedaj xixi :slight_smile:
..mna tiez Shaarka minule zvyklala a spravila som si test..som si po prvy krat merala BT, ale aspon som v obraze :wink:
autor
siouxie, ved aj ja som ortutovym merala... to je v pohode, v suske sa ti neprelomi ani ked s nim zaspis (moja skusenost) :grinning: takze ak budes mat na ortutaku 36,9 a viac, tak oštíš aj pepino, hej?
no a uz vazne koncim a prajem vam kocky krasny vecer :dizzy_face:
autor
pipi, to hadam srandujes... ale zas ty si mlada, ty si zakrutu pamatat nemusis :sunglasses: :grinning:
slni, tak prepaaaaaaac, ale vedomost je lepsia ako nevedomost, nie? :sunglasses:
(ze zvyklala... hehe, jake slovo)
8. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oštíš, oštíš :wink: papa dobrú nôcku :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..aj tebe Shaarka pekny vecer
..ja som si dnes vegetila, mam zapal mocoveho mechura raz a opat :angry:
..robila som zemiakove placky po dlhej dobe, som dostala na ne chut, povysavala obyvku a kontrolovala manzelika pri odhrabavani snehu :slight_smile: prisiel skorz prace
..dnes nam neodviezli recyklovany odpad, lebo snezilo :grinning: tak az za dva tyzdne xixi
8. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..Shaarka, ved nic sa nestalo, keby som nechcela tak to ''neostim'' hehe
..podaj spravu ci spenatik chutil
8. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniečko, aj my sa musíme odsypávať, tak väčšinou ho povzbudzujem cez okno :grinning:
8. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,este ze tak ,ze si to nemusim,ale dik ze mi to aj tak nik nevysvetlil :sunglasses: aa krasny vecer a noc a sny aj tebe
8. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som ho tak na striedacku a spoza okna aj vonku, dokonca som ho zdokumentovala ako odhadzuje :grinning:
..som zvedava kolko bude do rana snehu, u nas solia len tie vacsie cesty, takze nasa ulica nie je posolena, kedze byvame na okraji mesta...ale zatial sa to da
8. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok