• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
..mozno zajtra siouxie :slight_smile: velmi by som jej to priala, ale to kazdej :slight_smile: aj sebe
..co si mala dnes na druhu veceru?
8. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
teraz som dopapala kuraciu polievku a pred dvoma hodkami spagety :sweat_smile: a do druhej rana uz len ovocie a jogurt ale to sa ani nerata..

mohla by to zacat a potom to uz ide jedna radost :dizzy_face:
8. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si tiez nocny vtak,xci to sa mi len tak zda? :slight_smile:
8. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak trosku, kedysi som byvala viac,ked manzel chodil na nocne..tak som sedavala pri PC, ale teraz uz ho mam doma, kedze zmenil post a aj miesto bydliska sme zmenili :wink:
8. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedze mam zapal mocoveho mechura, tak mi navaril litre caju a ja sa ho snazim dopit :slight_smile:
..uz len salku xixi
8. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..aaale kuraciu polievocku by som si dala s domacimi rezancekmi mnaaaam, alebo kuraco-hovadziu aaach jo
8. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..posledna salka caju dopita, zubky umyte, idem zalomit k polovicke
..dobru nocku a dobru sluzbu Pipi :slight_smile:
8. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohla by byt nekludnaa, ale pochybujem,ze sa koli mne niekto zobudii :grinning: pekne snicky :sunglasses: idem si dat este jednu naberacku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som uz doma :slight_smile: sme vybehli, ved je piatok, ale setci su uz poozierani, krcmy nadymene hudba hlasna a maly kope, a ja som zas jak mimozemstan medzi nimi, tak som sa rozhodla, ze idem domov. MM ma odprevadil a vratil sa - uvidime kedy pride domov on. pravdupovediac, odkedy som tehotna, este nebol v krcme sam :sweat_smile: a vlastne ani predtym, iba naozaj vynimocne. tak ale treba si zvykat, ze ano. :unamused:
trosku mu zavidim. no ale tak idem vyhladkat brusko, kuknem v tv nejaku kravinu a hadam zaspim aj bez neho :rolling_eyes:
9. jan 2010 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaarka,ty si ma sokovala ci co :sweat_smile: :grinning: :grinning: a ja len tak z prce som dosla kuknut,ci nedosiel nejaky pacient :grinning:
a vies co je nahoda?ze moj mm isiel dnes prvy krat pit do mesta bezomna s kamaratom od kedy som tehotnaa :grinning:
ale uz idem hajat,len sa dokremikujem proti tym fujskaredym striam :sunglasses:
9. jan 2010 o 03:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :grinning:
tak píšem, aby som nespôsobovala zbytočné šoky, ráno ma zobudili maliari :grinning: :grinning: :grinning:
Som rada, že som nemusela čakať dlhšie :wink: :grinning:
9. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:

som si vas dnes medzi prontovanim a upratovanim precitala.. vcera som nejak nestihala uz...

ja si pametam Zakrutu... :grinning: :grinning: :grinning: vybavili sa mi casy u nasej dedinskej kadernicky Hildy ako vzdy v sobotu ked som sa isla dat ostrihat tak vzdy sa pocuvalo Pozor zakruta normalne mi v hlave vyhrava ta zvucka z toho.. :grinning: :grinning: :grinning: normalne ze "deja vu" :grinning: :grinning:

siou normalne ma z teba paty svrbeli..jaky napinak :wink: skoda tych maliarov... :unamused:

dnes som chcela ist robit cesnakove slimaky lebo chorej segre po nich dusa pisti, ale maminka sa na to podujala tak ja upratujem...
MM robi na byte - uz sa ide zacat obkladat kupelka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ja som taka stastnaaaa konecne sa to uz zacne podobat na normalny byt... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. jan 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a varime svieckovu dnes.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: maminina svieckova je najsamlepsia na svete.. :sunglasses: :sunglasses:
akurat asi idem rozmixovat zeleninu do nej... :slight_smile:
9. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, nel :slight_smile:

nechceš prísť aj k nám upratať a navariť? Závidím ti ten rozbeh :grinning: . Mňa dosť bolí bruch, takže sa len tak prevaľujem. Asi dnes budeme jesť vonku, ak mi to aj prejde, variť nemám z čoho a už nebude ani čas. :grinning:
9. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..bre ranecko :slight_smile:
..ake ste vsetky sikovne po ranu, u nas stale snezi a bola som vybrat postu, tot moja cela praca dnes, ale budem sa musiet vykopat k niecomu
9. jan 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

siouxie, vikendove sklamanie :unamused: uz som si myslela, ze si dalsia prekvapkana v nasej teme :stuck_out_tongue_closed_eyes: veeeeelmi som ti to priala.

v noci som takmer nespala, lebo som cakala na MM a pocitala, ze ako sa budem hnevat, podla casu, kedy pride a v akom stave. ale prekvapil ma, prisiel o tretej a uplne v pohodicke. okamzite som zaspala :grinning: ale o siedmej mu zvolnil budik a to ma uplne vynervovalo! musela som si ist po posledny sprety gumovy rozok s pomazankou, hodila sa naspat do postele, citala som si mile veci o porode a komplikaciach a potom znova zaspala. ale o 10,45 dalsi budik a dosiel realitak s klientom na obhliadku. velmi preciznu, mimochodom :grinning:

tak uz ked ste si docitali moj nudny denny program, tak este napisem, ze tlacim slane pecivo a colu, kym sa MM vrati s ranajkami z obchodu :angry:
9. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaarka, zaujimave rano
..moj siel do prace, ale kedze dve kolegyne neprisli tak tam maju veselo xixi, som mysella, ze pride skor, ale nepride :frowning2:
..aspon skocim do obchodu a spravim brokolicovu polievku so stiltonom
9. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s cim??
9. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s nivou v preklade :grinning:
inac ahoj kocky :wink:
9. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau dzou zou ou uuuu :grinning:
a to je štilton alebo stiltón alebo co?
9. jan 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stilton.... modry plesnivy syr :slight_smile: skoro take ako nasa niva :wink:
co nove? uz mas ranajko-obed? :grinning:
9. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sto rokov som tu nebola ako sa mate ?
9. jan 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..sorry, som bola niekde inde
..ano je to syr, co sa povacsine dava do brokolicobej polievky v UK :slight_smile: a je to plesnivy syr ako dzou spravne podotkla
..dzou, ako je u vas? u nas celkom husto snezi..som zvedava ako anglani preziju tuto zimu a my s nimi :grinning:
9. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sweet isto si tu dlho nebola.... ako?
slni no aj u nas snezi.... a tiez som zvedava ako to prezijeme s nimi uz mi to lezie na nervy :angry: a ja som zabudla kde to ty si vlastne?
9. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou :slight_smile: ja vam ten sniezik zavidim u nas konecne nasnezilo ale zacalo prsat a uz to nie je ono a ja ze si dnes pred domom postavime snehuliacika :slight_smile:
tak ja sa mam tak normalne oddychovo a ty ?
9. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez tak oddych :wink: no nezavid ja vam ten sneh kludne poslem .... oni sa tu s tym vobec nevedia vysporiadat , niektore cesty su v katastrofalnom stave :unamused:
9. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..my smev Bostone, Lincolnshire a ja som tiez zabudla kde presne ty...kdeze to byvate?
..ahoj sweet, my sme sa este nestretli, tesi ma :slight_smile:
9. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi nebola na to pripraveny tak to verim ze to cestovanie musi byt potom dobry nerv asi :grinning:
tak posli sniezik k nam my si odhrabeme pred domcekom a snad sa Slovenski cestari zobudia skoro a odhrabu cesty lebo aj tu sa spamatavaju akosi naopak odhrabavaju a plasia sa ked netreba a ked by mali zacat tak odrazu nie je nikoho :sweat_smile:
9. jan 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slniecko :slight_smile: dakujem za privitanie....podla mena sudiac......rozradostnis nam den ?? ach slniecko ake by to bolo fajn....nech uz je teda jar :dizzy_face:
9. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau sweet, tak dlho si tu nebola, ze som si musela doplnit nejake sweet, vcera to bola studentska pecat! :grinning:
dzou, ja som taka nevzdelana... :sweat_smile:
9. jan 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok