• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jééé, bibi, ja som také kalendáre robila pred Vianocami, ako darčeky (cez CEWE fuji). Z našich dovolenkových fotiek... a ešte aj podložku pod myš.
10. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning: krasny opis tvojho draheho :grinning: Moj ma zas nohy ako sklenarikova :grinning: ja sa nechytam....
No, ja mam taku pracu, ze pod nase kompetencie spada aj graficky vyzor nasej web stranky (ako nieze robim grafiku), ale zodpovedame za obsah a co tam bude a nebude a ako to bude vyzerat...v skratke...
10. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi a ja to zase tak trochu študujem :grinning: :grinning: :wink:
10. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to robim cez happy foto. A robila som aj vlani, to bolo prevazne zo svadobnych fotiek, lebo to bolo nedavno po svadbe...a teraz davam take rozne foto z akcii pocas celeho roka...ale uz sa mi nechce, zvysok dokoncim zajtra...
10. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny co preberate? my sme dnes mali peknu nedelu ... robila som mad.gulas a knedlu...konecne my vysla jak od maminky :dizzy_face: potom sme sa boli prejst v snieziku.. a teraz uz len oddych
10. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau, džou :slight_smile: a išli ste aj v kabátiku? :wink: :grinning:
10. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou, tak ty si tiez proficka :wink:

Inak babule, dnes som zase riesila taku dilemu, ze co to ma byt...akoze nie som z toho mimo, len uvazujem. Rano som mala mierne spinenie (take ruzove len), som prave 5 dpo a nikdy som to nemala, nezvyknem spinit pocas cyklu :unamused: No a tak som vyskusala ovu test, podla vzoru bab z grafov :grinning: a vyzeral skoro ako pozitivny :confused: To je sila, cooo?
10. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharri dosklo?ked hej budem pokracovat..

caute bibi a dzou :slight_smile:
10. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau pipi :wink:
10. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou hej :sweat_smile: som pisala ze sme kupili? si nepametam :confused: no som sa hnabila trochu ale ked mu je zima
10. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, doslo :slight_smile:
mate podla mna velmi pekne fotky, i ked UPLNE ine ako tie, co sme nafotili my :grinning: az normalne nechapem, ako sa da na jedno miesto pozerat tak rozdielnymi ocami.

MM ma sice "len" 187cm, ale tiez mame problem s koselami. nastastie ich vela nepotrebuje, tak ma asi tak dve spcialne - uzkeho strihu. nohavky boli tiez problem, ale MM uz pribera... :grinning: :grinning: :grinning: (ked sme sa spoznali, mal 76kg, vychrtlina, teraz ma 95, tak akurat :grinning: )
10. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj praveze potrebuje veeeela kosiel, slusnych nohavic a casto nosi aj obleky...

Ja mam moje svadobne len z atelieru :unamused: vtedy vonku straaasne lialo...su klasicke, sme tam len my s mm, ale podla mna su krasne :dizzy_face:
10. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nemam ziadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem nie, inde som čítala :wink: ale čo si pipi, aj my máme kabát...
tri roky som tomu bránila, ale potom sme cez známych dávali robiť v čechách hromadne pre viac rr. je taký tenší, navrchu má takú pogumovanú látku a od spodu flees. je skvelý. Dávam mu ho až pri mínusových teplotách. A pred dvomi rokmi som kúpila taký hrubý s vatelínom od trixie. Ten je u nás používaný od -8 alebo do extrémnych horských podmienok :wink:
.
ale na tom nie je nič na hanbenie. Nepáčia sa mi niektoré vyfintené "kefy", ale toto je o zdraví a najmä časom, keď je pes menej pohyblivý treba chrániť ľadviny.
10. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som sa divila ze si nepametam :sweat_smile:
ale tak svedci mu to :grinning: a triasol sa ovela menej :wink:
10. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, tak to sú rovnako vysokí, v podtsate. len ten môj tuči je väzba. A brácho je tiež taký vysoký, ale má 70 kg :grinning: Z našej strany sme všetci taký poloviční :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy mate takych vysokych mm? moj ma len 175cm :wink: ale ja mam 168 takze je to ok :wink:
10. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou a vy ste odkedy manželia?
10. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahaaaaa, to kabatiky pre psikov riesite. :slight_smile:
my sme pre nasho vyzliaka mali tiez, ale uz som ho predala. ani ho nechcel nosit, vadila mu gumicka na chvoste. a vyzliak ani nepotreboval, lebo aj pri minusovych teplotach nonstop behal.
no a jella ma kozusok teplucky, akurat jej musim do auta nosit deku, ked cestujeme, lebo chuda sedi na ladovej gumovej podlozke a cela sa trasie. ked vystupime, tak je to uz ok, zahreje sa :slight_smile:

inak jak sme si ju priniesli domov, to bolo 10.4., dychcala. par dni som si na to nevedela zvyknut, vadilo mi, ze pocujem ako dyha. proste dychcala, papula ovorena a lezala na dlazbe. uuuuuplne nepochopitelne :grinning:

a este jeden poznatok psickarsky:
naposledy na chalupe, ked sneh na povrchu zamrzol, jella si poranila cosi (asi lozko pri pazure) na kazdej labe. krvave chlpy. niezeby to vadilo jej, ale tak vadilo to mne :unamused: stretli ste sa s tym? myslela som si, ze sa to stalo preto, lebo z kopca brzdila, resp. tie pazury namahala dost. alebo to bolo tym, ze ich mala pridlhe?
10. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, nám sa to občas objaví, keď je zmrznutý sneh, tak sa to asi nejako poraní, je to ako porezané, ale nedá sa identifikovať kde presne. ale náš má dosť vysokú zrážanlivosť krvi, takže doma sme s tým už problém nemali. Vždy iba vonku na snehu a potom sa to zavrie.
10. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,dakujem som prekvapena ze sa ti pacia :sweat_smile: ...lebo su fakt uplne inee ako tie vase
ale mate tam niektore kusky,ktore chybaju mne do zbierky :wink:
este som poslala,ale v compe uz viac nemam,iba z oslavy :wink:
10. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou este nie sme :grinning: a ani tak skoro asi nebudeme
10. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, prepáč. :grinning: :grinning:
autor
siou, ved ja som to tiez neriesila. akurat bol vsade krvavy sneh, doma si to poolizovala a hotovo.

pipi, ale viac sa mi pacia moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj tebe sa viac pacia tvoje, ze? :grinning:
autor
az ked dzou narastu vlasy :grinning:
10. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari, aha ták, tak si to potom fakt netreba všímať :wink:
10. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak tak shaarka ma pravdu :grinning:
ja som sa s tymi labkami zatial nestretla
10. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,to je normalne,fotite tak ako sa vam paci :wink: mne sa moje pacia viac,lebo sme krajsi parik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, no to mas pravdu, ale tak kazdy sme nejaky (dufam, ze je to s ypsilonom) :grinning:
10. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, este otazka na teba - bola si na 3D alebo 4D? chystas sa? kam a za kolko?
10. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok