• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaarka,nebola som este,uvazujem o tom,ked tak isla by som na ten v 30tt,vtedy mi ma robit moj gynekolog ultrazvuk co je tiez dolezity..ale isla by som ku dankovicovi,ci k danovcikovi,ved vies :wink:
a neviem kolko ma to bude stat ale myslim ze 1000 sk cca..
zajtra alebo v utorok idem odniest moc,lebo sa mi nepozdava a dohodnem sa s dr.
chystas sa?
10. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziedla som tri taniere polievky aby shaarka nebola sama :slight_smile: a pecie sa mi v rure masko zo zemiakmi :dizzy_face:
10. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hojte, nemam sancu vas precitat od piatku :slight_smile: :slight_smile:
Tak ako sa mi tu mate?

Ja celkom fajne, piatok zacal "skvelo" - hned rano som to poserinkala s parkami, takze som sa vygrcala z podoby, od 10:00 do 13:00 som myslela ze zomrem - asi nieco podobne ako Shaarka a penicilin, ale potom to preslo, jedno auto na nas pockalo a o 15:00 sme vyrazili :slight_smile:
Chata bola super, parta ok, povykecavala som sa s maminami a jednou tehulou /boli tam tri male babatka/, chlapi boli viac-menej slusni, akurat ze pocasie moc nevyslo... Ale vcera sme sa presli po lopusnej doline aspon, ale dnes od rana prsalo, takze lyziari sa vytrepali na strbske a my sme cucali na chate... A najvacsi zazitok - do Kosic sme sli vlakom :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ahoj :wink: tak si mala asi z nás najpestrejší víkend (okrem Lenočkinej svadby :grinning: ). Jaj, tak by som niekde vypadla, keď ťa tak čítam... :slight_smile:

pipi, to kedy varíš? :confused: :grinning: ja som si šupla dva zavináče a som najedená :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavi ahoj...vitaj opat na MK :slight_smile:

Ja som piekla v pekarnicke ciabattu a dala som si len tak samu, este teplu s olivovym olejom...mnam :slight_smile:

A za cvhilku idem pozerat film na markize, tak sa asi pomaly lucim s vami....papa zatial (mohol by tu byt taky smajlik co mava :grinning:)
10. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa chystam na ten film, tak sa asi hned aj rozlucim :slight_smile:
Potom este nakuknemm....
10. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeej, cau vavi, tak som rada, ze ste v poriadku naspat :slight_smile:
10. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,ja ked nieco robim tak len vecer,ja ozivam az ked sa zotmie :slight_smile: mam to v genoch :wink:

vavi,som pred chvilou na teba myslela,jooj jak ti fajne isla by som dakde,ale cestovat mam zakazane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz vidis,preco nejem parky :sweat_smile:
co teraz milujem je chlieb alebo rozkove kolieska vo vajicku :dizzy_face: moj mm ma skvely recept a to ze:vajicko,kecup,mliecko,sol,korenie oregano vytrepat spolu a vyprazit na miernom ohni a k tomu ako priloha slany syr,napr.balkansky,feta a podobne a paradajocka :dizzy_face:
autor
nemame markizu :angry: o co som prisla?
autor
mnaaaaaaaam :grinning:
skoda, ze som prezrata :unamused:
10. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari,ze dracie vojny,take scifi ja nemusim :sunglasses:
10. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsie starsie pecivo,ja take mam,takze to si zazelam od mm na ranajky :slight_smile:
10. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, ako tak pozerám do programu, o nič neprídeš. :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou nova fotkes, pekne, stale blizsie a blizsie :sweat_smile: :sweat_smile:

Shaari hej aj ja som rada, nakoniec este dobre ze som ziadne oteplovacky netrepala - 1. nebolo mi treba 2. spat sme slo vlakom, tak neviem ako by sme sa pobalili :grinning:

Pipi fakt mas zakazane? To je skoda..... A tie rohlikove kolecka zneju fakt dost dobre :slight_smile:

A som zas spuchla, ani sa radsej nepostavaim na vahu - od zajtra sa zacinam krotit + idem pohladat cvicenie pre tehule - myslim ze v Metropole /kosicanky vedia/ to tam stale funguje :slight_smile:
10. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, a stále sa mi nepáči, budem meniť :grinning:
10. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning: :grinning:

Ja pofotim bruches mozno zajtra a tiez uz uvazujem nad zmenou :slight_smile: ...
Jedna zenska mala teeraz fotak a hodne cvakala, tak mozno tam bude nejakyt zaber pouzitelny, aby bola aktualna :slight_smile: aj ked - som presedcena ze ked tie fotky uvidim tak jej prikazem pod hrozbou smrti ich secky zmazat :grinning: :grinning: dost sa mi zvacsili licka a vyzeram ako pampruch ked sa usmejem :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky pozeram ze ste temicku potiahli uz riadne cez 1000 stran :slight_smile: co mate noveho?
10. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau, leni, už picháš? :wink:
10. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau lenci, tak hej, tu to zije :slight_smile:
Pozeram ze tento mesiac IVF? Ako ste na tom? Uz po? Ci? :slight_smile: Drzim palcuchy hrozne.......
10. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dotlacila som banan a teraz sa napchavam chipsami tixi :dizzy_face: a o hodinu masko,sioux inac ja teraz nevarim ale mm :wink:
vavi,isla by som aj cvicit,zakaz je zakaz :rolling_eyes: ale chod,urcite ti dobre padne :slight_smile:
10. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano prave dnes som si nadelila druhu inekciu este sme len na zaciatku uvidime co ako bude a ako to pojde ale hlavu mam cistu a to je velka vyhra :slight_smile: nech uz to dopadne akokolvek :grinning:
10. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, heheeeee :grinning: na hladanie som leniva, ale cvicit pojdem s tebou :wink:
10. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca cauuuu,drzim palce aj ja velmi :slight_smile:
10. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenca, drzime palce... asi kedy by si mohla testovat? :wink: :dizzy_face: este v januari?

vav, aj mne to ide hore, lebo zerem jak besna :unamused: a v mudrej knizke som sa docitala, ze podla vychodiskovej vahy by som mala pribrat max. 7 kg... a to neviem, jak docielim :confounded: :grinning:
10. jan 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, držím palce a veľmi sa teším, že si pozitívne naladená :dizzy_face:
10. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka neviem ako to pojde :slight_smile: v dvoch liekoch zo stimulky som citala ze sa nesmu pri mojej diagnoze takze netusim co sa stane :unamused:
10. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no jaka si nam ty krasavica :slight_smile:
Pekna fotkes......

Shaaaar a necitaj hovadiny :wink: hlavne ze ti chuti a tes sa ze maly v brusku rastie... Ozaj - uz mate pracovne meno pre prcka?

Pipi kde to prosim ta do teba ide? :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca,ddufam,ze vsetko pojde ako ma,treba pozitivne mysliet :dizzy_face: a co pichas?ja som mala vtedy gonal..

shaarka,vave,uz mate vyhliadnuty kociar,ste rozhodnutee?
10. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav :grinning: :grinning: tak dík, ale dala som tam krčmovú fotku, nech mám konečne niečo veselé. Ostatné mám skoro všetky dovolenkové alebo s pesom a na 99 % mám slnečné okuliare :grinning: a z tejto krčmovej som odsekla okrem iného aj môj vypitý pollitrák piva :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi ja nemam este, poskulujem nad tym Takom, ale definitine sa rozhodnem az po navsteve Polskeho Noweho Targu :grinning:
Siou nemas zac :wink: Joj inak tie vanilkace nakoniec na druhy den nejak potuhli, aj prevoz prezili, takze som sa tesila, veeelmi dobre padli :slight_smile: :slight_smile:
10. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok