• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pipi ano aj ja mam gonal a myslim pozitivne to je jasne ale veru ked som videla v tych papieroch dve diagnozy ktore som mala a interakciu lieku hehe nebolo mi vsetko jedno :astonished:
10. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux,fakt pekna foto,tuto si nechaj :slight_smile:

vave,tha kde?no predsa vsade :grinning: co znamena pracovne meno pre prdka?
10. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, pipi, dík a nechám :wink: :grinning:
10. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :slight_smile:

Tak Shaarka pisala tusim este v piatok ze si dala zavazok vybrat meno pre maleho, aby ho vedela konkretne volat, tak som chcela vediet ako momentalne sa dohovara brusku - aj my zatial mame pracovne meno Vanda :wink:
10. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vanduška, Vanduška! :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, no ten film na markize, nic moc :unamused: A to som sa tesila, ze si pozriem dobry filmik....
10. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj no vavi co som postrehla tak myslim,ze dnes mu hovori Teo :grinning:

lenca,aha a ake?
10. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie, aj ja by som chcela byt taka pekna ako ty! :grinning:

hej, pracovne meno som vymslela frantisek. MM sa zasmial a prebil dexterom.
ale inak od vcera maleho volam Teo, skusam, ze ako to znie, ci si nahodou nezvykneme... :wink: Dexter sa u mna neujal :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi,no uz len ten nazov a potom som sa mrkla na net,co to za film ,ja scifi nemusim :wink:
vanda je zvlastne meno,nedala by som ho , ale pekne je :slight_smile:
10. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, dooosť, zmením fotoooo :grinning:

Shaar, inak mne sa Teo veľmi páči. Od filmu Vincent a Theo (o Van Goghovcoch). :slight_smile:
10. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi adenom hypofyzy a este hyperprolaktinémia ale vsetko uz preliecene vdaka liekom ktore mi vsak teraz vysadil dr z centra :slight_smile: taaak uvidime
10. jan 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Vavi vitaj doma :slight_smile:
siouxie, mas peknu fotku a roky by som ti ani omylom nehadala..no krasavica :wink:
..a mne sa meno Vanda paci...mali sme susedku, na tu dobu nezvycajne meno
10. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, MM zaganil na mna, ked som mu povedala, ze to mozno bude vanda :grinning: zavidi :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenci ahoj,

drzim palce na IVF,kedy presne ides? dlho som ta nevidela...ak budes mas chut pokecat tak nas dobehni kuk. drzim ti palce moc :frowning2:
10. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenca, co beries na stitku?

ja kociar vybraty mam, spolieham sa na tu bexu. a ked nie bexa, tak potom nevieeeeem :unamused:
10. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa viac paci bruno ako teo :wink:
10. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka euthyrox 75 :slight_smile:
10. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari :grinning: pozdravujem mm :wink:

Teo je pekne, ale Oskar sa mi asi paci trochen viac :slight_smile:
10. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenci dala som ti tam zleho smajlika, opravujem :slight_smile:
10. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy ste ale potvory! :grinning:
ved este nic nie je rozhodnute... :slight_smile:

lenca, aj ja :slight_smile: akurat zajtra sa chystam na krv, ale nevolala som dopredu, tak neviem, ci ma vezme :unamused:
10. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka euthyrox je super vec v tehotenstve hlavne ak mas problem so stitkou jeho nedostatok by mohol mat fatalkne nasledky :frowning2: irsina pohoda nic sa nedeje som si ani nevsimla toho smajla :slight_smile: a nebola som tu dlhsie lebo som nejak nemala naladu ani chut nieco prispievat :slight_smile: ale teraz uz pohoda
10. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz teraz mam takeho tucha, ze teo a vanda budu do seba :grinning:

ja som sa o 19 prepchala palacinkami a teraz som si naliala acidko v domneni, ze sa strasne zdravo stravujem.
vylezena z vane, mam baranceky na prstoch - poznate?
a pojdem si lahnut, zajtra vstavame 5.45... brrrrr
ale ako sa hovori, ranni ptace, dal doskace...

moj den blbec ma nepresiel, aj preto bude asi lepsie ked zaleziem a pojdem spat.
zajtra sa pokusim napojit...

bru noc
10. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teo a vanda, to je krásne... :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Chrob, tak dúfam, že zajtra budeš mať lepší deň a konečne pokecáme. :wink: Dobrú a aspoň trocha príjemné vstávanie zajtra ráno ti želám (ak sa to dá...).
10. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak len dufam, ze mam dobru davku nastavenu od zaciatku tehu (25, 37,5 a nakoniec 50. predokladam, ze po zajtrajsom odbere mi zas zvysi)
10. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm vies toto ja nepoznam lebo mne krv vzdy sedela mala som ju v norme akurat ma tlacilo na krku ako by ma skrtili a mala som pozitivne sono zvacsena stitka zhruba 3ml na kazdom laloku
10. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chrobi, baranceky :dizzy_face: to ma naucil moj prvy frajer :grinning: ktory ma (a moju :sweat_smile: ) zhodou okolnosti volal ovecka :grinning:
neboj, ked sa vyspis, bude lepsie :slight_smile:
ze teo a vanda... :sunglasses: hehe
10. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrob tak zajtra bude urcite lepsie, a palacinky by som dala hned, mnam ! Aale mam tusaka ze po strede (testy na cukor) mi naordinuju dietu, neverim ze tolko sladkeho, co som pozrala, na mne nezanechalo stopy :confused:
10. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teo a vanda, keď budem mať dvojičky :grinning: :grinning: :grinning:

idem ja do vane, dievčence, ešte potom pozriem na prime povedz, kto ťa zabil (dosť veľká sranda :grinning: ) a pôjdem drichmať. Dobrú a krásny večer všetkým. :slight_smile:
10. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie :grinning:

lenci, no teda!
aj ja som mala na sone rozdiel - jeden lalok 2x taky velky ako druhy (PL: 1,94x2,03x5,40cm, objem 11,171ml,
ĽL: 1,48x1,48x4,30cm, objem 4,954ml). tiez ma tlacilo, hlavne ked som lezala.
ale predstav si, ze po mesiaci najnizsej davky sa stav zlepsil a na dalsej kontrole boli laloky takmer rovnako velke, v norme :slight_smile:
10. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo pokial viem tak kazdy lalok by mal mat od 3-6ml aaa mne sa to prvy krat tiez trochu pohlo dole ale nie o moc a ano presne tak aj ja ked som lezala ma islo zadusit a po dakej dobe sa mi to zas vratilo na 9ml oba laloky takze nasledovalo dalsie zvysenie davky zacinala som na 50 euthyroxu ale u mna krv stale v norme :frowning2: a tiez nemam klasicku nadvahu zvykne ma zavodnovat ale nemam dako moc kil navyse hoci je pravda ze dost makam a strazim si stravu takze to je moja patalia so stitkou :slight_smile:
10. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok