• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
hm... to je sice asi uz do temy o stitke, ale uplne ta chapem. ja som si to posrala, lebo som s tym roky nerobila nic. a teraz mi je to luto, nemusela som tolko nabrat. je pravda, ze som necvicila, ale stravovala som sa velmi pekne. lenze ja som priberala aj zo vzduchu, nehovoriac o nonstop zapchach, na ktore som si vlastne zvykla.
tak hlavne ze to uz mame pod kontrolou :slight_smile:
10. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezavidim vam :unamused:
maso a zemiaky mam uz v brusku a asi si pojdem umyt hlavu,jooj jak sa mi nekce :astonished:
10. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranecko...
to vstavanie nakoniec nebolo take tragicke.
uz v praci zarezavam.

co mate dnes na plane?
bratislava hlasi -1stupen a zamracene...
nastastie zatial nic z neba nekyda...
11. jan 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, :slight_smile:

chrobi, tak? vyzerá to na lepší deň?
11. jan 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko...

ja mam od vcera hnusny herpes pod nosom :angry: :angry: prvy krat v zivote mam herpes a na takom debilnom mieste... :rolling_eyes: :rolling_eyes: ako uznavam, na pere by to bolo ovela viac viditelne ale ked idem utriet nos nie je to bohvieco... a pritom ani chora nie som.. nechapem z coho sa mi to vyhodilo :unamused:
11. jan 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :unamused: herpes je prejavom oslabenej, zníženej imunity, ale nemusí sa prejaviť iba pri chorobe, ale aj po nejakom strese, náročnejšom období.
A možno je to iba reakcia tvojho organizmu na tie choroby, ktoré boli okolo teba. Ja som tiež ešte herpes nikdy nemala, ale predpokladám, že ten vírus v sebe mám, ako väčšina ľudí :unamused:
11. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou hej, myslim ze to mam z toho ze som bola vystavena chorobam okolo seba.. mozno ma nieco obchadza alebo co... :unamused: ale citim sa v pohode... len ten neprijemny pocit pod nosom-asi som nejaka precitlivela ale fakt mi to vadi to divne mravčenie pod nosom.. a vcera mi mama dala na to nejaku mast a otras, radsej to nebudem nicim potierat ta jej mast mi to nechutne rozmocila ze tie pluzgieriky vypadali potom uplne uzasne... :unamused:
11. jan 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: je to nepríjemné, to verím... Ani neviem, čo sa teraz na to používa, kamarátka mi pred rokmi ospevovala čosi, čo sa tu na chvíľu objavilo a potom zmizlo, jej to aké jediné rýchlo a účinne zaberalo. Ale myslím, že u každého je to odlišné.
Možno nejaké čajíky by ti urobili dobre (aspoň na duši :slight_smile: ) alebo čosi na podporu imunity, aspoň pre dobrý pocit a aby si zahnala chorobu... Echineaceu, napríklad.
11. jan 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píšem ako trúba už od rána :sweat_smile: echinacea...
11. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Nellie to je fakt neprijemne. Mne sa herpes robi vacsinou na pere a vtedy idem skapat. Nenavidim to :angry:
Ja pouzivam toto: http://www.konecoparum.cz/sk/opary.php?akce=faq_compeed
Vyskusala som uz vela masticiek a neviem coho ale s tymto som zatial najviac spokojna. Len je to dost drahe :unamused:
11. jan 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, Lenuš :slight_smile: Compeed sú výborné veci, mám od nich nejaké pedikúrové srandy :wink: Som nevedela, že robia aj náplaste na herpesy :slight_smile:
11. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seruste, nellie, mrzi ma tvoj herpes stav, nie je to nic prijemne, som ho mala parkrat ale na pere.
compeed je fajn vec a mne zo zaciatku zaberal trapny herpesin - to bol taky gel v tubicke malinkej.
a ako prvy pomoc som si vzdy dala zubnu pastu.
podstatne je to neskor vysusit...

siouxie, ani neviem ci bude lepsi den, snazim sa, ale su veci, ktore neviem vyhnat z hlavy :frowning2:
11. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko damy :slight_smile:

tak aj ja sa k vam dnes pripajam uz z prace...joj, ale sa mi nic nechce, sakra leniva som nejaka v poslednej dobe. Asi po tych sviatkoch a tolkych dni volna. Dnes idem este aj na taliancinu. :unamused:
11. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa siou... zabudla som pozitivne ohodnotit tvoju fotku :wink: konecne mam jasno, s kym mam tu cest :wink:
11. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob, čo to vidím? San Fran? Krásne... :slight_smile:

jé, bibi taliančina? z radosti alebo nutnosti?
11. jan 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooojjjj, bolo to davno, ale ano, krasa. najuzasnejsie mesto na svete (a to som asi najhorsi patriot akeho poznam :grinning: ) este sa tam niekedy musim dostat... bola si?

taliancina je fajn, ale vacsinou sa ju baby ucia kvoli chlapom, ze? (aspon take mam ja skusenosti okolo seba... :sweat_smile: )
11. jan 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: chrob, nebola, ale veľmi by som chcela. Toľko som videla dokumentov a čítala... :slight_smile:

kvôli chlapom? to by mi nejako nenapadlo :grinning: Ja sa gréčtinu neučím kvôli chlapovi :grinning:
11. jan 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:
11. jan 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma podrz!

ty si chces citat dakych platonov v originale??? :wink:
mam kamosa, co vystudoval klasicke jazyky (latina a grectina) a ma sa velmi dobre, ma to potencial... ale len v ramci tlmocenia a tak...
u nas je grecko zakazana tema... :frowning2:

a kamosky sa na taliancinu prihlasili kvoli tomu, ze cez skype sa zabuchli do nejakych machov :wink:
11. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrob, moja dobra kamaratka zije pri SF, mozno ju pojdem tento rok pozriet, ak nam to vyda...:wink:

Siou, taliancinu sa ucim, lebo chcem a lebo sa mi paci vsetko, co sa spaja s talianskom :slight_smile: A este preto, lebo som chcela si vediet prelozit aspon jedalny listok, ked sa v taliansku nachadzam. Idem do druheho semestra, takze uz ake take zaklady ovladam :wink: A tiez by mi nenapadlo ucit sa ju kvoli chlapovi :grinning: To mozno, keby som mala 15-nast :grinning:

No, prave som nas s drahym objednala do ferticentu :wink: Radsej by som bola, keby to islo prirodzene, ale....no co uz.
11. jan 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob, ale ja sa učím novogréčtinu :wink:. A filozofov mám radšej moderných, ako klasických, hoci väčšinu múdrosti vyprodukovali už tí klasickí :grinning: :grinning:

Ja sa ju učím z rovnakého dôvodu ako bibi taliančinu. Aj keď je pravda, že Taliansko ma fascinuje rovnako Grécko, kuchyňa ešte viac. Ale jazyk sa mi zase viac páči grécky (a španielsky). :grinning:

Bibi, vitaj v FC, aj ja tam patrím :sunglasses: Akurát vo štvrtok idem na kontrolu.
11. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, kamoska tam tiez chodi, zatial je spokojna...
ono, sprav vsetko pre to, aby si mala ciste svedomie, ze si spravila maximum...

a frisco vrelo odporucam! aj ja tam mam kamosa... mozno raz... este... pojdeme :wink:
11. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, madeline :slight_smile: a ty sa máš dnes ako? :wink:
11. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, talianska kuchyna, mnam mnam, si mi narobila chute Siou :wink: Ale grecko sa mi tiez paci, konkretne grecke ostrovy.. :dizzy_face:

Siou, ides opat na ivf? Ja som sa objednala o 2 tyzdne, aby som bola v polke cyklu. Ano, na FC som citala vela pozitivnych reakcii. No, u nas je to tak, ze samozrejme moze sa stat zazrak, vid ine priprady, ale na prirodzene otehotnenie mame mizivu sancu. Stale to skusame prirodzene a aj budeme dalej, ale pomedzi to chceme vyskusat aj umele, aj ked bojim sa toho...a ovela radsej by som sa tomu vyhla. Ale svoje dietatko chcem mat a pokusim sa preto spravit maximum.
11. jan 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rano sa mi nechcelo klasicky vstavat :wink: a za zhruba 30 min. mame poradu a tak sa mi tam nechce ist a k tym jazykom, ja som chodila 2 roky na spanielcinu do jazykovky, pretoze je to super jazyk a dokonca na vyske som si dala spanielcinu ako druhy jazyk, takze aj nejake odborne vyrazy som pochytala :dizzy_face:
11. jan 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad, španielčina :dizzy_face: dúfam, že raz v živote sa k nej ešte dostanem...
ja som pôvodne francúzštinárka a angličtinárka, nemčinu som sa nikdy neučila. Iba pasívne v rámci tv, čomu sa u nás nedalo vyhnúť... :grinning: jáj, no a samozrejme ruština, tú som zbožňovala :slight_smile:

bibi, mala by som ísť na druhé, ale ešte mám čas. Potrebujem nejaké kontroly a vyšetrenia porobiť a niečo z toho mi budú robiť aj v FC :wink:
11. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes ku podivu dobre vstala...
ale uz vidim, ako o 21 budem zaspavat - a to sa pipimiska bude akurat prebudzat k nejakej cinnosti :wink:

co budete dnes varit? ja mam na obed este zvysok segedinu a na veceru planujem zbuchat trochu falosneho gulasu. sa mi nejak zaziadalo. draheho som sa ani nepytala, uvarim a bude. ak sa mu nebude pacit, nech neje. ine nedostane :grinning:
11. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob :grinning: a čo tam všetko dávaš? Ja vôbec neviem, musím ísť teraz niečo vybaviť a cestou nakúpim. Len netuším čo :sweat_smile: :unamused:
11. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovensku tocenu poprazim na cibuli, zasypem paprikou sladkou, rascou drvenou a podusim chvilku. pokrajanu papriku a paradajky... dusim... pretlacim cesnak, zalejem vyvarom (beznym slepacim bujonom), nakrajam zemiaky a varim. a dochucujem kecupom (pretlakom), majorankou, ciernym korenim a solou podla potreby a NIC VIAC a k tomu len chlebik. mnam!

ale to nie je z kategorie zdrava strava, ktoru preferujes siou... takze... hm...
sprav cestoviny so spenatom... co povies?
11. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa na vyske ucila aj spanielcinu aj rustinu, ale uz z toho nic neviem :unamused:

Siou a kvoli comu vysetrenia? A to podstupujes ty, alebo tvoj manzel. My sme zatial mali len take klasicke, v ramci mojej gyndy - mne HP, folikulometria, chlamydie a ueroplazmy, vsetko ok. Ovulujem aj ked na 18 dc. Ale mam kratku LF, to sa chcem este poradit, ked pojdem na kontrolu k mojej Dr. A drahy - oligoastenoteratozoospermia :confounded: (pocet 4 mil/ 1ml, objem 4ml, pohyblivost B, morfo 30% dobrych), robili mu HP - ok a kontrola u urologa - vsetko ok. Takze pricina neznama. :angry:
11. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok