• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nell! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mogvaj :grinning: :grinning: :grinning: my to dodnes používame :wink: :grinning: Ale neverím tomu prirovnaniu, musíš mať krásne veľké očiská :wink:
11. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer vospolok.
siu, ty chodis do tejto temicky? a ja ze preco je tema "Ferti" niekde v prepadlisku. :grinning: ale pre mna by tato tema tiez bola asi akutalnejsia.
11. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja keby sa nenamalujem tak sa ma kazdy pyta ci som chora.. :grinning: :grinning: :grinning:
ale za to si mozem sama, nemala som si taky image vytvorit... :grinning: :grinning:
bez spiraly mam mihalnice ako potkach chlpy okolo rite... :grinning: :grinning: to som vam uz spominala :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, flos! :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: ja tu smrdím už nejaký ten mesiac a predtým som síce smrdela ešte dlhšie, ale potajomky. Ale ma tu odhalili a asi na tretí pokus aj donútili k prejavu. Tak sa teraz prejavujem dosť intenzívne :grinning:
Je tu veselo, lebo väčšinou sa tu vôbec nerozoberá plodenie. Teda občas áno, ale s humorom a nadhľadom (si myslím). :wink:
11. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja sa tiez rada pospiralujem :grinning: vtedy mam vacsie oci priam ociska
..ale teraz len ked niekam idem, ked som doma sa mi moc nechce o seba az takto vo vyssom levely dbat
11. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ja má zase také oči, že nie je kam maľovať :grinning: ako teóriu ovládam, takže čisto teoreticky by mi to asi aj pomohlo, ale ruky mám asi ako tvoj m. nohy (syndróm :wink: :grinning: :grinning: ).
11. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to je nieco pre mna. ja som tu tiez paparazovala, pisali sa tu recepty na falosnu svieckovu, o spolocenskom tanci a take ine veci. tak sem mozno zabrusim, ak mi ostatne kočky dovolia. :sweat_smile:
11. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite áno, bude tu veselšie. Tak dievčence, toto je kolegynka z FC s mojím obľúbeným nickom :wink: :grinning:
11. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute :slight_smile: hlasim, ze som zozrala cestoviny s brokolicou a ze vraj syrovou omackou. ked som do 2 crievok taveneho syra pridala trosku mlieka, korenia a rozmixovala, to by bola syrova. ale ja som tam nadrbala milion cesnaku a tak som kazde susto cestovin musela zapijat, lebo stipalooooo!! :grinning:
mnam :slight_smile:
som si vas precitala k veceri, dik :wink:
11. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar :grinning: vidím, že používaš cesnak ako ja. Aj ja už mám svoju dennú dávku v sebe. Dala som do omáčky k tuniakovým cestovinám (áno chrobulka, cestoviny... :grinning: ).
11. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, inac nick vznikol preto, ze mi nechcelo zobrat dalsie ine nicky, suvisiace tak trochu s mojim menom. tak som tam hodila toto, ze to iste nikto nema, no a nemal. :o) lebo podla nicku by vsetko, co napisem, bola len prazdna fraza. ale ja pisem take rozvazne a zmysluplne veci predsa, ze? :sunglasses:
11. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siouxie naaaaaaahodou - nesmrdis.. :grinning: :grinning: :grinning:
jaka sranda ze aj vy mate zauzivany vyraz Mogvaj.. :grinning: :grinning:

keby ste videli ked som si prvy krat robila tekutu linku - mala som ine EKG urobene na viecku :grinning: :grinning: :grinning:
ale to nepouzivam, lebo to vypadam ako vypluta ked si ju dam... :grinning:
a hej nechcem aby tu daco smrdelo ale uznavam ze mam celkom pekne oci.. :grinning: :grinning: len mihalnice nie, ale spirala s nimi urobi divy.. :grinning: :grinning:

a ked si spomeniem na prve pubertalne licenie.. obycajna cierna ceruzka - naslinila som koniec a uz aj som machlila a riadne na tu dolnu vlku cast oka a ked sa to rozmazalo som bola kraasna.. teraz by ma isto zaradili ku EMO stylu :grinning: :grinning: a spiraly som si davala tolko ze som mala mihalnice zlepene do 3 chlpov ale myslela som si ze no ale aka som ja kraaaaaaaasna.... :grinning: :grinning: :grinning:

floskula ahoj... :wink: nepaparazuj ale pridaj sa ku nam :wink:
kazda nova tvar je tu vitana... :grinning: :grinning:

tak napis daco o sebe :wink:
11. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, ale nenachaj sa rusit v debate. boli ste pri sminkovani. ja drzim ceruzku na tom nezaostrenom konci a tak si bez mihnutia oka nou prejdem popod oko a vsetci su v soku, ako to dokazem, lebo inak sa mi dost trasu ruky. :confounded:
11. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos, áno presne tak a práve o to je to vtipnejšie. nehovoriac o tom, že dnes väčšina ľudí používa samé floskule ani o tom nevedia :grinning: mňa to hneď pobavilo a zaujalo :wink: :wink:
11. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočandy! Rada sa pridám, ak teda môžem. Čavesíno siouxie, floskula, tak som vás predsa niekde vykutala. Je to tu fakt o niečom inom ako v iných témach, tak sa rada vterknem.
Inak o tých očiach, ja keď ich nemám namalované sú jak vypálené baterky. Dosť dlho sa ma drahý ráno ľakal, teraz si na tú zrúdu vedľa seba už po toľkých rokoch zvykol. No čo mu iné ostávalo, keď si ma už obesil na krk! :grinning:
11. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, bubul :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
floskula fakt genialny nick... :grinning: :grinning: :grinning:
ty si jak copperfield s tou ceruzkou :grinning:

shaar sa chystas do boja proti upirom..? :grinning: :grinning: ale "nech zije cesnak" ja ho tiez milujem a pcham pomaly aj do palaciniek.. :grinning: :grinning:
moja mam kedysi strasne malo pouzivala cesnak ale uz sa pri mne naucila a nastala u nas cesnakova era... :grinning:

Shaar vidis to?????? behom 10 minut 2 nove tvare.. no jake super.. bubulka vitaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, no tak pracu mam rovnaku ako siu, teda vlastne neviem, ci vam ona povedala, co robi. mam 37 rokov, mam VS vzdelanie, som hudobne nadana, zdravotne nezavadna, cislo topanok 38, vyska 170, vaha okolo 60 kg, krasavica na pohladanie :grinning: :grinning: :grinning: , no proste dobra partia. :grinning:
11. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moment, moment nell, ale vďaka komu? :grinning: myslím tie tváre... :grinning: ale zase budete mať robotu, sú to ružové ženy :grinning:

ups a ja zase zle skloňujem, že to malo byť floskuly? :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, ano, priliezla som sem za siu, to je vernost kmenu, vies? my Siuxovia... :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
flos ty si chodila na školu v ba? tak si asi bola o tri ročníky vyššie ako ja :sunglasses:
11. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej zasa ruzove busty.... budem z vas mat galimatias :grinning: :grinning:

vy ste nejake moc zohrane mam pocit ze vam narusam debat :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, ja len ťahám info :wink: :grinning:
11. jan 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, ja som chodila na dve skoly, ani jedna nie je v BA. :grinning:
11. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy som bola prejedena??? som hladna... :sweat_smile:
ja mam asi pasomnicu :grinning: :grinning:
idem si urobit asi hot-dog :grinning: :grinning: este ze tu nie je vavenka ta sa nekamarati od piatka s parkami :grinning:
11. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, ty si domaca, ty nemozes rusit, clovece. inac baby, ked som pisala o tom malovani oci, podla mna kazdy ma take nejake vecicky, resp. drobnost, ktoru robi inac, lepsie, alebo zaujimavejsie ako ostatni. mate nieco take? ja viem vydavat zvuky ako zaba a viem namotat dlhu nitku s cukrikom na konci tocenim jazyka v kratkej rychlosti tak, ze cukrik mam hned pri ustach. :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou robis vysluh??? donesiem nejaku heligonku riadne silnu a zapneme ju floskuli do tvare, nech ma riadnu atmosku :grinning:
nellie, kedy si bola prejedená? :grinning: :grinning: pripomínaš mi pipi :grinning:

flos, tak nič, no... :grinning: :grinning:
tak to je moja trauma z detstva. raz na mikuláša som sa ako škôlkárka na karnevale ako Karkulka zúčastnila takej dementnej súťaže, na nitke bol ale cukor (kocka). Vôbec mi to nešlo a pomáhala som si rukami. stála som posledná v rade a mám zoho fotku. všetci sa mi smiali :angry: :grinning:
11. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups halogenku nie heligonku uz mi z vas vyhrava :grinning: :grinning:

siou no hej bola.. :sweat_smile: :sweat_smile: hold PMS je svina.. :grinning: :grinning:

floskula som vybuchla :grinning: :grinning: :grinning: ked som si ta predstavila s tym jazykom.. mas nejak vela spolocneho so zabou :grinning: :grinning: zvuky jak zaba a aj mrstny jazyk ako zaba.. :grinning: :grinning:

ja viem tak zvlastne nechtami o stôl vyklopkavat taku jednu melodiu - a nikto kto to skusa to nevie :grinning:
a este viem straaaaaasne rychlo povedat "kameraman dokameramanoval" schvalne skuste to vyslovit ci vam to pôjde.. malokto to vie.. ale zas ked to vidite napisane je to jednoduchsie :grinning: :grinning:
a este viem tak nechutne vykrutit palec do opacnej strany - ale ked to sa tak zle opisuje... :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok