• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
a este vieeeeeeem.. straaaaaaaasne rychlo klipkat ocami.. chlapi z toho byvaju vacsinou paf.. :grinning: :grinning:
ze to este nevideli.. a preto ma par kolegov vola babika.. :grinning:
11. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie... :grinning: :grinning: :grinning:

ja nič neviem :unamused:
11. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viém! škúliť :grinning:
11. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som tu aj s kamosmi inak... ja, parka a rozok a horcica :grinning: :grinning:

mnam bezlepkove viedenske parečky... :dizzy_face: :dizzy_face: inak baby dam vam tip ak budete kupovat kupovat parky pytajte si bezlepkove, lebo tie su najkvalitnejsie kedze v nich maso nesmu nahradzat mukou :wink:
11. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, ved som aj rozmyslala, ze ci tu heligonku spominas preto, ze pisem o mojom hudobnom nadani. :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, čo?? povedze to ešte raz! to druhé slovo: ja,...
11. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie no vidis to... inak ja som vzdy zavidela kazdemu kto vedel skulit tak ze dal oci uplne do vnutornych kutikov, ja som to nikdy nevedela... :sweat_smile:

a moj kamos vedel viecka vyvratit uplne dohora.. fuj plasieval nas tym vo vlaku vzdy cestou do skoly - otocil sa, vyvratil dohora tie viecka a potom ked sa na nas pozrel no fuuuuuuuuuj to krvave vnutorne viecko navrhu - neviem ci som to opisala dost presne a chapete ako to myslim .. :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, ty si strasne sikovna. tolko veci.... ja palce neviem vykrutit vobec, som to uz skusala, to mi nejde absolutne. a keby som skusila klipkat ocami, tak dostanem do nich tik :grinning: a skusit skulit, to by mi tak urcite ostalo oko, siu.
11. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj :confused: . ale čo si to povedala...? Parka? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou nechapem.... co mam povedat este raz :sweat_smile:
nell, viem presne, videla som to niekoho robit, alebo si zapakou podopreli horne viecko o dolne a tie oci vyvratili, no hroza. som sa nikdy radsej nepozerala, aby sa mi nesnivalo.
jaaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: siouxie som zabudla ze ty si taka ANTIPARKISTKA.. :grinning: :grinning:

ale aka je fajnaaaaa.. stavnataaaaa uplne bozska chut na jazyku :grinning:
11. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale s...ť na párky, ale tá párka?? :grinning: ten párok, nie? :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
floskula ja som na tom bola podobne.. vzdy som bola z toho traumatizovana.. ale sice potom som si zvykla a nic to so mnou nerobilo.. on ich vyvracal pocas tych rokov co sme spolu cestovavali skoro kazdy den.. to bol taky Miso blaznivy... :grinning: :grinning: :grinning:

ale ze so zapalkami... :sweat_smile:
11. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos, to s tým palcom viem asi aj ja. Hovorí sa tomu hypermobilný syndróm a ja to mám. Rúzne časti tela sa dajú použiť nie celkom prirodzeným spôsobom (noha za hlavu bez predošlého cvičenia a pod.) :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby ste vedeli, ú je na klávesnici nad ô, a ja nemám prstoklad... :grinning:
11. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas mame zeny parky... :grinning: :grinning: ja to tak od decka pouzivam ze "ta parka"... :sweat_smile:
az teraz som si uvedomila ze hviezdoslav by ma za to po riti vyplieskal :grinning: :grinning:

parok to mi az divne pride... :sweat_smile:
u nas sa este pouziva "vypit tabletku" a este viac takych je ale uz ma to nenapada.. :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ludia robia vselico, aby zaujali. :grinning: naposledy som videla na nemeckej superstar, ze jeden chalan dobehol z mokrym flakom na rifliach, ze musel tesne pred vystupom pred porotu cikat a nestihol si ho otrepat, tak mal flak aj na rifliach. ale asi nezamyslal, ze prave tym zaujme. :grinning: :grinning: Dieter Bohlen potom ukazoval, ako si ma na wc otrepavat nadobicko. :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tá párka je dosť drsné, asi ako dva okná :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou sak naco stale machrujes s tou interpunkciou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

inak dobre si ma sprdla s tou parkou :sweat_smile: idem si asi dat nejake online diktaty... :pensive:
a to som na zakladke pisala na same jednotky diktaty...
11. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac siu, schvalne ci spizujeme podobne temy. ja okrem ferti tuto temicku, potom Slovenky a IVF v Reprofite, obcas bylinkarka Kopacova, a uz ani neviem.
11. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to sa u nas tak nespisovne pouziva...na moje ospravedlnenie :grinning: :grinning: :grinning:

floskula a videla si tu trapnu zensku co si strcila do vydavacky pistalu a potom piskala pesnicku? :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, ja preklelp nevnimam, len ked pracujem. tak mne nevadi ani ta parka ani dva okna. :grinning:
11. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kopacovu som aj ja smirovala.. teda myslim tu temu.... :wink:
a ja som u tej tety bola aj osobne....
no prisiel mi drahy, idem sa venovat. potom este kuknem, babule. :wink:
flos :wink: :grinning:
ten reprofit je aj u mňa najčastejší (aj tú druhú dosť často pozriem, hoci mám na to trocha svoj názor). FC už len najmä kvôli príslušnosti :grinning:

ale tak inak, ako som šmírovala tu. Tu som ich mala rada a ešte som ich ani "nepoznala". ostatné témy skôr kvôli informáciám a zo záujmu.
11. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny... co tu nove?
ja mam nove ze mm si nasiel praaaaaaaaaaaaaaaaaaacuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: joj tak tesim... dnes isiel prvykrat do agency ze vyskusa a uz aj robi dnes od 14-22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džou, blahoželám! :slight_smile:
11. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie a este ma mas rada aj ked jedavam parku??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

dzou ahooooj :slight_smile: :slight_smile: tesim sa s tebou, gratulujem ku robote drahemu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

floskul tak sa venuj pekne :wink:
11. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, ja viem, nemyslela som to zle na teba :grinning: :wink:
11. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok