• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
Jeeej lenoc maly je zlaty :slight_smile:
Ja som taka zvedava ako budu vyzerat ti prckovia, ktorych mame v bruchach :slight_smile:

Inak sa vam musim pochvalit: som od poljednej s mini prestavkami zehlila az to stvrtej ! Som pozehlila este aj veci, ktore mi stali v kosi od leta - a neznasam ich zehlit - vychodnarky - priam nebirujem toto robit :grinning: :grinning:
A este som upratala jednu policu na ktoru som sa tiez uz nejaky ten piatok chystala, premerala nabytok v malej izbe - ze ako to poposuvam v ramci buducej detskej - som zistila ze pisaci stol sa pekne zmesti do ineho rohu, kde mi bude maximalne vehovovat ako prebalovaci pult, takze som prave usetrila 80,- eur :grinning: :grinning:

A este som si spravila fajne nivove cestoviny, mnam! celu nivu som vtrepala do slahackovej smotany + bambino a trochu praskoveho cesnaku, nic tomu viac nechyba :slight_smile: ano ano, tehotne by nemali - ale len v surovom stave - tepelne upraveny plesnivy syr sa moze - to mi povedala gyndoska a toho sa drzim :grinning:
12. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej a dala som prat povlecko na perinky - mam po svagrovej asi 8 ks - tak nech sa pekne na 80tke pokrutia, aj so skrobom :sweat_smile: :sweat_smile:

Ozaj zeny, pouzivate este niektora skrob? Ja na postelne ano.... A teda teraz na perinky :sweat_smile:
12. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav :grinning: ja som škrob v živote nepoužila. :grinning: :grinning: ale čula som, že u vás na výhode sa ešte škrobí :grinning:
12. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou :grinning: no ale sak to je uz taky fajny vonavy tekuty skrob :slight_smile:
Ja som to tiez nikdy nepouzivala, ale ked som sa nastahovala k drahemu tak on skrobil postelne a sa mi zda ze dlrhsie vydrzi vonave :slight_smile:
12. jan 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, a to kde kupujes? a kam sa to pridava? a kedy?
postelne neskrobim (zatial), lebo plachtu pouzivame natahovaciu, vankuse mame milion malych a na perinku sa neoplati :wink: aj tak to periem vsetko spolu a nezehlim :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar :slight_smile: ja postelne zehlim - aj plachtu - hoc ju mame natahovaciu.....
Pridavam ho normalne k prasku a kupuje sa normalne v drogerke :slight_smile: asi.....
12. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.drogeriemartina.cz/uklid-a-domacnost/tekuty-skrob-3e-500ml::1003597.html

Prave som sa dozvedela ze sa pridava tak ako avivaz - do plakania - hehe... Ja ho davam k prasku :grinning: :grinning: no nic... Nabuduce budem vediet....
12. jan 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. chcem sa spýtat či ste mali problem otehotniet?
12. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi aj u nas na zapade sa stale skrobi a presne ten co si hodila link pouzivame aj my... :wink:
ono fakt tie periny uplne inak vonaju ked sa prida skrob a mamina ho davaj aj ked perie zaclony a ony vôbec nejak drasticky nestvrdnu len to tak krasne vonia... :dizzy_face: :dizzy_face:

takze zehlenie mas za sebou - gratuliren :grinning: :grinning:

joj segra by mohla byt doma aj dlhsie normalne som si zvykla na ten jej noteboocik :grinning:

my sme mali francuzske zemiaky...segra varila, boli ine ako robim ja ale chutili.. :sunglasses:
12. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne najlepšie všetko vonia, keď suším vonku na slnku a na vzduchu :wink:
12. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Siou, to je parada...len skoda, ze ja nemam balkon :frowning2:

Ja uz konecne idem z prace domov, si to predstavte...huraaaaa :grinning: Mozno sa vidime vecer....zatial papa kocendy :wink:
12. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, to fakt? :unamused: vôbec žiadny? :confused: kde bývate? Ja mám zase problém v zime, nemám veľmi kde vnútri sušiť. ale tak snažím sa vonku na dvore, kým príliš nemrzne a niečo nepadá...
12. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou, veru ziadny :confounded: Byvame bohuzial v klasickom 13. poschodovom panelaku v bratislave...A najradsej by som ten byt vymenila...nieze by nebol pekny, ale neprirastol mi 100% k srdcu...
12. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano siou to mas pravdu, aj my susievame vonku.. este ze byvam na dedinskej bytovke a tu mame normalne vonku urobene snury.. :grinning:
a v nasom byte budeme mat 2 balkony takze budem moct stale susit pekne vonku na cerstvom vzduchu..

bibi to si riadne dlho potiahla v robote... by ma tam porazilo.. ja som dnes riadne makala, som mala pocit ze som tam 24 hodin uz dneska... :grinning:
12. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej baby ja som si akurat vsimla ze shaarka tuto temu otvorila minuly rok presne na moje narodky.. takze tento rok oslavujeme spolu... :grinning: :grinning:
tema bude mat rok a ja o 27 viac :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
som tu nova, sice nie som zatial snazilka ale rada by som sa ku vam pridala... :wink:
12. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Monis :wink: :wink:
len sa ku nam pridaj a napis volaco o sebe :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie, dakujem az privítanie! Nieco o mne? Som 25 rocna, pracujuca, slobodná nefajciarka (to znie ako inzerat :slight_smile: ) Zatial sa s priatelom nesnazime o babo. O tejto stranke som sa dozvedela od znamej, vraj je tu sranda a da sa tu pisat o vselicom, nie je o tom ako otehotniet :slight_smile: :slight_smile: Takze teraz lezim s chripkou doma, tak som sa rozhodla pripojit! Este raz caute :dizzy_face:
12. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
od akej znamej? :sweat_smile:
nellie, ocakavas darceky? :grinning:
siou, ani my nemame balkon :unamused: je to hrozne!!!

a pochvalim sa vam, na popud vavenky, resp. na jej napad som sa aj ja pustila do vypratavania a vytriedila som milion starych casopisov, co som s laskou odkladala a nikdy si ich spätne neprelistovala... kopa veci na schodisku pred bytom, a v byte rozdiel ani nevidno!!! :unamused: ale nasla som stare dennicky, tak som si trosku pocitala :grinning:
budem pokracovat s vytriedovanim dalej, len to mi musi uz pomoct MM :unamused: to je hrozne, taketo nesamostane zeny! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, monis :slight_smile: tak s auzdravuj s nami :wink: :grinning:
12. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. zase na noze s chlapom. ale muselo to po takom dlho case prist.
este ze nie je doma.
uz som si aj pospala chvilu a budem rada, ak zaspim kym pride domov.

co ste varili?
ja sa budem musiet hecnut, lebo nemame nic na zajtra na obed.
12. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar prekukla si ma.. a ja som sa to snazila nenapadne naznacit.. :grinning: :grinning:

Monis takze chripka.. fuuu.. hadam len nie prasacia??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: pokial nekrochkas je to Ok.. :grinning:

inak aj ja mam take kopy casopisov.. som zatazena na casopisy.. kazdy mesiac zdravie a eva, segra kupuje emmu a Ok magazin a len to vsetko "obkŕšťam" vsade mozne ako by povedala moja mama :grinning:
12. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Znama je segra, niekde sa tu vyskytuje :angry:, ale akutálne neviem v akej téme ani aký ma nick, musím si to zistiť. No prasaci to hadam neni!!! Teda trvá to už 2 týždne ale zatiaľ nekrochkám :slight_smile:
12. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monis takze segra je tiez zavislacka na konovi??? :grinning: :grinning:

ozaj baby dneska uz tolko nezerem ako vcera, davam si bacha.. ked som dosla domov mala som len porciu francuzakov a tycinku Kitkat a hotovo :sunglasses: som na seba pysna :grinning:
12. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob :frowning2: to ma mrzí :unamused:
a ani s druhou časťou ti nepomôžem, lebo m. dnes našťastie normálne obedoval a mne navarili v poluse (som bola na menu) tak som to na večer nechala iba na chlebíkovo-rohlíkovú večeru. :grinning:

monis, to je teda dobré, stopovať segru :grinning: ale ja myslím, že mňa tu sem-tam stopuje brácho, takže o nič lepšie :grinning:
12. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrob my sme tie francuzske zemiaky mali...

takze u vas je teraz trosku oblacno?? verim, ze to rychlo prejde a budete vo faze udobrovania :wink:
12. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou brat na konikovi??? :grinning: :grinning:
to mi ake smiesne prislo... :grinning:
12. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel, hej, nedám ruku do ohňa :grinning: Ale to je skôr z tej opačnej stránky, ako obsahovej, on je totiž brutálne webovo zdatný, popri štúdiu robí admina v jednej spoločnosti a dokáže naozaj veľmi zaujímavé veci. Okrem toho vie o našej situácii, takže by som si fakt nedala prst ufakliť, že ma tu nevysnoril :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stopujem :sunglasses: Inač keď o jedle, aj ja som dnes robila francuzske zemiaky - mama ma donutila sa už hýbať a prvá vete bola čo dnes navaríš?
12. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok