• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
..ahojte, dotlacila som zapekane cestoviny s mm..nejak som zabudla cely den jest :grinning: sa mi uz dlho nestalo
..som dnes vygruntovala baracik, tak som sa zo sebou spokojna xixi a zajtra snad babovku upecien, mam na nu uz dlhsie chut
..gratulujem k praci priatelovi dzou :slight_smile: este stale mate tak vela snehu? u nas mizne, len na zahrade trosku zostalo, tam kde mm staval iglu ale tomu tiez nedavamdlhu zivotnost
12. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni serus :slight_smile:
12. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame este dost snehu :rolling_eyes: uz mi to faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt lezie na nervy :rolling_eyes: ale uz mam dnes nove gumy na aute :wink: mm mi dal menit tak uvidim zajtra ako sa pojde :wink:
jaj a ty mas formu na babovku? a mas ju z svk alebo tu dakde si kupila ja som tu este nevidela a chcela by som a ani na ebay som nevidela
12. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi prekrasny grafik...aj ja sceeeeeeeeeeeeeeeeeeem :wink: ste pekne posexikovali..skoro ako my
..formu na babovku mam este zo Slovenska, a pracuje na plno kedze ja nemam rada kolace s kremom
12. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vavus tak neviem ci od soboty ale tak mame uz 4X po sebe... no mne uz sa tiez moc nechce v tom je problem e nebudem sa silit ak on nebude chciet chnapes :wink:
12. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no od piatku ... sice uz nemeriam ale sexik si znacim do ff aby som nezabudla :grinning:
12. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dzou v klidku spermie preziju 2-3 dni..ak sa nemylim a ked sa ma stat tak sa stane..asi som trosku fatalistka
12. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tak to si musim doniest z svk lebo tu nemaju :angry:
12. jan 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ty si myslis ze mne sa chcelo ? ? Ani mne sa uz bars ee... Ale tak - neni sex - neni babo :slight_smile: tak sa pekne premoz, daj si deco vinka a vrhni sa na chlapa :sweat_smile: :sweat_smile: na 14 DC nemozes ostat na sucho :grinning:
12. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja viem... sak vsade aj pisu ze sa nema sexovat na silu :wink: a ako pisem mne sa zatial moc uz nechce ale ked jemu sa bude tak sa nebudem zdrahat :grinning:
12. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo vinko momentlane doma nemame(az mi je to divne :sweat_smile: :grinning: ) nooo sak asi ho znasilnim ked tak radis vave :grinning: :grinning: a to som si myslela ze my sexikujeme vela a ked vidim tvoj graf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem jak vy, ale ja skor pouzivam sedliacky rozum... Radsej sa trochen prinutit na zaciatku, ved potom je to uz fajne :slight_smile: a mne sa to teda vyplatilo...
12. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vidime tak vyplatilo :grinning: a teda buras aj teorie ktorej som sa ja bala ze ak sa sexuje viac dni za sebou ze mm nema dobre spermose ale tak uz sa nebojim :grinning: :grinning: :grinning: takze ako pises na 14dc predsa nemozem byt ako jalovka :sweat_smile: :grinning:
12. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hihi, vavi, jaky lobbing :grinning: :grinning:
ved hej, ked vies, ze mas ovulu, donutit sa da... :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
12. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa donutim len si aj mm donutim :grinning:
inac ahoj shaari ako?
..chudiatka, tak ste sa vsety museli nutit :grinning: ale vysledok si nosite v bruskach..malych mimozemstanov :wink:
ze slni ako sa vsetky nutili :grinning: hlavne shaarka na tej chate pod vplyvom.... :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak, pod vplyvom... ved uz som pisala, ze keby som nebola tehotna, tak kazdemu tvrdim, ze nic nebolo, len sme sa v izbe "salili" :grinning: a este si spominam, ako sme potom zaspali a za nejaky cas nam prisli buchat na dvere, ze haloooo :grinning: MM otvoril a ja som si uvedomila, ze som pod spacakom hola, a ze ci zo mna nieco nie je vidiet :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe ze lobbing :slight_smile:, no ja som zastanca teorie - ze moze byt aj krasna ovulka, aj femi kvapky mozte pucit, a chilli papricky, aj cvicit, aj modlit sa, aj secko, ale proste primarne treba spermie :wink: a nech sa pise co sa pise, kolko vydrzia tolko vydrzia, najlepsie je strafit sa......

Slni no az take premahanie to zas nebolo, ja lubim sex, je pravda ze uz piaty - siesty den by som asi dala pauzu, kebyze niesom v strede cyklu, ale tak ako som pisala, trochu sa postrcit na uvod a potom to uz ide :sweat_smile: :sweat_smile: a myslim ze v nasom veku uz kazda vieme ako na to, aby z toho bol aj zazitok, nielen plodenie :grinning:
12. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, mudro pises :grinning:
som zvedava, ze kedy budeme mat konecne sex :angry: ked uz o tom teraz tolko piseme :sunglasses: :angry: :angry: :angry:
12. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi no pekne si to napisala :grinning: :grinning: :grinning:
shaari ... no tak si to chcela utajit a uz je to na tebe vidiet ze ste sa len ''nesalili'' :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim kocky
moj prcek bude prcek, ziadna prcinka :slight_smile:
12. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak tak svate slova vavi :wink:
..shaarka aspon nejake vyhody mame my snazilky, uziiiiivame si milovacky..teda ked nemame zapaleny mechur :unamused:
autor
MM si zvykne robit srandu, ze len dufa, ze to je jeho! :grinning: lebo to iny zur bol na tej chate :grinning: :grinning: :grinning:
..pipussa gratulujem k mlademu muzovi :dizzy_face:
12. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari a kedy bolo naposledy??? ja poddzubem.... ze vcera a predvcerom a predpredvcerom a predpredpredvcerom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a teda viem ze akoze taketo veci tu nerozoberame ale tak sa spytam nazor ze ci vazne tak skodia spermoskam sliny ako pisu... lebo mi niekdey slinime... tak ze co si vy myslite :wink:
12. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau pipuss, vitaj v klube pipikov :grinning:
ale ty mas nick aj pre pipika aj pre pussy :grinning:

ta coooo, slni, mechur ta trapi? :frowning2: co na to beries?
aj ja som si dnes zhodou okolnosti dala preventivne urologicky cajik, liter a pol, lebo som strasne casto chodila piskat. ale to asi len maly zatlacil na mechur. no zlakla som sa, tak som pre istotu premyla.
12. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,
vsetci mi tipovali chlapa a nejak sa to splnilo
co ma vsak zarazilo, ma 407g :slight_smile:
12. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je pipussa aj ja gratulejsn... k pipikovi :wink: :wink:
12. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok