• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
mnaaaaaaaaaaam kapustaaaaaaaaaaa :grinning:
asi sa fakt poberiem do obchodu, uz sa to neda vydrzat :grinning: :grinning:

a zapekana, kolozvarska, so zemiakmi, ryzou, slaninkou - no moze byt nieco lepsie? a este ked ti to pekne pripravia v jedalni... mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Tak som rada, ze som ti dala nejaky tip :wink:
13. jan 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu tu nejake tiche :fearful:
13. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko :slight_smile: tak ja nemam dva dni docitane,to sa mne nestava :sunglasses: idem ja na to

shaarka,ty s tou kapustou :grinning: ale aj ja,tak som vcera zaparkovala samozrejme v optime a dala som si vrabca skapustou a knedlikom,velmi chutne :dizzy_face:

no a este na cukor som dnes bola,citron mi dovolilii,tri krat mi brali krv a tri krat moc,inac s tym citronom je to nahodou veeeelmi chutnee :dizzy_face:
13. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

co porabate?
13. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, pozeram, ze ste zase tocili o vareni a ja som tu nebola...flakala som sa s kamoskou po meste ...tam nam aj navarili :grinning: ...dali sme si pizzu a ked sme uz platili, dostala som taky kopanec zvnutra, ze som az vykrikla......casnik sa len pousmial, kukol ocami dole :grinning: ....no darmo, bude to cela mama - velka fanusicka a milovnicka pizze :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...do ruzova vyspata :dizzy_face: ..stromcek odzdobujem uz hodinu tolko prkotin je na nom,ze az tolko :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale nemvadi este hodinku a ide sa jest a kde nepoviem :grinning:

lenocka,gratulujem :dizzy_face: to je hlavne ze si stastnaa :wink: :wink:
monky :grinning:
13. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi zasa Optima?? :grinning: vy tam uz hadam mate aj riadne zlavy.. :grinning:
13. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi dakujem pekne

inak dnes ste tu tomu nedali moc zabrat
13. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky to muselo byt super ten kopanec pizzerke... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som si dnes urobila taku radost... :dizzy_face: kupila som si super 2 salky na latte a aj 2 salky na capucino uplne som sa do nich zalubila su z priehladneho skla a pekne aj s podsalkou a cena ze 2 € za kus.. no nekup to ked taketo z priehladneho skla original ku dolce gustu stoja 12 € na ich stranke.. no mozem sa im prdet na ne...
a este v dalsom obchode som si kupila 2 take vacsie tiez na latte...
tak uz mi aj navsteva moze prist :grinning: :grinning:

a potom sme sa boli dat so segrou ostrihat, ja len tak jemne a ona mi vyrazila dych lebo bez varovania si vlasy dlhe skoro po pas dala smiknut rovno po plecia.. ale ma to super, ona ma okruhlu tvar a teraz to vypada ako keby ma mega huste vlasy... :sunglasses:

a varili sme rajcinovu polievku s kopou syra a potom som urobila tuniakovu pomazanku mnam dobre som sa natlacila :grinning:

a teraz som si pustila Housa - aspon daco konecne davaju v telke... :grinning:

tolko moj dnesny report za moju osobu..... :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tak to je parada,
my sme si boli kupit hrnce

a s tymi vlasmi u segry, to som urobila ja ked som mala 18, moja mama skoro odpadla
13. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc aj ja som bola v soku ze som nemala teraz co citat... :confused:
13. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez taky ulet urobila v 15-tke mala som vlasy dlhokanske a dala som sa rovno na chalana.. a prerevala som potom tyzden... a ked som dosla domov mama revala so mnou :grinning: :grinning: :grinning:

ake hrnce ste kupili leni? my sme dostali tescomacke ako svadobny dar...
13. jan 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme viacmenej dostali len peniaze, hrnce som chcela
a tiez tescoma, vyborna akcia aj bola
tak som si nakupila do kuchyne

ja som ich odstrihla len po plecia, normal ze lahsia hlava
13. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz zostrihane len minimalne hlavne rozstiepence som si dala a tiez mam pocit za mam lahsiu hlavu :grinning:

ved tak to je najlepsie, ked ste dostali len evry a vy si uz kupite co potrebujete.... :wink:
vy uz vlastne mate svoj vlastny byt tusim, ze?
13. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie nie nemame
to si pleties s lenuskou85
oni tusim maju,alebo ho riesia kupit
13. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aha, tak som si vas asi doplietla.... :sweat_smile:
byvate u vasich?
13. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie mame podnajom
13. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,ty vies o mne secko? :sweat_smile: .. :grinning:
naje..zlostil ma strasne moj nedrahy(momentalne).. uz tyzden sa kazdy den pochytime na tom istom,potom si poplacem(ked uz nevydrzujem ten tlak),potom sa zacne mojkat,zda sa ze uz secko chape a dnes zas to istee :rolling_eyes: ..ja nemam slov
..aj chut ma presla,ale malemu asi nie,tak sa pojdem najest koli nemu :slight_smile:
nellie,aa tebe sa,mozrejme treba zagratulovat k salkam,takze gratulujem :grinning:
13. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hojte :slight_smile:

Aj ja som dnes na obed mala kapustúu :slight_smile: dvojickova kamoska sa dala na 90dnovu dietu a dnes si varila kapustovu polievku, fajn kysla bola :slight_smile:
A teraz sa nam dinstuje ryza do rizota - masko s hubami a kukuricou a este neviem cim pripravil drahy, mnam, uz sa mi zliny zbiehaju :slight_smile:

A fajne som zas nakupila - jasne ze len pre zasranu, par bodyniek, ale uz aj kefku na vlasy, lyzicky, mali akciu na pampers vlhcene obrusky a aj super cenu na plienky, ale len tie midi, tak som odolala.....

Co mame v plane na vecer? :grinning:
13. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikde nikto? :confused:

Fiiha, co sa to dnes deje? Inak rizoto bolo skveleeee :sweat_smile: :sweat_smile:
13. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz tuuuuuuuuuuu som dnes boal cvicit :grinning: teabooo
tak uz konecne si mala rizoto vavi?
13. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau dzou :slight_smile: takze full of energy po taebe? Ja som zboznovala ked som sa fajne vypotila v telocvicni, ten naval endorfinov :slight_smile: mne asi polroka vydrzalo to tae-bo.....
Riadne to tu vsetky bokotuju......
Ozaj a ako? Premohla si sa vcera? :wink: jak teplotus?
13. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako myslis ze bojkotuju co? nemchapem... ja tiez rada posilku ale ja sa potrebujem teraz zbavit tukov tak to taebo je na to jak stvorene :slight_smile: sak lialo zo mna jak zo slona :grinning:
heeeeeeeeeeeeeej premohli sme sa :grinning: :grinning: :grinning: a teplotus nemeriam tento cyklus....vlastne prvy krat od sanzenia to necham na prirodu... predtym som bud mala ovutesty alebo som merala.. tak uvidim ale dnes ma etse viac bolelo podbrusko tak mozno je ovu az dnes :angry: ale tak mozno sa este aj dnes premozeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No akoze sem nikto okrem nas poslednych par hodin ani nepachol :slight_smile: tak som to myslela :slight_smile:
Tak super, este si posexujte aj dnes :wink: istota gulomet :grinning:
Ja som sa dnes zas vyzivala v nakupovani, aj som co to pofotila :wink:
13. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? a kde su ostatne?...
no tak idem kuk ze co si nakupila :wink:
13. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej super podbradnicky aj dupky aj bodynka... no krasne a super ceny to kde nakupujes?
13. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou hehe :slight_smile: no motkam sa a motkam.... Dnes zacali vypredaje detskych veci v Tescu, ale aj v H&M, C&A, Mark&Spencer som ulovila par kuskov... Len to chce stastie, cas a chodit :slight_smile: preto som sa rozhodla nakupovat uz v predstihu, kvoli cenam a moznosti vyberu :wink: a hlavne penazenka potom tak neplace, ked kupujem postupne po troske.....
13. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak hej :wink: a my tu mame ked je koniec sezon a tak brutaaaaaaaaaaaaaaaaaalne vypredaje tak uz sa tesim ked konecne kupim prve bodynko :dizzy_face: joj kedy uz :angry:
13. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou neboj nic, este ti to poleze na nervy :grinning: :grinning: tfuj tfuj drzim palce :slight_smile:
13. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok