• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nedá sa tam dovolať :rolling_eyes: kašľať... majú na mňa kontakt v karte, keby to bola nejaká katastrofa.... už tam nevolám....

bibi no možno s tým pyré by to bolo iné... mne tie surové nastrúhané zemiaky sčernali :sweat_smile: ale už bol manža doma z práce na obed a zjedol dva taniere, takže chutilo :grinning:
14. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar vdaka, len aby sa to aj cim skor "prejavilo" ze su poslusne a ze aj poslusne snz. :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule. vy sem tam aj o jedle, tak sa chcem spytata, robievate pomazanky, alebo jedavate vsetko natur, bez vzajomneho miesania. bryndza atd.
14. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos, i tak, i tak :grinning:
vedľa o vaječníkoch, tu o pomazánkach :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
floskula aj pomazánky... síce málo, lebo manžel je vyberavý, ale dve mimoriadne miluje, tak tie bežne :grinning:
14. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tak sa v zaludku zo vsetkeho spravi jedna velka pomazanka :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odkedy vodievam malu do skolky aj menej jem :grinning: :grinning: :grinning: ...mozno konecne prestanem tak rychlo priberat :grinning:
..ale tie zemiaky s kyslou kapustou by som si dala, mnaaam
14. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos ja pomazanky milujem ale nerobievam casto, avsak ked tak podla oblubenosti u nas doma, bryndzova s bambinkom a kyslou smotanou na zriedenie resp. smaslom, plus prichutiny, potom vajickova s majonezou a napokon tuniakova s majonezou a kukuricou....
14. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, vsak ked raz za cas sem idem a neodpisujes, tak som si sem skocila, ze hadam baby budu zhovorcivejsie. :grinning:
14. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vedla v teme som uz pri polievke, takze som to vyrovnala tu a tam na stravu. :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga, ake bezne. ja nerobim ziadne, tak neviem, ake su bezne. :frowning2:
14. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti odpíšem sem, aby sme fc nemiatli jedlom :grinning: zeleninovú, tak tak :slight_smile:
14. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vsimli ste si na akej pekne stranke sme momentalne??? styri jednicky :grinning:
14. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeleninovu mam najradsej. ja tam robim aj take halusticky krupicove do nej? ty?
14. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos u nás manžel rešpektuje len dve :grinning: rybaciu a takú... hm... volá sa, že dobrá pomazánka :grinning: tam je straašne veľa ingrediencií, ale je bohovská :grinning:
14. jan 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robievala tuniakovu, ale uz som dlho nerobila. da sa tuniek konzerva, syr v creve, rovnake mnozstvo ako syr sa da maslo, alebo natierkove maslo, cibula nadrobno a vytlaci sa pomaranc k tomu. je to fakt super.
14. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, až teraz :grinning: .

ja najčastejšie robím sardinkovú a cesnakovú (bez majonézy iba so syrom a ostat.), sem-tam kupujem nátierky alfa-bio a sivo (provensálska a tataráček sú geniálne!).
14. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flos, teraz pletieme polievky s nátierkami :grinning: :grinning:
Ja som vlastne robila kuraciu, resp. do zeleninovej som doložila kuracie mäso (biele). Keď mám šajbu spravím si domáce slíže, ale teraz som bola taká hladná... :grinning: Nedalo sa. :grinning:
Ale dala som veľa, veľa mäsa, lebo dorobím rajčinovú omáčku a mäsko vyberiem do nej. Kedysi sme tak jedávali hovädzie. :grinning:
14. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cesnakovu by som si dala. asi spravim. co tam mam dat okrem cesnaku? :sunglasses:
14. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dávam syr, trošičku horčice, trochu korenia, soli a už tuším nič iné. Ona je vlastne skôr syrovo-cesnaková :wink:
14. jan 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez milujem pomazanky, ci natierky je spisovne? :slight_smile: Genialne robieval moj ocino, on vedel spravit aj taku, co chladnicka dala a bola vyborna :wink: Ja robim rybaciu, vajickovu, bryndzovu, potom krabiu, tvarohovu a tak :slight_smile: Majonezu tiez velmi nedavam.
14. jan 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak taka je dobra, ze syrovo cesnakova, ja som dost syrova. no ale ty robis siu tie jedla tak, ze mas vzdy z jedneho jedla hned niekolko, ci ako. z kazdeho nieco pouzijes do dalsieho. :slight_smile:

tusim natierky je spisovne, siu, co ty na to? mala by som to vediet, ale my mame korektorku, tak mi to zily netrha. :grinning:
14. jan 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj jasne zabudla som na klasicku natierku z konzervovanych rybiek s horcicou maslom a cibulkou mnaaaaaaaaam

aj syrovo cesnakovu mam rada a na vrch oriesok:slight_smile:
14. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nátierky :slight_smile: je natierať, nie mazať :slight_smile: :grinning: koniec jazykového okienka :grinning:

flos, také jedlá mám najradšej :grinning: ale nie vždy sa to dá. :slight_smile:
Toto je výborné práve preto, že keď robím zeleninovú polievku, spravím rovno "kotol" a potom tam šupnem to kuracie (nemusí sa dlho variť).
Pretlaky mám domáce, takže spravím slabú zápražku, šupnem rajčiny, dochutím, povarím a je to. Máme to na pár dní, teda minimálne polievku. A zbožňujeme to. :grinning:
14. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, mňam, orech :grinning:
14. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, no sikovne je to takto.
14. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou veru mnam, len potom mam z nich vzdy "plne" zuby :grinning:
14. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siu, teraz neico pises, alebo mas veger? robis vzdy len z domu?
14. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok