• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nellie, tie naše vlhké koláče... :grinning: :wink: aj aj robím podobne, teda akurát s hrozienkami. :slight_smile: Alobal si dala, aby nepraskala?

mňam, hneď by som si dala, a určite aj pyré s rybičkou :grinning: a to som práve dotlačila... :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou alobal som dala aby sa nevysušila :wink:
a pytala si sa ci uz mam dosli maliari - az zajtra, dnes som 27DC ale brucho ma uz boli nenormalne, tesim sa na tu ulavu ked zacnu maliari s malovkou :grinning: :grinning:

ja som tiez taka prezrata.. dorazila ma babovka s latte co sme si so segrou vychutnavali :grinning:

vaou uz davno som nemala taketo kratke nechty, ako sa mi super pise s nimi..paradička :grinning:
14. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi - ten sedo-zlty kocik je krasny... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a mas krasne veci pokupene pre malinku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie tak gratulujem k dnesnemu kulinarskemu vykonu :slight_smile:

Ja som bola na obed na pizzu s kamoskou a este mam v chladnicke rizoto zo vcera, ale nejak nemam chut na neho, asi si len zapeciem toasty :slight_smile: Co dnes pozerame?
14. jan 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máš asi iný recept, lebo ja ju nezakrývam a je výdy vlhká :grinning:
tak ti závidím to latté, resp.dolce gusto :grinning: ja sa tomu ale asi dva roky bránim, zo mňa by bol ťažký závislák. By som skrachovala kvôli dolce gusto :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie dakujem, aj mne sa lubi, tym srdieckam neviem odolat :grinning: :grinning:

Ozaj, kolko vyjde jedna kavicka z dolce gusta? Volakto mi spominal ze okolo 10,- Sk?? To je hodne teda....

My sme skor rozmyslali nad dobrym pressovarom :wink:
14. jan 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi veru ani neviem co dnes je v telke... viem ze okolo 22.00 su Zufalky na prime ale dovtedy veru nemam sajn co davaju... :unamused:

siou alebo co ja viem naco sa tam dava ten alobal... to tak mama ma vzdy ucila tak to tak praktizujem :grinning:
a dolce gusto si vychutnavam len cez vikendy alebo ked som doma, lebo ked pridem domov z roboty to uz nemozem prijimat kofein, lebo by som nespala.... :sweat_smile:
ja ani colu nemozem po piatej chlontať :grinning: a aj v sladkom sa musim krotit, na mna nenromalne pôsobi sladke, som vzdy jak naspidovana veverica potom :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kua neviem najst rodny list ....
Neviete - to mi na matrike vydaju duplikat na pockanie?
14. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi vydaju na pockanie, lebo MM nemohol svoj najst pred svadbou a svokra ho bola vybavovat a tusim jej ho vystavili hned...
14. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hej tie srdiecka su na tom koci uplne super... :dizzy_face:
ja by som si ho veru kupila byt na tvojom mieste.. fakt je nadherny... :dizzy_face: :dizzy_face:

a naplne do dolce gusta stoja 5 Eur -16 kusov.. ale casto byva v akcii po 4 Eura a mi ju nepijeme denne takze nie je to az take financne narocne... ale kava je fakt lepsia akov kaviarni... :dizzy_face:
14. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, ako mate?

vavus ano, jedno preso vyjde cca 10-12sk, cize je to pre niekoho, kto ma rad presso ale nevypije ho na litre..to si radsej kupte kavovar na mletu kavu, je to lacnejsie..

ja si neviem den bez coly predstavit, by ma asi slahlo :slight_smile:
nel, šak za to som sa pýtala, že či kvôkli prasknutiu... ale vyskúšam to, dobrý nápad :slight_smile: .

ano ja nemôžem pre istotu už po piatej piť kávu, ale ťažko by som sa ovládala, ja by som bola neriadneá strela, mať to doma :grinning: ale cukor mi nič nerobí :grinning: :grinning: :grinning:
už sa nemusím pozerať do programu, nepamätala som si, kedy idú manželky, tak dík :grinning:
14. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nelynka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa mavas ? :wink:

siou aj ty si tak na zufalky namotana??? :grinning: :grinning: ja milujem ten serial a hlavne hlasky ktore tam trieska Gaby.. :grinning:
14. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie dobre dobre, ale co ja..ty sa pochval..
dlho som sem nezavitala, ale aj tak, nic nove, steko po starom :grinning:
14. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja tiez po starom... :grinning:
veru riadne davno si tu nebola...

akurat ma vytaca MM.. dosiel ze je hladny tak mu vravim, ze ved ma ruky nech si daco ide dat tak odul hubu ze nie je hladny... :rolling_eyes: tak reku nejedz... nejaky ostal rozmaznany, som mu povedala ze ja ked som hladna necakam aby ma obsluzil ale sa najem bez jeho asistencie... a uz je zduty a vyvolava kamosom ze ci idu na pivo.. no nech si da teda tekutu stravu, mne je to desat... :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby ja som dnes nenromalne nervna.... uz nech dojdu maliari lebo ma porazi samu zo seba... :sweat_smile:
14. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj siel akurat do prace, na nocnu..
vcera mal prvu nocnu po dlhom case, taky nezvyk, ze som zaspala az rano ked prisiel domov..xixi..no neviem ako to bude dneska bo rano idem do roboty..kua :slight_smile:
14. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manželky mám celkom rada, teda keď na ne natrafím... celkom sa mi ale páči povedz, kto ťa zabil, taký milý rozprávkovo-absurdný seriál. pár častí sme videli na rtl a teraz ho majú aj na prime. akurát minule bola slabšia časť.

s tým hladom, to mávam aj ja občas na programe a mám na to podobnú odpoveď. akurát, že u nás preváži hlad, a tak si vždy nakoniec dá aj sám a nenechá sa obskakovať (keď nemám čas alebo náladu :grinning: )
14. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... je tu niekto? teda tema bola az na druhej strane to sa casto nestava :confused:
14. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna dnes boli cely clovek skoro :sweat_smile: z toho teaba vcerajsieho...najhorsie je ze ma boli aj chrbat :confounded: si musim kupit nove tenisky na to lebo vcera ma brutalne pri cviceni boleli chodidla z tenisiek a asi to preslo na ten chrbat :unamused:
inac nemam nic nove ....
14. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neverim ze tu nikoho :confused: co sa stalooooooooooooooooooooooooooooo s vamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
14. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuu, len mam pracicku :grinning:
14. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, ja som tu aj nie som...studujem na nete, co sa smie a co nie v tehu, lebo vedla v teme sa o tom co-to popisalo a 100 zien, 100 nazorov :grinning:
...(a uz tu zase nie som :grinning: :grinning: :grinning: )
14. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no monky ja co som zatial pocula tak ked prestudujes vsetko tak ani jest nebudes lebo akoze nic nebudes moct :grinning: ale tak studuj studuj....
takze vsetky pracujete... beriem to tak .... tak mozte zavidiet ja oddychujem :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zastancom toho ze telo a babo samo dobre vie co potrebuje a to si aj vypyta chutou na urcity druh jedla..
ved nase babky take veci nestudovali a predsa sme tu, nie? :grinning:

dzou, pracujem aj nepracujem..triedim si hudbu na setik, potrebujem zase novy urobit, komercios, koli hraniu..xixi
14. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne nely nase mamy jedli vsetko a sme tu :wink:
akemu hraniu :confused:
14. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou DJ-ing :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej a ty su DJ? som nemvedela :sweat_smile: ... super :dizzy_face: jaj sla by som si dakde zatrsat ked tu su cluby brutalne drahe a kedze mm nie je velky fanda na to tak sme este ani neboli :frowning2: fnuq
14. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooo.... ja som len taky pre svoje statsie a sem tam ked sa pritrafi zahram trosku aj vonku xixixix.. :grinning:
14. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok