• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
Oukej, dam si :slight_smile:
Ja som si ho obhajila tym sak ze co, sak mlieko, to predsa musim, na proteinky :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sak jasne ze to musis :grinning: a inac kde je shaarka a co je s pumou? uz som ju tu dlho nevidela a raz som sa pytala ale neviem ci mi niekto odpovedal.... neviem ci som potom sithla precitat
14. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou IP :wink:
Shaarka sem dnes chvilu bola, tusim ma uz druhy den zachvat pratania a triedenia veci a vyhadzovania nepotrebnych blbosti, tiez si pripravuje hniezdo :grinning: :grinning:
Ja rozmyslam ci este zapojit zahlicku na chvilu, alebo nie :slight_smile:
14. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda vy len hniezdite a hniezdite ale sak treba sak potom uz nebudete mat tolko casu :wink: :grinning:
14. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavi a uz nezapajaj sak uz je neskoro radsej si daj ten puding :grinning:
14. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou uz som ho zozrala !! :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dobre potom :grinning: hlavne ze on nezozral teba :grinning: :grinning:
a onac ako dopadly tie testy co ste boli? ani neviem co to ogtt ci co znamena :sweat_smile:
14. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou sak pockaj ked ty zacnes, ale inac je to sranda :slight_smile:
co myslis hniezdenie?
..ahoj zahniezdovatelky a dzou :slight_smile:
..my ideme zajtra s mm k ''sarlatanovi'' teda k GP..teda k sestre na vstupne vysetrenia..no teda vysetrenia, tipujem, ze nas zvazi, odmeria TK, odmieria vysku a vysetri moc :grinning: a rano budem mat na starosti rocne dieta od kamosov :wink:
..a vy co tu nove?
14. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj a teda sa musim priznat ze vcera sme sa neprenohli uz :sweat_smile: mm prisiel domov chvilu sme kecali potom sa siel osprchovat a ja ze ho pockam v posteli a zaspala som :sweat_smile: a ze uz ma nechcel budit :dizzy_face: zlate.... no tak uvidim co bude este aj dnes som trochu citila podbrusko....
14. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou to je syndrom ''zahniezdovania'' ked zena caka miminko tak pripravuje podu na jeho prichod :grinning:
14. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slni a kvoli otehu alebo klasicke vstupne? ak klasicke spravia presne to co si pisala :confounded: cize o nicom a akurat sa ta este bude pytat na zdrav, stav a same hovadiny....trva to cele max 5 min
14. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..kvoli otehotneniu nie,s tym dufam nebude problem :wink: priemerna doba kym ''zdrava'' dvojica otehotnie je 6-10 mesiacov
..ideme na vstupnu prehliadku, bude to trvat cca 15 min pre jedneho, ja viem co ocakavat, takze iluzie si nerobim...ja chodim na preventivky na SVK
..ale aspon si zabehnem do mesta nieco pokupit..
14. jan 2010 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cau slni :wink:
Dzou hej hniezdenie som myslela, ze to je celkom sranda :slight_smile:

ogtt to je tusim nejake test tglukozovej tolerancie ci co - proste ci nahodou nemame tehotensku cukrovku :slight_smile: ale so shaarkou to mame ok :slight_smile:
14. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no oni sa akoze tvaria ze to bude trvat 15min ale nic nebij bude to kratsie a to az teraz sa ides zahlasit k gp? ci si menila?
14. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
taj to je super vavi ze to mate ok :wink: ...
14. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..dzou my sme sa stahovali, takze menime GP..mm sa pytal ako dlho to bude trvat, leboodskoci z prace..mne je to jedno ako dlho..ja chodim na preventivky domov :slight_smile:
..vavi a uz mate vybraty aj typ kociarika co by ste chceli? resp. co by mal splnat?
14. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Slni no zatial estelen sondujem a vela si slubujem od toho polska - hlavne je, aby som sa v ramci trojkombinacie zmestila do 300,- eur :grinning: :grinning: nejak niesom zastanca zbytocne drahych veci, ktore ti treba tak polroka.....
14. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..jasne, pokial v tom mas jasno a vies co chces :wink:
..ja sa zatial takymito vecami nezatazujem :grinning: ale snad aj na mna pride raz syndrom ''zahniezdovania'' uz minule mm poznamenal, ze co stale presuvam niektory nabytok v obyvke..som sa len pousmiala a upozornila ho, ze to moze byt este horsie xixi
14. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Taak idem ja drichmat....
Bru nocku :wink:
14. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sak vavi ani ja nechcem nejaky extremnne drahy... a tie tako tu su sice drahsie na ebay ako u vas ale to preto ze ich musia doviezt z polska a teda stoja asi o 40lb viac... ale aj tak je to dobra cena :wink: a hlavne nie su cierne... lebo anglicania asi ine ani nevedia vyrabat :confounded:
14. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..bru nocku vavi, si zasluzite :slight_smile:
..mne sa cierne kocare tiez nepacia..ale proti gustu ziaden disputat :wink:
..dzou ty chces kupovat tiez polsky kocar?
14. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi hej preco?
14. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..len tak, ze ked si v UK, tak mas moznost zohnat si lacny kocik
..ja som zatial kociky este neriesila..ale financny uz mam
..ale celkovo detska vybavicka pre prve dieta je dost financne narocna, treba vymaknut vypredaje
14. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..finansny strop, som chcela napisat :grinning:
14. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no slni hej ale ja nechcem pouzity a ked kuk na ebay tak na nove su take ceny ako na svk :wink: ale to je este dalekoooooooooooooo to bude zaviest aj od toho kolko bude chciet dat aj mm za kocik :grinning:
a dik za ten link :wink: :wink:
14. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..dzou kukni, ono je tam viac foriem..snad som pomohla :wink:
..uz mas draheho doma?
14. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej :dizzy_face: tak bruuuuuuuuuuu
14. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok